Ігри Контр Страйк 1.6

Опис категорії

Напевно, не знайдеться жодної людини, добре знайомого з комп'ютерними розвагами, і ніколи не грав в Контр Страйк, або, як багато її називають, - «контру». Вже більш старше покоління, говорячи про контрі, згадає комп'ютерні клуби і час, витрачений в них, під час боїв з друзями. Не можна забути і заповітні «у вас залишилося 5 хвилин!». Для молодшого покоління, яке не застало комп'ютерні клуби, все одно Контр Страйк - це та гра, за якою була проведена велика частина дитинства. А тут доступна гра Контр Страйк в яку можна грати безкоштовно. Звичайно, це буде не оригінал, а лише флеш аркада.

Як все починалося

Спочатку, гра Контр Страйк створювалася як доповнення до не менш відомої на той момент Half-Life, при цьому велика частина графіки, так і сам движок Half-Life були значно перероблені двома розробниками — Minh Le та Jess Cliffe. Перша бета версія Counter-Strike 1.0 з'явилася в самому кінці 1999 року, і завдяки своїй безкоштовності і можливість грати онлайн, дуже швидко розлетілася по інтернету. Незабаром компанія Valve, яка створила оригінальний Half-Life, помітила успіх одного з модів і повністю придбала на нього права, прийнявши Minh Le та Jess Cliffe до себе на роботу. Приблизно через рік, коли бета версія мода була повністю протестована і перероблена, Valve випустила Контр Страйк 1.0 як окрему, власну гру.

Скріншот з Counter-Strike: Global Offensive, компаній Valve і Hidden Path Entertainment.

В наслідок CS 1.0 сильно вдосконалювалася, з'являлися нові карти, в тому числі, зроблені не тільки розробниками, але й самими гравцями. Вже через 2 роки в гру щодня грали кілька сотень тисяч чоловік, було створено понад 10.000 користувальницьких карт, правда найпопулярнішими все ж залишалися офіційні карти, на яких і грала велика частина користувачів. Також до цього часу для гри Контра онлайн (як її називали підлітки) з'явилося безліч своїх модів, знову ж таки, створених ентузіастами. Найпопулярнішими з них вважаються — Zombie Plague, Deathmatch, Soccer Jam та інші.

З розвитком і все більшою популярністю гри, з'явилися і чітери. Спочатку гравці використовували баги гри для отримання переваги над суперником, але незабаром, коли баги почали оперативно закривати, з'явилися спеціальні програми, що дозволяють дивитися через стіни, дізнаючись де знаходиться супротивник, літати в повітрі, прискорюватися до граничної швидкості, автоматично вбивати супротивників і багато інших.

З-за серйозної загрози, що нависла над грою, компанія Value в 2002 році встановила на версію 1.4 програму, що дозволяє виявляти і назавжди блокувати читеров, а так як CS працювала виключно через систему Steam, проблем з цим не виникало. Однак, як відомо, на будь-який паркан знайдеться лом, і незабаром нові коди, хоча і не в такому масштабі, почали знову з'являтися на ігрових серверах. В наслідок античитерская програма постійно вдосконалювалася і розвивалася, однак повністю знищити чітерство їй так і не вдалося.

Поява гри Контр Страйк 1.6

Серйозним етапом у розвитку серії стало оновлення до самої популярний версії — CS 1.6 вийшла в кінці 2002 року. У гри була трохи допрацьована графіка, змінена фізика, з'явилися нові рівні і персонажі. Незважаючи на те, що онлайн гра Контр Страйк 1.6, на сьогоднішній день вже дуже стара, у неї до цих пір грають десятки тисяч підлітків по всьому світу, не захотівши переходити на більш нові версії, обґрунтовуючи це зміною движка і повним зміною фізики. В наслідок виходили й інші версії під назвами Counter-Strike: Condition Zero і Deleted Scenes, мають сюжетні завдання, за аналогією з іншими популярними шутерами, проте, вони були погано сприйняті геймерами і незабаром забуті.

Скріншот з Counter-Strike: Global Offensive, компаній Valve і Hidden Path Entertainment.

Наступним етапом у розвитку серії став вихід нової версії самого популярного шутера — Counter-Strike: Source, побудованої на абсолютно новому движку Source і отримала ряд дуже серйозних поліпшень. Головними з них вважаються повністю перероблена фізика, серйозне поліпшення графіки і текстур, можливість взаємодії з предметами, в тому числі їх повне знищення, допрацьована система зброї і багато інших. З-за серйозних змін, а в особливості повної зміни фізики, пов'язаного з переходом на новий движок, фанати Контр Страйку розділилися на два табори: ті, які відразу ж перейшли на нову версію і всіляко розхвалювали її і ті, хто залишився на колишньому CS 1.6 і вважали Source досить посереднім продуктом.

У 2010 році було випущено серйозне оновлення для CS Source, яке включало перехід на нову версію движка з трохи зміненою фізикою, появою досягнень, зміною відображення смерті персонажа та іншими дрібними вдосконаленнями.

Зовсім недавно, 21 серпня 2012 року вийшла досконала нова версія гри під назвою Counter-Strike: Global Offensive, отримала набагато більш реалістичну графіку, нові предмети екіпіровки і сильне зміна балансу гри. На даний момент більшість геймерів, які люблять CS 1.6, перейшло на CS GO. А в цьому розділі ви зможете грати в Контр Страйк 1.6 онлайн, а також в інші, менш цікаві його аналоги. Для повноцінних і цікавих боїв, на вашому комп'ютері повинен бути встановлений відомий плагін — Unity 3D. Примітки: Частина картинок на цій сторінці взято з компаній Valve і Hidden Ptah Entertainment — Counter-Strike 1.6 і Counter-Strike: Source.

.