Ігри Малятко Хейзел

Опис категорії

Що може бути краще, ніж позитивні у всіх відносинах ігри про Хейзел. Навіть зовнішній вигляд цієї крихти піднімає настрій. Кароока малятко стала улюбленицею багатьох маленьких дівчаток і хлопчиків. Хтось під час гри порівнює її з молодшою сестричкою, хтось знаходить в ній подружку, але байдужими ця пустотлива дівчинка вже точно нікого не залишає. Малютка настільки харизматична, що залишити її без допомоги не зможе ніхто, а допомогу їй буває потрібна досить часто. Всі ігри Малятко Хейзел для дівчаток дуже якісні і цікаві, так що ні одна з них не зможе вас розчарувати.

Особливості геймплея в іграх про малу Хейзел

Буває так, що маля Хейзел потрібно і нагодувати, і напоїти, і навіть їй памперс поміняти. Але всі ці обставини зовсім не заважають юної Хейзел взяти участь у святкуванні Хеллоуїна або умовити улюбленого дядька сходити на риболовлю. Гуляти дівчинка теж дуже любить, та й у гості до кого-небудь відправитися крихітка ніколи не проти. Загалом, в компанії з малятком Хейзел нікому нудно не буде, шкодная весела дівчинка просто не допустить цього.

Всі ігри за участю юної білявої дівчинки з величезними карими очима мають по кілька рівнів. По мірі проходження яких змінюється поставлена перед гравцями завдання. Є гра, в якій потрібно допомогти нагодувати і напоїти дитину, потім її переодягнути і дати погратися з улюбленими іграшками. Роблячи ті чи інші процедури потрібно весь час звертати увагу на підказки. Так, приміром, не скориставшись стерилізатором для пляшечки налити в неї дитячу їжу просто не вийде, ну а Хейзел почне пускати сльози в два струмка при будь затримки. Зате і щасливою посмішкою грають в разі успішного виконання завдання теж неодмінно обдарує. Ігри про малу Хейзел володіють однаковим управлінням, яке здійснюється за допомогою мишки.

У дівчинки відмінна дружна сім'я. Мама малюка багато часу приділяє її виховання, але при цьому не обмежує спілкування дочки з друзями. Гравці зможуть взяти участь у виборі гардеробу для вечірки, потім у ліквідації наслідків цього вибору, і відправитися в компанії Хейзел на саму вечірку, що складається з званої вечері, участі в конкурсах і танцювальної програми, і все це в процесі однієї і тієї ж гри. Парі цьому управляти потрібно буде не тільки діями малюка. Грає повністю задіяний у всьому, а гостей на вечірці чимало. За столом кожному з них хочеться вибрати різні солодощі, так і для участі в конкурсах до місця проведення потрібно підходити по черзі.

Світ, в якому живе Хейзел

З усього видно, що дівчинці пощастило і з родичами та друзями. Дівчинка з гри дуже товариська і розвинена не по роках, і все це завдяки своїй наполегливості, завзятості і допитливості. Дуже багато дівчинка дізнається від мами, саме ця жінка, уважна і турботлива привчає доньку до порядку, знайомить її з правилами поведінки за столом і багато чому іншому, часто особистим прикладом показуючи, як і що потрібно робити.

Виявляється, що з дядьком запросто можна сходити на риболовлю, якщо перед цим його трохи повмовляти, ну а це Хейзел робити вміє. І не біда, що першим уловом у дівчинки виявився втоплений кимось черевик, зате вона і з черепахою вдосталь награлася і з дядьком чудово час провела. Ну а що вести себе тихіше не завжди виходило, так це від маси нових вражень, а не зі зла, зрештою відпочинок йому сподобався, і дядькові як - ніби теж. Подумаєш, улов не надто великий, але для першого разу він дуже навіть не поганий.
Як і всі діти Хейзел дуже любить Діда Мороза, і, звичайно ж, завжди намагається вести себе добре і бути розумницею. Всім відомо, що напередодні Нового року потрібно особливо старатися, адже роздача подарунків не за горами. Ось тут-то і потрібно постаратися і костюм карнавальний підібрати, і нарядити ялинку, і мамі з гри допомогти приготувати вечерю.

В компанії малятка перебувати завжди корисно

Разом з Хейзел, а іноді і проявляючи турботу про неї, можна дізнатися багато цікавого. Є ігри, в яких білява володарка чудових хвостиків навчається розкладати по місцях іграшки або прибирати речі, є ті, де виконує ранковий моціон: прокидається, вмивається, чистить зубки.

В іграх з малятком Хейзел можна навчитися правильно доглядати за малюками, а в інших, наприклад, що-небудь приготувати разом з коханою мамою або освоїти правила етикету під час прийому їжі. При цьому вся інформація дана в дуже доступній ігровій формі. А повторюючи всі дії слідом за турботливою мамою і допитливою дочкою, дуже швидко всьому навчаєшся. Погодьтеся, що інформація про те, як правильно користуватися столовими приладами зайвої ні для кого не буде. І нехай це відбувається у віртуальному світі, але зате в реальному, коли раптом опинишся за столом, сервірованим за всіма правилами етикету, точно будеш знати, як правильно користуватися ножем і виделкою або щипчиками для цукру.

Навіть для організації реальної вечірки можна знайти тут щось цікаве, адже віртуальні конкурси, в яких бере участь малютка і її друзі запросто можна провести в колі друзів та насправді. Можете не вірити, але зловити яблуко, не торкаючись до нього руками, не так - то й просто. У Хейзел це вийшло чудово, а вам ще доведеться спробувати. У всі нові ігри Малятко Хейзел грати дуже цікаво, всі вони зроблені дуже якісно, так що граючи в них ви отримаєте задоволення і придбаєте нові знання. Повірте, нудно не буде.

.