Ігри Покемони

Опис категорії

Можливо про це відомо не всім, але покемонам зараз під тридцять. По своїй популярності мультфільми та ігри про покемонів поступалися в свій час тільки знаменитому сантехніка Маріо. Навряд чи когось це може здивувати, адже вигаданий світ войовничих маленьких істот настільки незвичайний і цікавий, що безславне існування численних кишеньковим монстрам просто не могло загрожувати. Не можна не помітити, що на території Росії в 2000 роках покемони змогли обігнати практично всіх відомих героїв мультфільмів і стали персонажами номер один на кілька найближчих років.

На що здатні покемони

Вперше з'явилися покемони в 1996 році і саме в комп'ютерних іграх, це потім, роком пізніше з'явився аніме-серіал, що нараховує на сьогодні понад 800 серій. Крім того є ще й повнометражні фільми про самих крихітних істот, їх вчителів і взаєминах між ними. Вигадана всесвіт, в якій і відбуваються всі дії, є альтернативою сучасному світі, ось тільки в цьому світі є істоти, що володіють надприродними здібностями, але вони керовані і слухняні, принаймні, по відношенню до своїх вчителів, завдяки зусиллям і старанням яких вони розвивають і удосконалюють свої яскраві неординарні здібності.

Що й казати, «ігри Покемони» — це дуже популярний жанр комп'ютерних аркад і в інтернеті можна знайти безліч його представників. Пропонуємо розібратися, на що ж здатні ці незвичайні істоти, які перебувають на піку популярності ось уже понад чверть століття. Деякі з них можуть розвинути надзвичайну швидкість, інші світловий промінь в небо вистрілити, та такий, який не тільки до Місяця, а і до Сонця при бажанні дістане, треті вміють речі і предмети телепортувати, а є і ті, що виконують бажання.

Кожен покемон окремо підкоряється силі води або вогню, вітру або якого-небудь рослини, а може навіть тварини, ось чому їм дано сили і можливості якої-небудь зі стихій або частково притаманні повадки звірів і птахів. Результат часом приголомшує: стикаючись один з одним, ці войовничі створення можуть нейтралізувати здібності суперника, а граючи в одній команді, навпаки, доповнити один одного.

Майже кожен покемон має вчителя, людини який його виховує і тренує. В той же час є ще й дикі особини, місцем проживання яких є ліс. Саме там можна поповнити свою команду свіжими силами, однак при цьому потрібно не тільки заманити дикі примірники у пастку, але, що ще важливіше, зуміти їх приручити.

Легко стати майстром

Покемон далеко не бездумне істота, виховати його дуже складно. Але для тих, хто одержимий ідеєю стати кращим вчителем цих крихітних монстриків нічого неможливого немає. Так уже влаштований світ, в якому живуть ці крихітні створення, такі різні і несхожі один на одного. З кожним покемоном вчителю доводиться працювати індивідуально. Спочатку потрібно самому розібратися, на що саме малюки здатні, так і подружити маляток між собою теж потрібно, адже інакше згуртовану команду просто не створити. Бої між покемонами є нормою. Їх і виховують по великому рахунку саме для змагань. Дуже примітно, що в бою нікого не треба вбивати.

Б'ючись, безстрашні маленькі монстри позбавляють один одного сил і енергії, але в кінці бою обов'язково повертаються до вчителя. Кожен із господарів мріє про те, щоб саме його визнали найкращим, і саме його покемон здобув перемогу. Тільки так у цьому світі можна стати найтитулованішим майстром. А значить, отримати загальне визнання, шану і повагу. Загалом, багато хто намагаються гідно виховати своїх вихованців, та не у всіх це виходить однаково добре.

Які вони, ігри з покемонами?

Світ, в якому живуть покемони настільки ж різноманітний, як і ігри про них. Рахунок цим крихіткам йде на сотні. Цим багато в чому пояснюється інтерес до цих милим, але сильним і розумним створінням. А з'являються вони скрізь: на картинках і в моджонгах, в пазлах. Знаходиться місце для цих істот з незвичайними здібностями і в численних платформер. Багато квестових ігор з їх участю. Гонки, а особливо по пересіченій місцевості для кишенькових монстрів теж не перешкода.

У деяких іграх простежується зв'язок між вчителями та учнями. А як же інакше? Адже багатьом гравцям теж почасти хочеться спробувати себе в ролі таких ось вчителів. Так уже повелося, що героєм великої кількості ігор є на прізвисько покемон Пікачу. При тому цей безтурботний малий виступає в комп'ютерних іграх в різних амплуа: то він тренер, то гонщик, то відважний боєць чи борець за справедливість.

Поряд з примітивними іграми для самих юних геймерів є й такі, які будуть цікаві старшому поколінню. Дуже цікаві бійки з кишеньковими монстрами: що-що, а битися ці істоти вміють майстерно. Б'ються вони один на один і команда на команду. При цьому, що важливо, ці істоти поважають один одного. Дуже часто буває, що покемони переходять від одних власників до інших, іноді їм це подобається, а іноді ні, адже господарі теж бувають різними. Ігри за участю малюків-воїнів цікаві як дівчаткам, так і хлопчикам.

При цьому треба відзначити, що дівчатка з великим задоволенням займуться вибором відповідних костюмів для тренерів або одягом самих учасників змагань і пошуком предметів, в той час, як хлопчаків більше зацікавлять самі бійки, турніри, можливість поповнити свою команду або створити її, враховуючи особливості войовничих підопічних. Поспішайте пограти в ігри про покемонів, спробуйте себе в ролі вчителя або маленького войовничого істоти, повірте, буде дуже цікаво.

.