Ігри Ліло і Стіч

Опис категорії

Малютка Ліло і її не зовсім звичайний один Стіч знайомі любителям мультфільмів з 2002 року. Саме тоді вперше вийшов у світ повнометражний анімаційний фільм Ліло і Стіч виробництва кінокомпанії Уолта Діснея. Успіх мультфільму був приголомшуючим. Історія про гавайської семирічній дівчинці та її інопланетне друга була позитивно сприйнята як глядачами, так і критиками. Можливо, саме це частково вплинуло на той факт, що окупив себе проект ще на стадії прокату. Загальний збір склав трохи більше $273 млн. Реакція грандіозний успіх послідувала негайно: чотири продовження і телесеріал, що розтягнувся на два сезони, а також ігри Ліло і Стіч, які стали дуже популярні у дітей всі віків.

Доля невдалого експерименту

Експерименти бувають різними, а генетичні особливості. Коли представники далекої галактики дізналися про створений злим генієм Джамбой Джукибой зразку 626, агресивному дрібному монстра, здатного знищити все живе навколо, то рішення було однозначним: заслати останнього на далекий астероїд в интергалактическую в'язниці, щоб уникнути будь-яких неприємностей. Проте доля розпорядилася інакше. Саме наша планета, а точніше гавайський острів Кауї стала пристановищем не тільки для самого зразка № 626, а так само для його творця Джамбы і експерта у справах земних Венді Пликли.

Потрапивши в притулок для собак, генетичним виродку вдається цілком вдало замаскуватися. Саме тут і відбувається його знайомство з дещо ексцентричну маленькою дівчинкою на ім'я Лило, яка і придумала для свого вихованця звучне ім'я Стіч. З цього моменту і починаються дії мультфільмів, а також численні ігри Ліло і Стіч.

Познайомимося більш детально з головними героями

  • Лило – семирічна дівчинка, яка рано втратила батьків. Трохи навіжена і досить енергійна особа. Далеко не завжди знаходить спільну мову зі своєю старшою сестрою Нані і однолітками. Захоплюється танцями та фотографією, любить малювати. Готова на все заради своїх домашніх вихованців. Для рибки з ласкавим прізвиськом Пузан не шкодує навіть сендвічів з варенням. Добра і справедлива. Дефіцит спілкування з однолітками призводить до того, що саме Стіч отримує від дівчинки порцію любові і ласки, достатню для того, щоб з космічного монстра перетворитися в ласкавого милого симпатягу.
  • Стіч (він же експеримент № 626) – істота, що з'явилося на світ в результаті генетичного експерименту Джамбы Джукибы. Був створений для заподіяння тотальних руйнувань. Володіє надсилою. Здатний бачити в темряві, пуленепробиваем, вогнетривкий, дуже кмітливий. Боїться води. Єдине, про що експерименту шість два шість ніколи з часу створення не говорили, так це про добро. До зустрічі з Лило йому було чуже це поняття. Доброта і безпосередність дівчинки, а так само щохвилинна турбота про своє «песике» та її щире бажання прийняти Стіча в сім'ю надали на інопланетний примірник несподіване вплив. З монстра він згодом перетворився у веселого і доброго любителя казки про гидке каченя завжди готового допомогти своїй подружці і всім тим, кого завдяки їй він став вважати своєю сім'єю. Волею голови Ради Галактичної Федерації, змінила гнів на милість, Стичу дозволено «відбувати покарання» не на далекому астероїді, а на Землі в родині Пелекаи.
  • Джамба Джукиба — здоровань з чотирма очима. Член космічного клубу злих геніїв. Творець експерименту 626. Розумний і талановитий. Не любить брати на себе відповідальність за що-небудь. Увертлив, схильний до скоєння дурниць, може прибрехати. Насправді добряк, яких мало. Відправлений на Землю для піймання втікача зразка разом з агентом Пликли. З усієї земної їжі найбільше любить піцу, навіть незважаючи на те, що її все-таки потрібно пережовувати.
  • Агент Пликли – одноокий експерт по Землі з маленькою головою і шиєю на шарнірах. В іграх про Лілу і Стіча він не присутній, але в мультфільмі зустрічається досить часто. До того як потрапив Землю не був упевнений в тому, що самими розумними істотами тут є москіти. Мета перебування на Землі піймання Стіча і контроль за злим генієм Джамбой. Його коник – перевдягання. Добре розбирається в моді. З легкістю перевтілюється в земну жінку. Самовпевнений і боязкий одночасно. Панікер, яких мало. Найкраще вміє наводити порядки, кричати і тікати. Любитель впасти в непритомність.
  • Кобра Метелик — соціальний працівник, колишній агент ЦРУ. Завжди з'являється в самий невдалий час. Небагатослівний, але справедливий. Не дивлячись на те, що уряд приховав від усіх інформацію про наближення астероїда, по тихому видає Ліло і Стичу, які врятували планету від неминучої загибелі, документ, який свідчить про те, що вони є почесними агентами бюро по захисту Землі. Допомагає Ліло залишити Стіча у себе.

Дружба допомагає робити справжні чудеса

У героїв мультфільмів про Ліло і Стіча однозначно є чому повчитися. Коли семирічна дівчинка з благоговінням говорить про охане, згадуючи при цьому слова батька про те, що залишати в біді нікого не можна, вона просто обеззброює будь-якого сумнівається в успіху. Із найнеймовірніших переробок відважні герої завжди виходять переможцями. Сім'я, яку вдалося створити дитині Лило не зовсім звичайна.

Її мало хвилює, що з п'ятьох членів, троє – інопланетяни, притому далеко не відразу поладившие між собою. Набагато важливіше інше. Всі вони точно знають: щоб з кимось дружити, потрібно лише бути другом. Ігри Ліло і Стіч сподобаються всім любителям мультфільму, а вони цікаві ще й тим, що досі продовжують з'являтися нові частини, в той час як вихід серіалу був тимчасово заморожений.

.