Ігри Вогонь і Вода

Опис категорії

Вміння домовлятися і приймати спільно ті чи інші рішення, як ніколи в нагоді любителям флеш ігор на двох. Дуже популярні в цьому відношенні безкоштовна онлайн гра вогонь і вода на двох, в які ви можете грати на цій сторінці. Їх персонажі, ведені до досягнення кінцевого результату кожним з гравців настільки різні, що дружба між ними деколи здається неможливою. Вам належить довести зворотне. Пустотливий хлопчисько на ім'я Вогонь і навіжена дівчина Вода дуже дружні. Тільки всебічна обопільна підтримка і взаємовиручка роблять можливими досягнення перемоги в серії цих захоплюючих ігор.

Такою повинна бути справжня дружба

Ставитися до протилежних стихій – не значить бути ворогами. Хлопчик зі звучним ім'ям Вогонь і чарівна дівчинка по імені Вода – ось два нерозлучних персонажа серії найпопулярніших аркадних ігор для двох гравців. Їх дружба міцна і надійна всупереч усім законам природи. Здавалося б, протилежні стихії повинні перебувати в постійному стані конфлікту, а ці двоє малюків спільно здатні навіть гори звернути, якщо звичайно це знадобитися для досягнення перемоги в якомусь черговому лабіринті.

Незабутні пригоди цієї парочки неймовірно захоплюючі і небезпечні. Адже тільки завдяки взаємною згодою і концентрації уваги на досягненні кінцевої цілі в іграх вогонь і вода можна досягти бажаної перемоги.

Переходячи з одного храму в інший, наші нерозлучні друзі спілкуються з різними сутностями добрими і не дуже. І тільки справжня дружба, і віра в успіх загальної справи допомагають їм у всьому. Вогонь при цьому не намагається перетворити воду в хмарка пари, а у води не виникає і думки про те, що вогонь можна загасити. Навпаки, кожен з малюків вміло користується тим даром, який даний йому природою.

Так, по черзі виручаючи один одного, друзі долають безліч труднощів на своєму шляху.

Основні частини в іграх вогонь і вода

  • Спочатку герої подорожують по казковому лісі, адже саме тут, у Лісовому святилище, розгортаються дії першої частини гри Вогонь і Вода на двох. Саме в лісовому царстві ми знайомимося з улюбленими надалі героями. У лісі, а потім і в самому храмі, юних представників двох стихій чекає багато небезпек і перешкод, але разом вони зможуть подолати будь-які перешкоди. З-за того, що це перша частина, тут поки ще немає особливо витончених пасток, проте гра зроблена і опрацьована нітрохи не гірше попередніх частин.
  • У другій грі відважні герої опиняються в храмі Темряви і Світла, де їх чекають нові пригоди і перешкоди. Вашим завданням тут буде з'єднати всі світлові промені, для того, щоб відкрити двері на наступний рівень. Складність проходження, порівняно з першою аркадою зростає.
  • третій нерозлучну парочку чекають пригоди в Крижаному святилище. Найголовніше, не замерзнути на такому холоді!
  • У четвертій — вони потраплять в кришталеве царство, де вам доведеться розібратися з пристроєм кришталевих порталів-дзеркал, що дозволяють переміщатися з однієї частини карти на іншу.
  • А в п'ятій грі улюблені стихійні герої знову повернутися в лісове святилище, щоб доробити розпочате.
  • А ось 6 офіційна версія аркади, поки ще не вийшла. Але на п'ятій, онлайн ігри вогонь і вода на двох не закінчуються! Сторонніми розробниками було випущено більше 30 різних аркад, які будуть ставитися до абсолютно різних жанрах і будуть дуже сильно відрізнятися один від одного. Проте їх буде об'єднувати одна спільна деталь — це двоє головних героїв представляють собою єдність двох стихій.

У різноманітних аркадах, ви не тільки зможете побродити по новим локація і храмів, але ще й зможете одягнути улюблених героїв в різноманітний одяг, допомогти їм вийти з лабіринту, покидатися ними за аналогією зі знаменитою аркадою Angry Birds і навіть допомогти їм поцілуватися. Такі аркади можуть представляти із себе все що завгодно, але в будь-якому випадку дружба наших героїв стає тільки міцніше і через всі випробування вони проходять спільно.

Місця дії в іграх весь час змінюється, незмінним залишається одне, міцна дружба, якої багато хто може тільки позаздрити. Хлопчик Вогонь всіляко піклується про дівчинку Воді, і вона відповідає йому тим же. Якщо ви вирішите провести частину свого вільного часу разом з нерозлучною парочкою, то ці захоплюючі аркади саме для вас. Ігри вогонь і вода для дівчаток і хлопчиків допомагають подружитися і весело провести час особам будь-якої статі і віку.

Геймплей і особливості управління.

Які б пригоди не чекали вогонь і воду, однозначним залишається наявність храму, в якому і розгортається сюжетна лінія кожної окремої частини. Спілкування з духами і стихіями завжди цікаво і захоплююче. Відважні герої весь час стикаються на своєму шляху з містикою і магією. У кожному храмі безліч таємниць і загадок, вирішити які можна тільки спільно.

Для позначення рівнів не випадково використані дорогоцінні камені різної форми. Таким чином, грають заздалегідь можуть зорієнтуватися в тому, що ж потрібно робити. При складанні карти використані дорогоцінні камені трьох конфігурацій. Таким чином герої при переході з одного рівня в інший заздалегідь знають до яким буде розвиток подій.

Якщо на карті намальований шестикутний камінчик, то вам потрібно поквапитися і зробити все з максимальною допустимою швидкістю, не забувши при цьому-зібрати всі камені червоного і блакитного кольору. При цьому так як Вода і Вогонь зможуть підбирати тільки камені відповідні їх стихії. На перший погляд може здатися, що грати у Вогонь і Вода на двох складно, однак на ділі все трохи інакше. Дорогоцінні камені вказують кожному з гравців, якою саме дорогою йому слід пересуватися. Від того, в якій послідовності побіжать хлопчик і дівчинка, нічого не зміниться. Одне потрібно пам'ятати точно, рівень буде пройдений тільки тоді, коли обидва герої опиняться перед виходом.

У рівнях позначених коштовністю, яка має форму усіченого трикутника гравці повинні пересуватися одночасно, в іншому вони схожі з раніше описаними. Там же, де рівень позначений вишуканим діамантом у хлопчика і дівчинки виникає необхідність додатково відшукати зелений діамант, а потім вже разом вибиратися з лабіринту.

Тільки весь час допомагаючи один одному, можна досягти кінцевої мети гри. Водні перешкоди стають нездоланним бар'єром для спритного малюка, в той час як для спритної малятка вони зовсім не є перепоною. Вогняні рубежі навпроти абсолютно не бентежать хлопчика, тоді як дівчинка справитися з ними не в змозі. Противна зелена рідина є серйозним випробуванням для обох малюків. Подолати його вийти тільки спільно, проявивши кмітливість і використовуючи корисні навички головних героїв. Грати в вогонь і вода онлайн безкоштовно дуже весело і досить просто, але все-таки варто трохи підучити управління.

Управління вогненним малюком здійснюється за допомогою стрілок, а водна дівчинка реагує на комбінацію WAD. За рухи вперед і назад біля Вогню відповідають стрілки вправо і вліво, а у Води літери A і D. За стрибок – стрілка вгору і літера W відповідно.

Безкоштовні ігри Вогонь і Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, розміщені на нашому порталі — це відмінна розвага не тільки для самих маленьких дітей, але і для дорослих. Немає нічого краще для розвитку логіки, ніж подібні барвисті і захоплюючі головоломки.

.