Ігри Кухня Сари

Опис категорії

Ви бували коли-небудь на кухні у Сари? Ще немає? Тоді обов'язково поспішайте це зробити. У цій віртуальній гостинної господині є чому повчитися. В голові у маляти безліч рецептів різних страв. При цьому від шеф-кухарів престижних ресторанів, дівчинку за великим рахунком відрізняє не рівень майстерності, а готовність показати оточуючим все, що вона вміє. Якщо перші намагаються тримати свої знання в секреті, навіть ховаючись від власних помічників, то Сара відкрита для спілкування, вона навпаки навіть рада поділитися з усіма секретом приготування будь-якого з ласощів, які вміє готувати. Ігри Кухня Сари для дівчаток сподобаються всім юним господиням.

Знайомство з Сарою та її кухнею

Ігри кухня Сари захоплюючі і викликають інтерес не тільки у самих маленьких дівчаток. Хазяєчки старших у процесі гри можуть дізнатися багато нової цікавої інформації, яка поза всяких сумнівів стане в нагоді і на справжній кухні. Опинившись дівчинка в ресторані, вона б легко впоралася і з напливом відвідувачів, бажаючих смачно поїсти, і з приготуванням різноманітних десертів.

Юна Сара є, мабуть, еталоном молодої господині. Дівчина завжди охайна. Модно виглядає, стежить за собою, і при всьому цьому зовсім не боїться забруднитися в борошно або взятися за шматок м'яса. Навпаки, дуже любити готувати і, поза всяких сумнівів, дуже часто радує гостей чимось смачненьким. І на кухні у юної кулінарки завжди порядок. У кожної речі тут строго певне місце. Продукти розміщені на поличках або в холодильнику, кухонне начиння теж чітко розставлені по місцях: все, аж до останньої каструльки ложок і ножів, міксера і баночок з приправами. Сама кухня обладнана таким чином, що готувати на ній дуже зручно.

В запасі на кухні Сари маса рецептів. Вміє наша бджілка готувати абсолютно все, починаючи з перших страв і закінчуючи всілякими смачними салатами. Не проблема для дівчини і нафарширувати курку, і піцу з морепродуктів приготувати. Наша крихітка постійно затіває що-небудь новеньке, поруч з нею завжди цікаво. При цьому Сара досконало володіє не тільки кухарським мистецтвом, але і кулінарним. З-під її руки, звичайно ж, не без допомоги гравців, виходять справжні шедеври. Печиво, морозиво, фруктові салати і торти, всі ці наїдки й солодощі завжди вдаються на славу.

Особливості приготування їжі на кухні у Сари

Ігровий процес на кухні у Сари багато в чому наближений до реальності. Дуже важливо при приготуванні будь-яких страв не тільки знати перелік інгредієнтів, але і бути в курсі самої технології приготування тієї чи іншої страви. З такою помічницею, як Сара боятися не варто. Навіть при мінімальних знаннях в області кулінарії з такою искусницей поруч нічого не страшно. Геймплей гри побудований таким чином, що на панелі весь час виникають підказки.

Необхідні продукти, посуд та інше кухонне начиння гравець зможе виставити на стіл тільки в чітко визначеній послідовності. При цьому, коли ви будете грати в Кухню Сари, всі ваші дії будуть супроводжуватися не тільки написами, які оповідають про скоєне дії, але і світловими підказками, що робить зручним гру навіть для тих юних любителів приготування їжі, які не вміють читати.

У більшості ігор можна вибрати мову спілкування. Це дуже зручно у багатьох відношеннях, адже обравши, наприклад, англійська або німецька заодно з приготуванням їжі можна ще і свій словниковий запас поповнити запросто.

Дрібниць в процесі приготування страв будь-якого рівня складності в грі про кухню Сари приділяється особлива увага. Так якщо раптом треба подрібнити масло перед тим, як приготувати крем, то покласти в миску цілий шматок просто не вийде. Те ж і з яйцями. Є серед рецептів такі, в яких гравцям доведеться не просто вбити їх в крем або тісто, а колись ще відокремити білок від жовтка.

Практично все, що може знадобитися в процесі приготування їжі перебувати на увазі, адже полички майже завжди мають прозорі віконця. Але буває і так, що яке-то річ потрібно дістати з столу, а що-небудь з їстівного зберігатися в холодильнику. В цьому випадку потрібно буде ще знайти все необхідне, проте зробити це зовсім не важко, було б бажання і навички у використанні миші. Нові ігри Кухня Сари, як правило, більш важкі, ніж перші, так що якщо ви хочете чогось більш складного, то звертайте увагу на новинки.

Чому можна навчитися

Ігри про приготуванні їжі завжди популярні серед дітей. Пояснення для цього довго шукати не варто. З раннього дитинства карапузи намагаються допомагати мамі на кухні в усьому без винятку. Із задоволенням вони допомагають ліпити пельмені або варити борщ, пекти млинці або робити котлети. При цьому не всі мами дозволяють дітям робити все від і до, а ось у Сари на кухні це не тільки дозволено, але і всіляко заохочується.

Коли ви і ваші діти будуть готувати їжу в грі Кухня Сари, вони зможуть дізнатися безліч кулінарних секретів і навчитися правильному поводженню з кухонним начинням. Починають розбиратися вони і в тому, які з продуктів можна зберігати в столі або на полиці, а які виключно в холодильнику. Крім того діти дізнаються від Сари безліч рецептів, які можна використовувати при приготуванні далеко не віртуальних ласощів.

Ще одним з дуже важливих навичок, який дуже стати в нагоді на кухні юним поварятам є раціональне використання простору на кухонному столі і любов до порядку, адже юна господарочка в процесі приготування страв виставляє на стіл тільки потрібні предмети, а все інше розкладено на її кухні по поличках. Від віртуального приготування улюблених страв до реального один крок, в цьому можна бути впевненим на всі сто, якщо, звичайно, вчитися готувати в компанії з Сарою.

.