Цікаві ігри

Опис категорії

Комп'ютерний світ не стоїть на місці, він розвивається з такою швидкістю, що інший раз за всіма новинками просто не встежити. Пропонуємо геймерам найцікавіші ігри, не тільки з розряду нових, але й з тих, які завоювали свою популярність роками. Чудова добірка ігор вже чекає. Кожна з них приваблива по-своєму. Тут зібрані пропозиції різних жанрів. Залишається обрати те, що зацікавить саме вас. Все найцікавіше знаходиться поруч. Для того щоб переконатися в цьому, потрібно лише почати грати.

Звідки беруться цікаві пропозиції

Встежити за новинками не так-то просто. У комп'ютерному світі з завидною постійністю з'являється маса нових цікавих ігор. Іноді вони є продовженням вже існуючих пропозицій, а іноді їх поява безпосередньо пов'язана з тим чи іншим розвитком подій в мультфільмах або серіалах, що оповідають про пригоди улюблених героїв. А буває і так, що цікаві ігри з'являються несподівано, нізвідки, а потім вже на їх основі створюються і мультфільми.

Щоб не бути голослівними досить згадати чарівного синього їжака по імені Соник або харизматичних братів Маріо. В історіях цих, здавалося б, таких різних персонажів, є одна дивна особливість: спочатку про них дізналися в комп'ютерному світі, а дещо пізніше ці герої перекочували і в світ анімації. Правда з'явилися вони не раптом, а в результаті наполегливої праці та розробок відомих в комп'ютерному світі виробників Сега і Нінтендо відповідно.

Маса цікавих ігрових пропозицій з'являється сьогодні не тільки для комп'ютерів, але і для планшетів і телефонів. З кожним днем все складніше стає визначитися з вибором, адже гідних уваги ігор так багато.

Про смаки не сперечаються

Те, що для одних здасться цікавим, інші запросто можуть вважати банальністю. І все ж ризикнемо припустити, що при великій кількості пропозицій знайти свою гру зможе кожен. Комусь здасться цікавою стратегія, в якій міста зводити потрібно, для інших привабливішим стане шуттер, а треті вважатимуть зарядку для розуму і виберуть квест з масою різноманітних питань і логічних завдань.

Все, що може стати цікавим для геймерів, ми постаралися зібрати в одному місці. Хочете новинки – будь ласка. Більш цікавими вважаєте перевірені роками іграшки, теж ласкаво просимо. Є серед пропозицій ті, які визнають більш привабливими дівчинки; дещо інші проекти можуть сподобатися хлопчикам, а будуть і такі, які виявляться цікавими для всіх без винятку. Серед таких пропозицій можна зустріти гри для двох гравців, багатокористувацькі ігри і багато інші.

Ігри будь-якого жанру можуть бути захоплюючими. Не дивуйтеся особливо, якщо дізнаєтеся, що подібними проектами захоплюються дорослі дядьки і тітки, адже всім без винятку хочеться зіграти у що-небудь цікаве. При виборі варто завжди звертати увагу на обмеження за віком. Далеко не все може підійти юним геймерам.

Цікаві ігри для всіх і для кожного

Почнемо з самих маленьких геймерів. Малюкам будуть цікаві різноманітні навчальні ігри. Здобувати знання в процесі гри дітям подобається набагато більше, та й упевненість у тому, що така подача матеріалу полегшить його засвоєння стовідсоткова. З задоволенням дітлахи сприймають всіляких мультяшних героїв, що особливо важливо. Спілкування з віртуальними однолітками їм дуже навіть подобається, адже в компанії дізнаватися щось нове набагато цікавіше.
Гонки, стрибки, аркади і стратегії будуть сприйняті «на ура» і затребувані в хлоп'ячій компанії.

Такі ігри привернуть увагу багатьох. Танчики і літаки, космічні кораблі для подорожі по безкрайніх просторах всесвіту, піратські історії, фентезі здатні захопити надовго. До речі, багато хто з подібних історій і дівчаток не залишають байдужими. Разом з цим в розряд цікавих у юних модниць потраплять і ті проекти, в яких можна моделювати зачіски, займатися вибором одягу або косметики і, звичайно ж, ходити по магазинах. До душі дівчатам і численні пригоди принцес, особливо з урахуванням того, що часи і звичаї дещо змінилися, і в сучасному світі юним особам царських кровей доводиться постояти за себе, не чекаючи роками появи прекрасного принца.

Іноді сюжетна лінія розвивається таким чином, що ці милі створіння можуть дати фору навіть озброєним до зубів головорізам. А якщо врахувати, що всі принцеси хоча б трішки чарівниці, то можете собі уявити, наскільки захоплюючим та несподіваним може виявитися бій з черговим монстром.
Всіх без винятку приваблюють ігри в 3д форматі. Прекрасна графіка і відчуття того, що до навколишнього оточення рукою подати, змушують повірити в реальність того, що відбувається і відчути геймерам свою значимість. А яких тільки сюжетів не буває серед них.

Є тут фентезі, пригоди, стратегії, наближені до дійсності, і піднесені геймерам у форматі гри історичні факти. Загалом, все, що душі завгодно. Поспішайте поповнити свій список цікавих пропозицій. Попереду вас чекає безліч захоплюючих і захоплюючих проектів.

.