Ігри Русалки

Опис категорії

Дуже часто героями комп'ютерних ігор стають не звичайні люди, а казкові істоти. Особливе місце серед таких чарівних створінь займають русалки; ігри про них дуже цікаві і різнопланові. Почасти цьому є логічне пояснення, адже русалок сьогодні більш ніж достатньо. Русалки – містичні істоти, наділені одночасно людськими якостями і умінням відчувати себе як риба у воді. Вони розумні, граціозні, красиві. Ігри русалки для дівчаток дозволяють вам стати справжніми русалками і відправитися в подорож по морських глибин.

Чим привабливі гри про хвостатих красунь

Прекрасні дівчата з риб'ячими хвостами зустрічаються відразу в декількох різнопланових історіях про Барбі, так полюбилися дитячої аудиторії, не можна втриматися від розчулення і спостерігаючи за пригодами, підводними чарівної дочки морського царя Аріель. Русалок багато, а ігор про них ще більше. Можете не вірити, але цю роль приміряють на себе феї вінкс, і дівчата зі школи монстр хай, навіть Даша слідопит не втрималася і на час перетворилася на чарівну крихту з риб'ячим хвостом. Ігри русалки на стільки різноманітні, що ви зможете вибрати для себе будь-якого з відомих персонажів з мультфільмів і поплавати під водою.

Чарівність і краса підводного царства завжди привертали і зачаровували людей. Підводні подорожі, повні небезпек і пригод привабливі і цікаві. Грати в ігри про русалок можна годинами, при цьому підводні краси будуть залучати своєю незвичністю і новизною. Зграйки риб і пропливають повз медузи, морські зірки і підводні корали, раковини з перлинами небаченої краси, затонулі кораблі, безмовно зберігають багатовікові таємниці, ось той загадковий, неповторний підводний світ, завіса який відкривається в іграх про морських красунь.

Сюжети багатьох ігор так чи інакше пов'язані з подорожами. Є тут численні бродилки і платформера, дуже багато цікавих квестових ігор, пов'язаних з пошуком предметів. У компанії русалок нудьгувати ніколи, потрібно весь час плисти назустріч пригодам, розшукувати в морських глибинах незліченні скарби, пов'язані з історіями затонулих кораблів. Крім усього цього можна взяти участь у змаганнях з плавання, попустувати з дельфінами, а якщо дуже захочеться, то й верхи на киті покататися. А ще, є ігри Русалки Вінкс, які розкажуть про пригоди знаменитих героїв з мультфільму Вінкс, в підводному царстві.

Поряд з численними красою зустрічаються під водою і небезпеки. Погодьтеся, не завжди приємно зіткнутися з хижою акулою або спрутом, так і зустріч з медузами, які можуть боляче обпалити, радості не додають. Від нафтових плям, що зустрічаються то там, то тут на безкрайніх морських просторах теж потрібно триматися подалі. Те ж стосується і зустрічей з рибалками або корсарами, охотящимися за скарбами затонулих кораблів. Так що ігри русалочка — це не просте розвага для маленький дівчаток.

Ніщо людське русалкам не чуже

Насамперед, русалки хороші собою, і, звичайно ж, чудово усвідомлюють це. У багатьох іграх хвостаті красуні відвідують салони краси, де підбирають собі зачіски і одяг, аксесуари і всілякі прикраси. Для тих, хто давно не перечитував казку про русалоньку, нагадаємо, що навіть хвіст прийнято прикрашати. Ось і доводиться русалкам крутитися на власному хвості, щоб встигнути привести себе в порядок і елегантно виглядати. Чого-чого, а дорогоцінних прикрас у цих чарівних мешканок морів більш ніж достатньо, залишається тільки підібрати те, що буде підходити найбільше.

Наявність хвоста не заважає русалкам ходити по магазинах, роблячи покупки або навіть мати свій бізнес з продажу косметики або коштовностей і антикваріату. Гребені та брошки, сережки та намиста, вся ця розкіш буде оцінена грають по достоїнству. Ну хто, як не русалки, запропонує вам самий добірний перли, зібраний у тихоокеанських атолах або рубіни і смарагди, століттями покоившиеся на морському дні. Крім цього русалки вміють відмінно готувати, чудово співають і можуть при бажанні кожен буденний день перетворити в незабутнє свято.

З русалками нудно не буває

Різноманітність хвостатих красунь іноді вражає. Пазли і одягалки , картинки і маджонги підійдуть як для самих маленьких любителів комп'ютерних ігор, так і для дівчаток старшого віку. Адже всі вони настільки яскраві і добре виконані графічно, що грати в них — одне задоволення, навіть не дивлячись на дуже легке управління, а можливо саме завдяки саме йому.

Там де починаються погоні і змагання у спритності керування вже набагато складніше. Часто доводиться користуватися не тільки мишкою, але і клавішами зі стрілками. Однак саме це і робить відпочинок в компанії русалок особливо цікавим. Всі русалки – эстетки. Годинами можна спостерігати за тим, як ці любительки краси милуються своїм бездоганним зовнішнім виглядом. І нехай одяг, яку їм необхідно підібрати, кілька екстравагантна з точки зору простої людини, але вона в той же час вишукано і розкішно виглядає, по-іншому просто не буває, адже русалки з комп'ютерних ігор в більшості своїй є особами королівської крові або, як мінімум, наближеними з почту морського владики.

Чарівні завойовниці морських глибин люблять попустувати в компанії собі подібних. Ігри русалки дозволяють переконатися в цьому. Для цього достатньо буде вибрати режим гри удвох і підібрати зручні для управління клавіші. Не пропустіть можливості познайомитися з милими русалочками ближче, зробивши це, ви не тільки отримаєте масу позитивних емоцій, але і мешканцями підводного царства познайомитеся ближче.

.