Ігри 5 ночей з Фредді

Опис категорії

Тим, хто небайдужий до хоррору і вважає, що на дитячі забави витрачати вільний час не варто, слід звернути увагу на ігри 5 ночей з Фредді. Ось вже де заняття не для слабкодухих. Адже вас запрошують в піцерію не серед білого дня, а вночі, в той час коли милі аніматроніки, замість того щоб розважати юних відвідувачів та їх батьків, займаються беззаконням. Вони готові йти на крайні заходи. І горе тому, хто опиниться у них на шляху.

Дитячі кошмари, вторгнення в реальність

Що може бути краще часу проведеного в колі сім'ї, особливо якщо всім разом вирушити за смачною і апетитною піцою, тієї яку подають в Піцерії Фредді Фазбер. Вдень тут цікаво і затишно. З прийшли поласувати дітьми охоче вступають у контакт аніматроніки, які не проти заспівати і станцювати для дітвори. Під час гри ведмедик Фредді і інші роботи-ляльки милі і чемні, але це тільки вдень, а вночі все перевертається з ніг на голову, і вони перетворюються в справжніх ненаситних кровожерливих монстрів, мисливців за людьми.

В компанії з мишком Фредді, є заводієм, в нічних зіткненнях беруть участь і інші роботи, серед яких: хлопчик Бібі, лисеня Фоксі, качечка Чіка і заєць Бонні. Всі ці чарівні створіння наводять страх і жах на кожного, кого застануть в піцерії вночі. Зіткнувшись з ними, кому стане зрозуміло, що дитячі кошмари перетворилися в реальність. Ось чому брати участь у грі в ролі охоронця ризикне далеко не кожен.

Тільки б ніч протриматися

Можливо це когось і здивує, але бути охоронцем – тяжка праця, особливо якщо серед ночі йому доводиться спілкуватися з мишком Фредді і його командою. Дуже багато гри 5 ночей з Фредді починаються з таємничого телефонного дзвінка. Саме за телефоном охоронець, що знаходиться всередині піцерії, отримує рекомендації та цінні вказівки від свого попередника.

У деяких випадках достатньо буде не покидати свого поста і дуже уважно всю ніч відслідковувати переміщення милих монстрів на чолі з мишком Фредді. Кімната охоронця оснащена камерами, дивлячись в які не складе праці слідкувати за переміщенням об'єктів всередині будівлі. Поки всі камери справні і роботи знаходяться на своїх місцях боятися нічого. Але рівно опівночі техніка починає барахлити, а аніматроніки оживають.

От той час, коли слід тримати руку на пульсі, а точніше на кнопці, щоб встигнути вчасно закрити двері і залишитися в живих. Однак навіть це допомагає не завжди. Адже отримавши відсіч один раз, мишко Фредді і його команда намагаються перехитрити гравця всіма правдами і неправдами. Дуже часто вони серед ночі об'єднують свої зусилля для досягнення мети.

Не забувайте і про те, що при відсутності достатньої кількості енергії жоден механізм не здатний працювати. Наприклад, двері в процесі гри просто не буде можливості замкнути. Якщо не поповнювати запаси енергії, то можна перетворитися в живу мішень для кровожерливого ведмедики Фредді і його милих друзів. Просто всю ніч просидіти за пультом не вдасться. Доведеться пересуватися по піцерії.

Страшнувато, звичайно, але якщо хочете вижити, це просто необхідно. До того ж нагородою в грі стануть всілякі бонуси. Бійтеся при цьому Золотого Фредді. Зустріч з ним нічого доброго не віщує. Хоча, якщо добре постаратися, то і його можна обдурити. Завжди пам'ятайте, що в шість ранку кошмари розсіюються і до наступної ночі боятися нічого.

Мишко Фредді – всього лише вигадка!

Уподобавши гри 5 ночей з Фредді потрібно завжди пам'ятати про те, що відбувається з вами далеко від дійсності. Пам'ятайте, що зжерти вас насправді нікому не вдасться. Перш ніж зануритися в атмосферу хоррора, чітко засвойте, що з'являється несподівано і наводить на вас жах під час гри ведмедик Фредді є всього-навсього дитячим кошмаром і не більше того.

Трохи історії

Всі до однієї гри Фредді об'єднує загальна передісторія і льодовий душу страх. Боятися аниматроников стали після одного неприємного інциденту, який отримав кодову назву «укус 87», та сталося все не вночі. З тих часів багато води витекло, так що точно сказати, хто саме позбавив одного з юних відвідувачів частини голови не вийде. Одні приписують це Лисицю Фоксі, інші Золотому Фредді. Заклад закрили в терміновому порядку, а потім, почекавши достатньо часу, відкрили знову. Тільки тепер аниматроникам заборонили грати з дітьми і взагалі пересуватися по залу в присутності відвідувачів. А от уночі вони собі дозволяють багато чого.

Горе людині, яка не встигне вчасно сховатися і потрапить серед ночі в лапи съехавших з котушок роботів. З найкращих спонукань свою жертву аніматроніки намагаються всунути всередину однією з величезних ляльок, щоб таким чином поповнити свої ряди. Тільки от невдача, потрапивши всередину, людина помирає, отримавши численні поранення. Всередині ляльок маса гострих залозок і дроту, і простий смертний, помилково прийнятий за эндоскелет, який є опорою для роботів, дуже швидко стає трупом.

врахувати, вибравши гри Фредді

Милими і добрими гри подібного плану назвати складно. Швидше вони призначені для любителів полоскотати собі нерви. Багато з ігрових пропозицій мають різні вікові обмеження. Але саме це і робить їх привабливими для любителів екстриму. Скачавши гру про мишка Фредді на телефон можна забезпечити себе адреналіном в будь-який час доби. В режимі онлайн грати теж дуже цікаво. У будь-якому випадку боятися нічого. Пам'ятайте, що після ночі завжди настає ранок і будь-які страхи розсіюються.

.