Ігри Лего Сіті

Опис категорії

Шум мегаполісу. Вічна поспіх і суєта. Яскраво забарвлені будівлі з вигадливими фасадами, унікальні машини і механізми, що лише віддалено нагадують звичні оку автомобілі і мотоцикли, рефрижератори і автобуси та безліч неймовірних пригод. Все це цілком реально для тих, хто віддає перевагу Гри Лего Сіті іншими видами розваг. Здавалося б, звичайний конструктор, а скільки в роботі з ним приховано потенціалу і нових можливостей. Моделювати тут можна нескінченно, якщо не віриться, поспішайте спробувати, це не тільки цікаво, але і корисно.

Як прекрасний цей місто

Зібраний вручну місто іноді шкода розбирати, конструкція в результаті залишається просто стояти і радувати око. У комп'ютерному світі все трохи інакше. Лего мегаполіси тим і гарні, що перебудовувати їх можна постійно. У процесі гри доводиться лавірувати в міських лабіринтах. Іноді це робиться заради забави, а іноді для порятунку улюбленого міста. І зовсім не важливо які джунглі доводиться освоювати бетонні або пластмасові, головне, що в іграх Лего Сіті нудьгувати не доводиться. Для всіх і для кожного тут знайдеться заняття до душі.

Можна вибрати для гри чудовий замок, оточений масою захисних споруд. Саме його потрібно буде не дати зруйнувати ворогові і захистити будь-яку ціну. Для цього у юних будівельників в Лего Сіті є все: маса ідей щодо реконструкції, можливість зводити додаткові споруди і необмежену кількість вихідного матеріалу.

Було б бажання, в наступний раз опинитися в гущі подій можна вже посеред величезного міста. Петляти в нескінченних лабіринтах провулків і вулиць, долаючи безліч перешкод на своєму шляху можна до нескінченності. У мегаполісі для кожного гравця знайдеться заняття до душі.

Хто грає в Лего Сіті

Віртуальне будівництво річ цікава. Перший цеглинка, так необхідний для початку Сіті будівництва , поза всяких сумнівів, зможе закласти і дитина. Трирічні малюки із задоволенням управляються з конструктором, намагаючись спорудити щось неймовірне як у реальному світі, так і у віртуальному. Спробуємо трохи відкрити завісу і не станемо довго гадати, кому такі ігри цікаві.

Набагато логічніше буде згадати, що будівництво на безкрайніх просторах Лего Сіті почати можна завжди, а от закінчити будувати і поставити крапку вийде далеко не у кожного і зовсім не тому, що проблеми які виникли через нестачу знань або відсутності навичок. Зовсім навіть навпаки, невгамовна фантазія і наявність грандіозних задумів не дозволять зупинитися на досягнутому.

Лего Сіті буде рости і розвиватися, обростати інфраструктурою. У віртуальному світі для цього не потрібні знання опору матеріалів та дозволів ні в кого брати не потрібно. Просто бери і будуй. З урахуванням цього зводити замки і міста в рамках комп'ютерної гри цікаво абсолютно всім від малого до великого. Цікаво це хлопцям і дівчатам, навіть батьки часто не залишаються осторонь. Для деяких дитяча забава стає захопленням на все життя і навіть впливає на вибір професії в подальшому.

Неймовірні пригоди на просторах Лего Сіті

Пригоди у великому місті можуть бути неймовірно цікавими. В таких іграх інфраструктура розвинена рівно настільки, наскільки забажають самі гравці. Під час гри Лего Сіті розростається не по днях, а по годинах. Є тут чудова зона відпочинку з тінистими алеями та фонтанами невимовної краси.

Пляжі і парк атракціонів теж до послуг бажаючих. Школи і лікарні, численні магазини і салони, кафе і ресторани, звичайно ж, поліція, здатна зупинити будь-кого, хто захоче порушити усталений порядок. В одних іграх можна влаштувати гонки прямо посеред міста, в інших спробувати розшукати втрачені кимось речі, в третіх – за порушниками влаштувати погоню.

Сіті гри різнопланові та цікаві. Як тільки набридне бути добрим можна і трохи побешкетувати. В цьому випадку вже самому буде потрібно ховатися від правоохоронців і проявляти спритність і кмітливість, ховаючись від погоні. Погодьтеся, в процесі такої гри нудьгувати не доведеться, а от отримати заряд бадьорості можна запросто.

Чим корисні ігри Лего Сіті

Про користь конструктора відомо багатьом. Єдине, чого не вистачає віртуального Лего, це здатності розвивати моторику рук, зате у всіх охочих випробувати Сіті гри з'являється можливість творити нескінченно. При цьому обмежується все за великим рахунком тільки польотом думки. Зводячи Лего Сіті можна навчитися моделювати, розвинути просторове мислення.

Проектуючи віртуальні будівлі і споруди, розбиваючи парки і займаючись організацією зони відпочинку, дівчата і хлопці у процесі гри набувають неоціненний досвід, освоюють ази дизайнерського мистецтва, пізнають тонкощі планування, учаться приймати самостійні рішення і втілювати їх у життя. Лего Сіті мирна і творча гра, про яку багато сьогоднішні геймери не раз згадають у дорослому житті, коли вирішать обзавестися власним будинком або облагородити дачну ділянку.

Використовувати конструктор Лего в об'ємних проектах зможе далеко не кожен, адже за кожен окремо взятий набір необхідно буде заплатити чималі гроші. До того ж, побудувавши один раз чудовий замок не захочеться його розбирати. Зовсім інша справа зводити замки і міста на неосяжних просторах Лего Сіті. Тут не доведеться знищувати плоди своєї праці, щоб спорудити щось нове, творити у віртуальному світі можна нескінченно.
Запрошуємо всіх у чарівний світ Лего, а точніше в чудовий і неповторний Лего Сіті, який завдяки вам зможе стати ще красивіше, ще більше, ще привабливіше.

.