Ігри Вінкс

Опис категорії

Мало хто здогадується, але є на світі чоловік, який зумів підкорити серця мільйонів молоденьких дівчат. Для того, щоб це зробити талановитому італійському аніматор Іджініо Страффі, а зараз мова саме про нього, довелося всього лише придумати історію про Винкс і розповісти про цих дивовижних крилатих створінь всьому світу. Всього за кілька років історія про фей підкорила серця багатьох дівчаток по всьому світу і залишається на сьогоднішній день однією з найбільш популярних мультиплікаційних та ігрових серій. Грати в ігри Винкс для дівчаток тепер може кожен, завдяки сотням ігор розповсюджуються в інтернеті зовсім безкоштовно.

Мультфільм Вінкс

Сьогодні телевізійний серіал, перший сезон якого припадає на 2004 рік не втратив своєї популярності, а навпаки став майже культовим. Однією з причин такого приголомшуючого успіху безперечно є те, що головні герої цього неймовірного проекту молоді і талановиті, гарні собою, ласкаві і успішні. До всіх своїх чеснот юні спокусниці, вміють стильно одягатися, завжди модно виглядають, злегка навчені чаклувати, а в перервах між навчанням у школі чарівниць час від часу рятують світ.

На сьогодні існує близько 150 серій, які розповідають про пригоди чарівних юних фей з клубу ВІНКС, робота над проектом триває, а це означає, що попереду на глядачів чекає ще багато захоплюючих історій про чарівні пригоди улюблених героїнь. Крім мультфільмів, було випущено і безліч, куклл, іграшок, аксесуарів і захоплюючі комп'ютерні ігри Винкс.

Як влаштований світ, в якому живуть феї

Десь на безкраїх просторах всесвіту Вінкс, є чарівне вимірювання Магикс мешканцями якого є феї і чарівники, маги і чародії, загалом, істоти, обдаровані якимись надприродними здібностями. А для того, щоб розвивати ті чи інші здібності потрібно вчитися, і не де-небудь, а в спеціалізованих школах. Їх у вимірі три: Школа Алфея, в якій добрі феї всі осягають премудрості чарівництва, Хмарна Вежа, заклад для навчання відьом чорної магії і іншої гидоти подібного плану, і Червоний Фонтан, чоловіча школа, учні якої називають спеціалістами. Основною спеціалізацією цього закладу є навчання мистецтву чарівної оборони.

Представники різних планет чарівного вимірювання Вінкс посилають своїх дітей на навчання саме в ці три заклади. В школах такого плану всі рівні, не дивлячись на відмінність у статусі, а все тому, що особливу цінність по ту сторону реальності мають надприродні здібності. Багато хто з учнів є принцами і принцесами, але при цьому тримаються з усіма на рівних, анітрохи не виявляючи оточуючим своєї переваги.

Молодість бере своє. У чарівному світі Winx не тільки навчаються, тут закохуються і з'ясовують між собою стосунки, сваряться, миряться, допомагають один одному. А якщо тут прогулюють заняття, то не тільки тому, що не проти повеселитися на одному з численних балів або прийомів, але і в ім'я порятунку світу і відновлення справедливості.

Блум і її оточення

Блум – рудоволоса красуня з блакитними очима. Головна героїня Винкс. Дочка правителів планети Доміно, дуже довго не підозрюючи ні про своє походження, ні тим більше про те, що є феєю. До 16 років виховувалася на Землі в сім'ї прийомних батьків, навіть не здогадуючись про те, що чарівники насправді існують. Дуже розумна, енергійна, легко сходиться з людьми, має неабиякі організаторські здібності. Саме вона і придумала назву клубу Вінкс, яка була сприйнята на ура її подругами. Час від часу пропускає заняття в школі чарівниць з благородною метою порятунку світу. Прогалин у знаннях при цьому у дівчини немає, так як дуже обдарована від природи. Використовує сили вогню дракона. Подруга принца Ська. Ігри Винкс найчастіше оповідає саме про пригоди Блум.

Стелла – Довговолоса блондинка з карими очима. Трохи легковажна, але в той же час чуйна і добра принцеса. Рідна планета – Солярію. Дуже переживає через розрив між батьками. До навчання байдужа, краще походи по магазинах і салонах. Дуже піклується про свій зовнішній вигляд. Користується магією сонця і місяця. Небайдужа до фахівця по імені Брендон.

Муза – дівчина з вельми примітною зовнішністю. Темно-сині волосся і східний розріз очей виділяють її серед подруг. Рідна планета – Небула. Батьки Музи не знатного походження. Старанна і старанна у всьому. Дуже серйозно ставиться до навчання. Використовує сили музики і гармонії. Грає на багатьох музичних інструментах. Дружить із хлопцем по імені Рівень. Музу, як і Блум, часто можна зустріти в іграх з Вінкс, а також з нею було створено найбільшу кількість тематичних аксесуарів.

Флора – зеленоока володарка розкішних світло-коричневих волосся. Рідна планета – Линфия. Використовує сили природи. Не дуже рішуча. У компанії квітів почуває себе більш впевнено. Схильна піклується про ближніх, навіть якщо це вороги. Підтримує стосунки з хлопцем по імені Гелію. Остання за популярністю героїня ігор і мультфільмів Винкс.

Лейла – темношкіра синьоока шатенка з довгими кучерявими волоссям. Справжня принцеса. На рідній планеті Андрос при вихованні дівчини дуже багато часу приділялося тонкощів етикету. Граціозна, вміє тримати себе в суспільстві, при цьому не зарозуміло. Іноді запальна та імпульсивна. Не дуже легко сходиться з людьми. Використовує магію води і сили тяжіння, вміє витягти чарівні властивості навіть з жувальної гумки. Дуже любить танцювати. Подруга принца Набу.

Інші герої

  • Текна – юна зеленоока красуня з темно-малиновими волоссям. Рідна планета –Зеніт. Захоплюється всякого роду технікою, що іноді заважає їй навіть в навчанні. Використовує сили техномаг. Зустрічається з фахівцем по імені Тіммі.
  • Айсі, Дарсі і Стормі – кращі з учениць хмарність Вежі, які отримали прізвисько Трікс. Справжні відьми в чарівному світі Винкс. Підступні, хитрі, властолюбні, здатні на підлість і гидоти. Завжди і у всьому намагаються перешкодити фей з клубу Винкс. Люто ненавидять один одного, іноді навіть не приховують цього. Всіляко допомагають злим силам, хаос є для них рідною стихією.
  • Піксі – маленькі крилаті феички, вічні супутники дівчат Винкс. Є чимось на зразок ангелів хоронителів. Мають свою власну магію. Іноді бувають дуже корисними у справах порятунку світу. Піксі зустрічаються в багатьох іграх про Вінкс, крім того про них існує своя серія ігор.

За феями клубу Винкс можна спостерігати нескінченно. Одні тільки перетворення чого варті: чармикс і енчантікс, використання чарівної пилку, биливикса і софикса і звичайно ж такої сили як лавикс-любовікс робить дівчат просто непереможними в боротьбі зі злом. У кожній із серій вони перемагають кого-небудь з лиходіїв, відновлюють справедливість не тільки в магічному вимірі, але й далеко за його межами.

У пошуках артефактів вони переміщуються з одного світу в інший, хвацько розправляються зі злими магами, монстрами та іншими чудовиськами, відновлюючи вселенську справедливість. При цьому у них завжди знаходиться час для любові і спілкування один з одним, а іноді його вистачає навіть на навчання. Крім перегляду мультфільмів, на нашому сайті дівчата можуть грати в Винкс онлайн і безкоштовно, допомагаючи їх улюбленим феям справлятися з безліччю важких і небезпечних випробувань, а також вирішуючи цікаві логічні задачі.

.