Ігри Симулятори

Опис категорії

Завжди цікаві і затребувані ігри симулятори. Тут можна відточити навички водіння або навчитися керувати літаком, приміряти на себе будь-яку соціальну роль, випробувати багато професії, а при бажанні навіть влізти в шкуру тварини. Відмінною особливістю таких аркад є реалістичність того, що відбувається. Поспішайте отримати масу задоволення, випробуйте себе і оцініть власні можливості. Для того щоб почати грати в симулятори онлайн і безкоштовно, просто виберіть вподобану аркаду!

Яким симуляторам віддати перевагу

Вибір ігор безмежний. Дуже багато з пропозицій продумані до дрібниць. Все настільки правдоподібно, що гравцеві починає здаватися, ніби і в реальному житті ніяких проблем з управлінням технікою, веденням бізнесу або розробкою власної стратегії не виникне.

В іграх-симуляторах можна:

  • Отримати реальні знання про будову різних машин і механізмів і навчитися управляти ними;
  • З успіхом освоїти нову професію: стати пекарем чи аптекарем, полководцем або фермером;
  • Приміряти на себе шкуру невбитого ведмедя, відчути як це бути все життя мавпою або бегемотом, козлом або тигром;
  • Стати учасником симулятора життя і досягти успіхів у віртуальному світі.

Кожна з пропозицій по своєму цікаво. Багато ігри симулятори представлені в 3Д форматі, завдяки чому картини виглядають більш реалістично. У процесі гри можна придбати найрізноманітніші навички. При цьому за неправильні дії не доведеться відповідати, а досвід і знання можна відточити в процесі тренувань.

Масштабні симулятори

Серед ігор можна знайти масштабні стратегії і відчути себе вершителем доль. Тут можна відповідати за все людство або смикати за ниточки, керуючи одноплемінниками. Ніхто не завадить керувати морськими баталіями або відчути себе Наполеоном.

Цікавими масштабними проектами є ігри по створенню власного бізнесу і симулятори життя. У процесі гри іноді навіть доводиться ходити в школу, але у віртуальній реальності це навіть прикольно. До того ж після можна відірватися на дискотеці, в ресторані повечеряти і відчути всі принади життя, в лічені дні заробивши собі на шикарний будинок і автомобіль класу люкс.

В чужій шкурі — не означає, що в чужій тарілці

найнадійніший спосіб зайняти на час чуже місце — освоїти ігри симулятори. Якщо хочете стати на час аристократом або ВІП-персона, відмінно розбирається в тонкощах етикету, це легко влаштувати. Вечеря у віртуальному ресторані на одну з повністю заставленим приладами столом реально допоможе розібратися, в якій ситуації буде до речі той чи інший келих, ніж чи виделка.

Симуляторів настільки багато, що з їх допомогою можна все. Завжди знайдуться бажаючі дізнатися, яке це-бути торнадо або кулею, що вилетіла з дула пістолета. Деякі однозначно захочуть стати на час представниками фауни. Спробувати можна все. Цапом в іграх стати настільки ж просто, як і левом або гримучою змією. Приміряти на себе по черзі можна роль чижа і їжака, акваріумної рибки або хижої акули.

це приваблює

Користуючись симуляторами можна поглянути на світ зсередини. Одним це здасться забавним, іншим — повчальним, а може навіть пізнавальним. Байдужих не залишиться точно.

Добре продуманий симулятор може стати корисним і затребуваним не тільки серед юних геймерів, використовувати чітко продуману і промальовані гру можна навіть в якості тренажера. Розважаючись можна дізнатися пристрій різних автомобілів, яхт, літаків і навіть космічних кораблів. Сучасними моделями справа не обмежується при бажанні можна освоїти техніку управління першої у світі підводним човном або раритетних авто. Можливості тут обмежені, а отриманий досвід безцінний.

.