Ігри Принцеси

Опис категорії

Достаток принцес в комп'ютерному світі вражає уяву. Їх багато, вони різні, і їх історії теж однаковими не назвеш, але все ж є в них і щось спільне, це бажання юних дівчата під що б то ні стало бути схожими на своїх улюблениць. Почасти саме тому ігри принцеси Діснея для дівчаток і стали настільки популярними. Ще б пак, тут можна навіть корону на себе приміряти, а вже одягтися по-королівськи і потанцювати на балу тим більше. Ось де можна проїхатися в кареті, зустріти прекрасного принца або від дракона втекти. Поспішайте спробувати, нудно точно не буде.

Принцеси бувають різними

У світі чарівництва все неоднозначно. І принцес у ньому вдосталь, а ігор з їх участю ще більше. Кожна з історій неповторна і цікава. Досить згадати незвичайні пригоди Барбі просторами чарівного вимірювання і відразу стане все зрозуміло. А якщо при цьому ще й про Рапунцель згадати, наречену Шрека Фіону пригадати і про принцесі Софії поговорити, то можна зробити висновок про те, що нудьгувати дівчаткам не доведеться. Ми когось забули? Вибачте великодушно, продовжуємо перераховувати: принцеси Ельза і Анна з Холодного серця, всі поголовно феї Вінкс, Русалочка і ще дуже багато царствені особи, до речі, далеко не завжди навіть догадывающиеся про це. Всі вони відзначаються для початку в світі анімаційних фільмів, а потім перекочовують і в комп'ютерний світ, і при цьому із завидною постійністю.

Отже, принцес багато, ігор про них ще більше, залишається вибрати з них ту, яка приваблює і захоплює більше, ніж інші. Ось це справді завдання не з легких, адже принцеси ігри для дівчаток, за великим рахунком, самі є в якійсь мірі казками. Вихід знайти можна запросто: не зациклюйтесь на одній грі, приміряйте на себе роль різних дівчата, а вже пропозиції здивують вас своєю різноманітністю.

Багатство вибору

Ігри про принцес різнопланові. Зайві пояснення тут недоречні, особливо якщо взяти до уваги те, що кожна дівчина в душі трішки принцеса. Є серед пропозицій ігри для самих маленьких дівчаток, а є й для майбутніх корольов постарше. Дуже популярні розмальовки та пазли із зображенням різноманітних казкових картинок. З задоволенням дівчинки і маджонги розкладають і в ігри з серії " три в ряд грають, особливо у випадку, коли перехід з одного рівня в інший супроводжується красивою історією про чарівному принца, який вирушив на край світу за своєю коханою.

Особливої уваги заслуговують одевалки. Ось де дівчатка отримати справжню насолоду можуть, адже у принцес в гардеробі, безсумнівно, багато красивого одягу, а значить, грати можна довго.Великою популярністю користуються і лицарські турніри, ігри, в яких присутня красива історія про заточеною в башті красуні, злом чарівника, огнедышащем дракона і готовий на подвиги красеня-принца.

Які вони, сучасні спадкоємиці престолу

Дівчата, які спостерігають за усіма перипетіями життя осіб королівської крові, точно знають, що сучасні принцеси дещо відрізняються від тих милих і ранимих наївних дівчат, які роками могли чекати поцілунку принца і втрачали свідомість при вигляді дракона. Вони дуже часто володіють надприродними здібностями, вміють керувати згустками енергії, самі легко розправляються з ворогами, а інколи можуть навіть перевтілитися і в образі супергероїв кинутися рятувати світ, допомагаючи затримувати грабіжників, захищати слабких і ніякі принци їм у цьому не указ.

Такі сучасні тенденції не могли не знайти відображення в комп'ютерних іграх. Яскраві і барвисті платформера і квести з участю героїнь сучасних казок популярні серед дівчаток. І якщо вже принцеси протистоять у них монстрами усіляких мастей, то будьте впевнені, що ігри з їх участю всі як одна яскраві і барвисті, з чудовими саундтреками. До речі, фізика і механіка в таких іграх теж на висоті.

Чому можуть навчити принцеси

Під час гри принцеси проявляють різні таланти і здібності. В їх компанії дівчинки можуть навчитися багато чому. Насамперед, розбиратися в одязі, вміти підібрати собі зачіску і макіяж, аксесуари та прикраси. Так само у віртуальному світі у принцес проявляються і кулінарні здібності. Багато з них готують так, що пальчики оближеш і, звичайно ж, готові поділитися з усіма дівчатами своїми навичками і вміннями. Юні претендентки на трон допитливі. У них вишукані манери, вони вміють тримати себе в суспільстві, а це означає, що і азам етикету в такій компанії можна вивчитися запросто і в деякій мірі навіть знайти упевненість в собі.

Відповідаючи на питання з численних квестових ігор можна запросто підвищити рівень загальних знань, а розгадуючи ребуси і всілякі головоломки навчитися логічно мислити і приймати рішення. Разом з принцесами дівчатка зможуть будувати палаци, займатися ландшафтним дизайном, підбирати для оздоблення палацових покоїв і зайнятися ще масою потрібних і цікавих справ. У житті завжди є місце казці. І якщо з якоїсь причини хтось із дівчаток поки ще не знайомий з принцесами з віртуальної реальності, то саме час це зробити. Нудно в такій компанії точно не буде.

.