Ігри Коні

Опис категорії

Коні – одні з перших тварин, колись приручених людиною. Напевно саме цим частково можна пояснити те, що ігор з участю цих благородних тварин сьогодні дуже багато, при тому, що на будь-який смак. Зустрічаються тут циркові коні, з радістю дають уявлення, чистокровні скакуни, які беруть участь у забігу на іподромі і казкові і мультяшні персонажі. Пегаси, єдинороги, забавні говорять поні, всі вони сьогодні є улюбленцями дітлахів. Ігри коні для дівчаток і хлопчиків сподобаються всім дітям, які мріють про те, щоб завести свою власну поні.

Доглядаємо за вихованцем

Улюблену коня можна зачесати і погладити, погодувати і напоїти, відправитися в подорож в кареті, запряженій кіньми або вибрати гідного коня для прогулянки верхи. Для кожного знайдуться тут розваги: коні, які беруть участь у перегонах будуть цікаві дорослим геймерам, ковбойські пригоди, битви кентаврів, поза сумнівом, зацікавлять хлопчаків, а численні вихованці Барбі більше цікаві дівчаткам. У віртуальному світі кожен зможе вибрати собі коня по душі, а при бажанні навіть цілий табун.

Коні з казкових світів

Любителям фентезі і добрих казок дуже сподобаються кентаври, єдинороги або милі забавні поні, які хочуть виглядати модно і стильно. За ними в іграх не тільки догляд потрібен, часом вимагають ці казкові істоти підвищеної уваги, адже нерідко вони відправляються в далекі подорожі, долаючи на своєму шляху чимало небезпек, або намагаються втекти від злих чарівників, маючи для цього всі підстави. По шляху проходження гравцям доведеться вирішувати всілякі завдання, розгадувати ребуси, розшукувати предмети.

Ігор з участю цих казкових персонажів дуже багато. У деяких, пов'язаних з доглядом за тваринами, їх можна не тільки від бруду, почистити, але і одягнутися в розкішні кінські одягу. Ну а після того, як краса буде повністю наведена, навіть картинку з зображенням улюбленого коня собі на пам'ять залишити можна, при тому не тільки в комп'ютері, але і на папері. Ігри про коней дуже різноманітні й ви зможете знайти більше 30 їх різновидів, в тому числі догляд, стрибки, розмальовки, одевалки і всілякі логічні аркади.

Віртуальні перегони це цікаво

Для всіх любителів швидкої їзди підійдуть ігри про скачках. Відчути себе жокеєм на іподромі запросто можна у форматі гри. При цьому потрібно буде тут не тільки долати перешкоди, але і підвищувати майстерність, переходячи з одного рівня на інший. Добре ще, що тоталізатор тут не справжній, а то довелося б не солодко в разі провалу. В іграх про скачках не зовсім просте управління, але завжди є навчальний режим і можливість повчитися. Зрештою, на цій коні бар'єр відразу теж взяти не вийде.

Як правило, геймплеи подібних ігор влаштовані таким чином, що гравець може зорієнтуватися в тому, що відбувається, адже для того, щоб кінь здійснила вдалий стрибок дуже важливо дотримання дистанції, тобто чітко вивірене відстань від бар'єра та інших перешкод. Крім цього, від того, якою буде взято розгін, теж залежить чимало. Від чіткого виконання інструкцій залежить тут дуже багато. Про успіхи та невдачі можна буде дізнатися по індикації. Як правило, це підсвічування трьох різних кольорів, що сповіщає граючого про ступінь підготовки до стрибків. Проходити навчальні рівні, кожному вирішувати самостійно, але якщо є бажання стати чемпіоном, то для початку все-таки треба відточити майстерність.

Вперед, назустріч пригодам

Лицарські турніри і подорожі відважних ковбоїв по прерії. Не згадавши про них, інформація про ігри з участю коней була б не повною. У цих різнопланових іграх, як правило, досить цікаві і захоплюючі сюжети. Іноді казкові, іноді ні, але завжди цікаві. Ковбоїв, наприклад, доводиться проявляти майстерність і мужність, прямо на скаку стріляти в супротивників, захищаючи свою честь і праве діло. У лицарів дещо інший уділ. Їх коні повинні не тільки вершники в обладунках на собі втримати, але ще і не спасувати перед видом ворожих мечів і списів. У самому справі, без цих благородних тварин не обходиться жодна стратегія, так чи інакше пов'язана з захопленням нових територій та їх освоєнням. Грати з кіньми дуже цікаво, і не важливо, в якості кого вони присутні в тій чи іншій грі.

Прекрасні амазонки та чарівні принцеси теж дуже люблять подорожувати. І якщо перші є воїтельницями, яким нічого не варто осідлати і навіть приручити коня з норовом, то другі підшукують для себе конячок спокійніше, а іноді взагалі відправляються в далеку подорож в кареті, щоб не позбавляти себе комфорту.

На численних фермах без вірного коня теж буде дуже важко. Адже за тієї ж отарою овець набагато простіше спостерігати, коли ти верхи. Оглядати території, шукати нові місця для пасовищ теж краще і швидше, коли знаходишся в сідлі.

Як би там не було, а коні є не тільки засобом пересування, але в першу чергу ще й відданими друзями. Недарма спілкування з ними вважається корисним. Не дивлячись на те, що віртуальна кінь не може привітати свого господаря іржанням, вона завжди здатна подарувати відчуття простору і свободи. Граючи в ігри про коней, дівчатка і хлопчики, проявляючи турботу по відношенню до тварин, вчаться краще розуміти чотириногих друзів. До того ж для такого проведення часу іноді достатньо тільки бажання опинитися на коні і вміння керувати мишкою.

.