Ігри Смурфіки

Опис категорії

Мало кому відомо, що смурфики вперше з'явилися у вигляді коміксів в далекому 1958 році. Тридцять років знадобилося для того, щоб ці милі створіння знайшли популярність і стали персонажами анімаційного серіалу. Зате сьогодні життя чарівного лісу просто немислима без маленьких синіх істот чимось схожих на гномів. Ігри смурфики для дівчаток і хлопчиків дуже популярні, тому їх на просторах інтернету можна знайти дуже багато. Ми зібрали найкращі і захоплюючі ігри в одному місці, завдяки чому у вас є можливість грати в них не покидаючи наш сайт.

Популярність

Крім мультсеріалу, що складається з 4 сезонів і нараховує понад 120 серій сьогодні можна побачити ще й два комедійних фантазійних повнометражних фільми виробництва США про пригоди відважних синіх чоловічків, в яких поряд з мультяшками грають і актори, а також ігри Смурфики для комп'ютерів, приставок і доступні онлайн прямо з вашого браузера.

Примітні ці фільми тим, що пригоди головних героїв переміщуються з чарівного лісу спочатку в Нью-Йорк, а потім і в Париж. Де б не з'являлися ці милі створіння, вони однозначно зуміють підняти настрій найвибагливішим з глядачів.

Знайомство з світом смурфіки

  • Папа Смурф — найстарший з усіх смурфов, глава сім'ї. Тільки він може користуватися книгою заклинань. Справедливий по відношенню до всіх. Завжди намагається зробити так, щоб жителі чарівної села цінували і любили один одного.
  • Смурфетта — Чарівна блондинка не позбавлена чоловічої уваги. Дуже весела добра і справедлива смурфочка. Єдина особа жіночого роду в компанії смурфов, колись створена Гаргамелем. Дуже любить ігри та свята. Захоплюється квітникарством.
  • Розумник — великий зануда, який дуже любить пофілософствувати, носить окуляри.
  • Тюхтій — милий синій чоловічок, якого навряд чи можна назвати нешкідливим. Вічно влипає в якісь історії. Добродушний і не завжди розуміє, чому з ним не хочуть спілкуватися деякі з побратимів.
  • Буркотун — буркотливий смурфик, полюбляє перебувати на самоті, а не в компанії. В душі дуже добрий, хоча часто стверджує зворотне.
  • Веселун – дивак з вельми своєрідним почуттям гумору, намагається вручити кожному вибухає подарунок-сюрприз. Одного разу був покараний власною тінню, яка в силу обставин вирішила пожити окремо від господаря. На собі відчув, як це отримувати вибухають подарунки.

Мрійник, Спритник, Ледар, Красень, Дроворуб, Чистоплюй, Кравець, Жаднюга, Художник, Музикант. Ось вони далеко не всі з крихітних синіх мешканців чарівного лісу, імена яких характеризують кожного окремо повною мірою.
Гаргамель — злий геній, який користується книгою заклинань. Ненавидить смурфіки. Одержимий ідеєю отримати золото за допомогою магічної сили, яку мають маленькі сині чоловічки. Як знати, може бути у нього все і вийшло б, якби не дрібні витівки його рудого кота Азраэля. Для досягнення мети готовий на багато що. Винахідливий і розумний. Прикладає масу зусиль для того, щоб знайти село смурфов. Ігри про смурфіки дозволять вам пограти як за цих, так і за інших героїв мультфільмів і фільмів, допомагаючи їм вирішувати різні складні завдання і виплутуватися зі складних ситуацій.

У смурфіки завжди є чому повчитися

Смурфики народ дружний, кожен з них зайнятий своєю справою. Одні шиють, інші будують, треті займаються підготовкою свят. У маленьких синіх чоловічків є тільки один серйозний ворог чарівник – невдаха Гаргамель. Чого тільки він не робив, щоб знайти їх місце проживання. Намагався посварити відважних маленьких мешканців казкової села, вистежити їх, розмірковуючи при цьому на всілякі хитрощі. До речі, Смурфетта з'явилася на світ його стараннями, вже дуже хотілося негідникові напаскудити всім і отримати своє, проте Татові Смурфу вдалося за допомогою магії вилікувати чарівну блондинку.

Нерідко хто-небудь з відважних малюків попадає в халепи, адже багато небезпек і підстерігають на кожному кроці. Один сачок Гаргамеля чого варто, а про його рудому вихованця Азраэле з величезними кігтями і говорити нічого. Багатьом з синіх коротунів крім своєї волі довелося побувати в замку злого чарівника, але завдяки хоробрості, спритності і взаємовиручку їм весь час вдається залишити лиходія з носом.

Дуже цікаво спостерігати за тим, як ці маленькі чоловічки, до речі сказати володіють безсмертям організовують своє дозвілля. Вони люблять пограти в смурфбол або в догонялки. Колективним масовим ігор цей дружний лісовий народ завжди віддає перевагу. А адже за стільки років, а точніше століть, існування все це вже давно могло приїстися і порядком набриднути.

Світ, в якому живуть коротуна

У казковому лісі маса мешканців. Чарівні крилаті феї, добрі та приємні у всіх відносинах, мерзенні бородавочники на чолі зі своїм ватажком Королем Очеретом, до речі сказати, дуже погано ставиться до своїх квакающим підданим, і навіть грабіжники, зустріч з якими у лісі небезпечна для будь-якого, милі ельфи і бджолиний народ. З усіма у смурфіки склалися якісь взаємини. З ким-то дружні, з ким-то нейтральні, а з ким-то навіть ворожі.

В основному оптимістичним і харизматичним смурфикам симпатизують багато. Подобаються вони Матінці Природі, і Батюшці Часу, які точно переконані, що з будь-яким відповідальним дорученням маленькі сині друзі впорається на відмінно. Загалом, для всіх, хто не проти посміятися і приємно провести час і придумали смурфіки. А нудьгувати в цій веселій компанії просто не вийде. Ігри Смурфики дуже забавні і цікаві, адже ці маленькі істоти справжні майстри потрапляти у всякого роду переробки, так і викручуватися з них теж. Навіть у нашому сучасному, але далеко не досконалому світі вони не загубилися і зуміли вижити. І якщо з якоїсь причини ви не познайомилися з цими милими завзятими коротышками раніше, то зробити це зараз саме час.

.