Ігри Евер Афтер Хай

Опис категорії

Можливо хтось дізнавшись про існування школи для дітей казкових героїв буде сильно здивований, але тим не менш вона існує і назву свою має - Школа Довго і Щасливо. Саме завдяки її відомим учням сьогодні все більш популярними стають гри Евер Афтер Хай для дівчаток. Немає нічого цікавіше, ніж спостерігати за історіями улюблених казкових героїв і самим брати в їх житті безпосередню участь. Як раз це і можна зробити без особливих зусиль, достатньо лише захотіти опинитися в компанії зіркових учнів.

Хто вони, учні Школи Евер Афтер Хай

Якщо добре подумати, то школу назвали Довго і Щасливо не випадково. Адже завдання у казкових учнів не проста. Їм необхідно зробити так, щоб діти ніколи не забували тих чарівних казок та історій про неймовірні пригоди, які сталися з їх предками. Не дивуйтеся, вся справа в тому, що казкові персонажі, як з'ясувалося, теж стають дорослими, а їм на зміну приходять діти. Тут-то і починається все саме цікаве.

У стінах Евер Афтер Хай запросто можна зустріти дочку Попелюшки або Білосніжки, Злий королеви або Буратіно, навіть дочка Сірого Вовка і Червоної шапочки або Божевільного Капелюшника з Задзеркалля. Загалом, якщо у кого-небудь з ваших героїв улюблених казок є діти, то вони навчаються саме в Евер Афтер Хай.

Казкові хлопчики і дівчатка на все мають свою думку, втім, як і звичайні підлітки. Є серед них ті, хто готовий продовжувати справу своїх батьків, але зустрічаються і інші, яким слідами предків йти зовсім не до вподоби. Умовно їх поділяють на стінах Евер Афтер Хай на Спадкоємців і Відступників.

до Речі, і тих і інших запросто можна зрозуміти. Природно, що, будучи дочкою Білосніжки або нащадком чарівного принца з Сплячої Красуні легко бути спадкоємцем, а як бути тим, чия душа тягнеться до доброго і вічного, а у спадщину доводиться бути підступною і мстивої особливою? Саме така доля дісталася дочки Злої Королеви. Ось вона-то якраз і є однією з найчарівніших відступниць, не бажають йти по стопах своєї матері і бути отруйницею. Підлітковий вік – річ непроста. Серед відступників можна зустріти і дітей позитивних героїв. Приміром, у чарівної Дівчини дві дочки, одна з яких шанує усталений порядок, а друга хоче перекроїти світ по-своєму. Ось так непросто все в загадковому світі казок Евер Афтер Хай. Але тим цікавіше гри, які належить випробувати дівчаткам.

Різноманітний світ гри Евер Афтер Хай

Все почалося з ідеї створити нову серію ляльок. Самі по собі Евер Афтер Хай з'явилися відносно недавно в середині 2013 року. Відразу ж разом з ляльками, яким в майбутньому пророкують популярність відомих Монстр Хай, з'явився цілий ряд мультфільмів, безліч картинок і комп'ютерні ігри.

На сьогоднішній день гри Евер Афтер Хай стали дуже популярними серед дівчинок різних віків. З однаковим інтересом у житті улюблених персонажів беруть участь не тільки крихти - дошкільниця, але і старшої дівчинки. Ось тільки гри вони обирають різні. А вибір тут відмінний.

Одних дівчат приваблюють пазли або малювалки, іншим набагато більше подобаються ігри в яких героїв казок потрібно змінити гардероб або ж привести себе в порядок, відвідавши чарівний салон краси, а комусь з дівчат більше подобається бути господинями життя і керувати яким-небудь бізнесом, звичайно вибравши собі в компаньйонки улюблену казкову героїню. Є серед ігор про Евер Афтер Хай бродилки і квести, загалом, гідних пропозицій дуже багато. Казкові вихованки люблять організовувати вечірки, при цьому при необхідності самі готують так, що пальчики оближеш. Ось вже хто не пишається своїм походженням і не задається.

Чому можна навчитися

У чарівному світі казок навчатися чого завгодно затишно і комфортно. Саме в процесі гри Евер Афтер Хай відкриває перед дівчатками нові горизонти. Адже деякі знання, отримані в стінах школи Довго і Щасливо можна застосовувати і в реальності. Наприклад, правила відходу за особою або варіанти нанесення макіяжу можуть стати в нагоді всім без винятку дівчатам в повсякденному житті. Не зайвими для юних модниць і навички стануть у виборі одягу та аксесуарів.

Разом з учнями з Евер Афтер Хай в легкій і доступній формі гри можна вивчити колірний круг, навчитися підбирати поєднання кольорів, освоїти гру зі світлом і тінню. Так само дівчатка зможуть почерпнути масу цікавого в області кулінарії або навчаться приймати потрібні і важливі рішення в іграх, де потрібно розвивати власний бізнес. Загалом в іграх, так або інакше пов'язаних з навчанням у Евер Афтер Хай, є маса корисного і потрібного. До того ж всі ці ігри милі і добрі. Поганого в них точно не навчать.

до Речі, в школі Евер Афтер Хай кожна з дівчаток при бажанні може пройти тестування і, відповівши на декілька цікавих питань, дізнатися до якого типажу вона відноситься. Так що для тих, хто посмів, такий тест буде знахідкою, до того ж оголошувати в слух чарівні результати не обов'язково. Можна все зберегти в таємниці. У разі, коли припущення самих дівчаток не виправдаються можна поставитися до проходження тесту з часткою гумору, все-таки це всього лише гра. Ласкаво просимо у Школу Довго і Щасливо, з нетерпінням чекаємо зустрічі!

.