Ігри хокей

Опис категорії

Різноманітний спорт став поступово входити в наше життя ще з дуже давніх часів. Спочатку з'явилися примітивні ігри з м'ячем, потім були створені олімпійські змагання, ну а вже після цього з'явився і такий спорт як хокей. Але про історію появи цього виду спорту ви дізнаєтесь, прочитавши опис цієї категорії. Ну а поки ми представляємо вам гра в хокей онлайн, які знаходяться у вільному доступі на нашому майданчику. Якщо з якихось причин ви не хочете виходити на лід, але при цьому любите цю гру, то ласкаво просимо. У нас ви можете грати в хокей безкоштовно!

Історія

Точно не відомо коли з'явився хокей, щодо цього є безліч версій. Втім варіантів цієї гри теж дуже багато і поширені вони в різних країнах. Стандартний хокей являє собою покрите льодом поле з двома малими воротами, на якому 12 осіб (2 воротаря і 10 польових членів команди), розділених на дві команди, намагаються забити у ворота один одного чорну шайбу. Це найпопулярніший вид змагання.

Скріншот з NHL 13, компаній EA Canada і EA Sports.

Крім нього, існують ще: хокей з м'ячем (замість шайби використовується маленький твердий м'яч), ролер (на роликових ковзанах), на траві (гра ведеться на траві, хоча тепер використовують спеціальні штучні покриття), а також хокей, в який змагаються пластмасовим м'ячем і ключками. Хокей користувався величезною популярністю в Радянському Союзі, коли наша збірна стала чемпіонкою світу. Але популярність цього виду спорту не згасла навіть після розвалу Радянського Союзу, і наша збірна досі здобуває блискучі перемоги.

Дуже популярною була і популярна до цих пір настільна гра в хокей. У ній потрібно було за допомогою спеціальних ручок управляти хокеїстами і спробувати загнати шайбу у ворота противника.

В кінці 1960 років була винайдена гра аерохокей, в якій, використовуючи спеціальну біту, потрібно забити шайбу у ворота суперника. Гра набула шалену популярність і незабаром столи для неї сталі виробляється в дуже великих масштабах.

Комп'ютерні ігри

З-за своєї популярності, хокей був перенесений в комп'ютерні ігри досить рано і відразу став дуже популярним. В одних нам пропонували побути членом команди або воротарем, в інших – стати лідером команди і управляти змаганням дивлячись зверху, третє ми грали в аерохокей... Але крім них ви можете знайти флеш ігри про хокей для хлопчиків і дівчаток, про яких ми зараз і розповімо.

Флеш хокей

В аркадах цього типу ваше завдання — виграти матч, забивши найбільшу кількість шайб у ворота супротивника і не допустивши забивання в свої ворота. Різні рівні складності і різна тривалість матчу дозволять вам підігнати гру "під себе коханого". Ви можете керувати всією командою, одним гравцем або воротарем – виберіть свій стиль. Комп'ютер тут дуже розумний і зможе стати для вас серйозним опонентом, а якщо ви станете настільки майстерним хокеїстом, що комп'ютер вже не буде здаватися вам загрозою, то ви завжди зможете спробувати свої сили в боротьбі з реальним противником. Всі правила хокею присутні і виконуються в іграх цього жанру. Також радує велика кількість силових прийомів.

Кар'єра

Станьте хокеїстом і виростите з зеленого новачка в досвідченого професіонала. Вибір команди і місця на полі, серйозні випробування, турніри, жорстокі бійки та конфлікти з суддями – ось що чекає вас на цьому нелегкому шляху. Станьте легендою хокею і приведіть свою команду до перемоги.

Скріншот з NHL 13, компаній EA Canada і EA Sports.

Тут ви також зможете потренуватися, змінити форму команди або її складу. Якщо ж ви хочете серйозних зіткнень, то завжди можете битися з реальним противником.

Аерохокей

Якщо ви любите грати в аерохокей, то наші онлайн аркади спеціально для вас. Управляйте битком і забийте шайбу у ворота противника. Пройдіть турнір, в якому кожен супротивник буде сильніше попереднього або змагайтеся в вільному режимі, самостійно вибираючи складність вашого супротивника і час матчу. Тут не вийде шахраювати, прихоплюючи шайбу битком або захищаючись рукою. Надіслати биток у ворота супротивника разом з шайбою або вдарити шайбу на його території тут теж не можна. Тільки чесна гра! Якщо ви захочете битися з реальним супротивником, то тут це теж можливо! Саме тут нам і знадобиться система чесних битв!

.