Ігри тачки 2

Опис категорії

Вітаємо тебе у світі тачок! Тут немає людей, а машини здатні розмовляти один з одним живуть своїм життям! І як ти думаєш, яке найцікавіше захоплення у цих машин? Звичайно гонки! Майже кожен власник автомобіля, який купує його заради того, щоб швидко промчати по порожній трасі або навіть вирушити на змагання! Так що у машин теж дуже цікаво змагатися один з одним, тому наймасштабнішим і цікавим розрізненням у цьому незвичайному світі є гонки! Подивившись дві серії чудовому дитячого мультфільму, ти можеш випробувати на собі онлайн ігри Тачки, в які можна грати безкоштовно на нашому крутому порталі, насолоджуйся!

Як з'явилися Тачки

Мабуть, кожна дитина знає, що перший мультик, про його улюблених героїв, був випущений в 2006 році, знаменитої кінокомпанією PIXAR, відомої по більшості відомих мультфільмів. На виробництво першої частини Тачок була виділена величезна сума грошей — 120.000.000 доларів, але ризик був виправданий і вже в перший тиждень прокату мультфільм зібрав понад 60 мільйонів доларів, а в кінцевому рахунку, його виручка склала майже пів мільярда. Тачки, за кількістю зібраних коштів, стали третім фільмів за 2006 рік.

Цікава і історія появи мультфільму. Мало хто знає, що прообразом тачок є сценарій під назвою Жовтий Автомобіль, створений ще в 1998 році. Причому справа не обмежилася одним сценарієм, а було випущено дуже багато заготівель і малюнків. Однак після колосального успіху мультфільму Історія Іграшок, було вирішено рядковому порядку випускати продовження і заморозити інші проекти. Тільки в 2001 прийшла ідея відновити роботи над проектом. Сценарій був серйозно перероблений і переписаний під сучасні реалії. Змінилася і назва. Жовтий Автомобіль став називатися Шосе 66, але щоб у глядачів не виникало плутанини з серіалом, показуваних 40 років тому, назву знову було змінено.

Образ героїв і атмосфера вигаданого світу

Був змінений і зовнішній вигляд Тачок. Раніше, у аніматорів зі студії PIXAR вже був досвід пожвавлення автомобілів для різноманітних мультфільмів, але у всіх з них, очі розташовувалися не на лобовому склі, а замість фар. Але як порахували аніматори, неможливо було повністю розкрити риси характеру героя з такими маленькими і непомітними очима. Адже очі — це дзеркало душі, а тим більше у автомобілів. Так що концепція героїв була перероблена, а очі, які повинні були бути на місці фар, перенесли на лобове скло.

Завдяки роті, розташованому на місці бампера, персонажі мультфільму також змогли не тільки говорити, але і виражати різноманітні емоції. Ще одним органом стали колеса, які використовувалися деякими героями в ролі рук, а спеціальні машини, з допомогою гака і лебідки могли витягувати своїх товаришів з ярів або буксирувати їх по трасі. Якщо ви будете грати в тачки онлайн на нашому сайті, то можете безкоштовно спробувати не тільки управління гоночним автомобілем, але і спробуєте витягнути своїх друзів з ями за допомогою гака і лебідки.

З-за таких змін, вони стали ще більше схожим на людей. Причому, вважається, що у більшості Тачок є людина, з якого був змальований їх образ. Наприклад жителі містечка Радіатор-Спрінгс, куди потрапляє Блискавка Маквін, були змальовані з місцевих жителів, що мешкають на трасі, по якій їхав наш головний герой.

Але роботи велися не тільки над виглядом персонажів, але і над декораціями. Щоб в точності передати ландшафти, аніматори і інші члени знімальної команди, навіть рушили на трасу 66, де мали відбуватися дії Тачок. Вони знімали краєвиди гір, розмовляли з місцевими жителями, відвідували невеликі міста, готелі, кафе та інші об'єкти інфраструктури. Дуже уважно автори поставилися до стану машин в цих містечках, до їх зовнішнього вигляду і до іншим дрібним подробицям. Ретельне вивчення всіх подробиць, допомогло створити вражаючі достовірну картину всього, що відбувається в маленьких містечках, залишилися далеко від сучасної інфраструктури і великих трас.

Ці містечка, як-ніби залишилися де-то в минулому і життя у них протікає в дуже повільному і розміреному темпі. По-другої частини мультфільму, більше часу стало приділятися гонок та інших динамічних сцен, а самі герої перемістилися у величезні міста, так що ретельність промальовування стала менше, але зате ви зможете спостерігати знамениті пам'ятки перероблені під світ Тачок! А ігри гонки Тачки 2 мають ще більш поганий промальовуванням, правда, це відноситься тільки до онлайн версіями, а ось комп'ютерні ігри мають хорошою промальовуванням об'єктів ландшафту, практично ні чим не поступається тій, що ми бачимо в мультфільмі.

Історія першої частини Тачок

Перші кадри мультфільму починаються з моменту гонки Тачок, де Блискавка Маквин перемагає всіх своїх суперників і стає беззаперечним лідером. Після чого, він вирушає в поїздку до наступної гоночної траси, разом зі своїм другом — величезним фургоном володіє найсучаснішою технікою. Але через безглузду випадковість Блискавка Маквин з'їжджає з основної траси 66 і заїжджає на майже занедбану і ні ким не використовувану трасу номер 40. На ній і починаються його пригоди. Не розрахувавши швидкість, наша тачка потрапляє в старе містечко і заплутується в якихось мотузках, псуючи всю трасу і ламаючи частина шасі, що заважає їй пересуватися з великою швидкістю.

Мешканці цього міста, спочатку налаштовані до Маквин вороже, але дізнавшись його краще, вони змінюють своє ставлення на більш добре і навіть дружнє. Тут у Маквіна з'являється багато друзів і навіть кращий друг — старий, іржавий вантажівочка Метр. Тут же наш герой зустрічає свою першу любов. Ну а далі втраченого Маквіна виявляють і в місто приїжджає багато незнайомців, а події починають розгортатися дуже стрімко. По першому мультфільму була випущена гра Тачки, в яку правда, грати безкоштовно не вийде, так як вона коштує грошей і купити її можна тільки в магазині.

Історія другої частини

Друга частина стала більш заплутаною і не такою легкою в сприйнятті як перша. Це стало наслідком того, що в мультфільм вирішили додати більше екшену, зробивши його ще більш динамічним. Потрібно було завоювати любов у більш старшої вікової аудиторії, але при цьому не втратити кохання молодшої. Для цього, були випущені безкоштовні онлайн ігри Тачки 2", які послужили додатковою рекламою нової картини. Але ігри допомогли залучити тільки дитячу аудиторію, тоді як більшість критиків називали Тачки 2 дуже посереднім мультфільмів, якому не вистачає людського тепла і чарівливості.

Багато хто вважав, що друга частина мультфільму є суто комерційним ходом. Унікальною рисою мультфільму, стало те, що Блискавка Маквін, разом зі своїм кращих іншому Метром, подорожує по всьому світу! У другій частині вони побуває в Парижі, Лондоні і навіть Японії! Ну а у нас на сайті ви можете грати в Тачки 2 онлайн і разом з ними брати участь в гонках і інших змаганнях!

.