Ігри Міккі Маус

Опис категорії

Знаменитого диснеївського мишеня Міккі Мауса по праву можна вважати довгожителем. У цього персонажа, який став не тільки візитною карткою самої компанії Дісней, але і живою легендою мультиплікації в цілому, є навіть День Народження, до того ж не один, а цілих два. Між офіційним (18 листопада) і справжнім (15 травня) приблизно півроку різниці. Рік народження самого популярного гризуна в світі сумнівів не викликає – 1928. Ось і виходить, що до вікового ювілею знаменитого Міккі Маусу залишилося не так вже й довго. Ігри Міккі Маус для комп'ютера випускаються вже більше 10 років, а завдяки ювілею можна чекати чогось грандіозного.

найпопулярніший мишеня в світі

Зараз це може здатися неймовірним, але своєю появою на світ і наданням такої шаленої популярності всюдисущий Міккі зобов'язаний почасти невдало складеного контрактом, результатом недогляду якого стала втрата Уолтом Діснеєм всіх прав на популярного тоді кролика Освальда, проіснувало всього один рік.
Перший з мультфільмів з участю відомого всьому світу Міккі Мауса був ще чорно-білим, так і мишеня в ньому навіть не попискивал.

З часом ця короткометражка була перероблена, в неї додали музику і злегка змінили назву. Всі дії цього мультфільму відбувалися на борту літака, не зовсім вдало сконструйованого самим Міккі Маусом. Потім був такий мультик про пароплав Віллі, де мишеня виступав в ролі відважного безжурного матроса, що виконує будь-яку примху не цілком адекватного капітана. Ну а надалі з'явився всім відомих мультфільм ігри і Міккі Маус.

Міккі і його друзі

Легендарний мишеня просто не може перебувати на самоті. Весь час він знаходиться в оточенні друзів, таких же, як і він сам, легендарних представників світу мультиплікації. Познайомимося ж ближче з цією веселою, ніколи не унывающей компанією.

  • Міккі Маус – яскравий представник мишачого народу. Обдарована особистість. Дуже музикальний. У багатьох мультфільмах виступає у ролі диригента або артиста. Грає на різних музичних інструментах. Не просто навчений музичної грамоти, а здатний виконати дуже складні твори. Доброзичливий, завжди активний. Витівник і вигадник, яких мало. З особливим трепетом ставиться до своєї подружки Мінні Маус, відносини з якою не завжди складаються гладко. Для того, щоб привернути увагу Мінні готовий пожертвувати собою. Любить всілякі ігри.
  • Мінні Маус — предмет обожнювання знаменитого мишеняти. Чарівна мишка з мінливим характером. Та ще вертихвістка. Одягається модно і стильно. Віддає перевагу червоні і рожеві тони. Дуже любить одяг в горошок. З Міккі Маусом у цієї крихітки складаються досить непрості відносини. Незважаючи на всі складнощі, спілкування між ними не припиняється. Ігри з Міккі Маусом часто можуть похвалитися присутністю цієї чарівної мишки.
  • Дональд Дак — ніколи не сумує пернатий друг, якого по праву можна вважати самої знаменитої качкою в світі. Ніколи не розлучається зі своєю матроской. Має досить оригінальний голос. Любить пустувати і пустувати, мастак на вигадки. У деяких мультфільмах виступає в ролі захисника. В захваті від своєї подружки Дейзі Дак, володарки чудового банта, яка часто з'являється як сама, так і в компанії Мінні Маус. В інтернеті можна знайти безліч ігор з участю Дональда Дака.
  • Гуффі – чарівний пес, один з найвідданіших друзів мишеняти і каченяти. Добродушний і доброзичливий по відношенню до оточуючих, завжди готовий на подвиги. Злегка незграбний, що робить його особливо зворушливим. Володіє чудовим почуттям гумору, зможе зарядити позитивом кого завгодно. Має свою сім'ю, з якою можна познайомитися в деяких з мультфільмів. Ігри з Гуффі сподобаються всім любителям бегалок і бродилок.
  • Плуто — ще один пес, який здобув популярність завдяки спілкуванню з Міккі Маусом часто виступає в ролі останнього захисника. Пустотливий і ніколи не сумує.
  • Піт – ще один представник родини собачих. Сусід Гуффі з досить кепським характером. Власник магазину, відверто жадібний, проте ніколи не поскупиться на компліменти для представниць прекрасної статі, є галантним кавалером. Його можна вважати членом команди Міккі Мауса і навіть його другом, але не дуже близьким.

Крім цих зіркових друзів у Міккі є й інші, приміром, Чіп і Дейл. У кожного з приятелів є, звичайно ж, своя зіркова історія, але це зовсім не означає, що дружити між собою вони не можуть. Можуть, ще й як. Багато з них з'являються далеко за межами своїх власних історій і серіалів, навіть у художніх фільмах їх іноді показують. Одне Точно, зірковою хворобою вони не страждають: не зазнаются, не хваляться, не намагаються нікому довести свою перевагу, а просто дружать.

З Міккі Маусом завжди цікаво

У мишеняти і його подружки вушка завжди на маківці. Де тільки вони не побували за довгий час свого існування. І в кругосвітні подорожі оправлялись і з привидами билися, при тому вельми успішно. Відстояти свій мишачий будинок мишенята змогли, чим довели всьому світові свою спроможність.

Міккі Маус дуже часто виявляється першим, він вміє виходити сухим з води. Інакше і бути не може, адже з самого початку багато хто з мультфільмів про це знаменитому грызуне на диснеївській кіностудії були першими. Це і перший фільм зі звуком, і перший кольоровий мультфільм.

Сьогодні, втім, як і багато років тому, на мишеняти захоплено дивляться тисячі дитячих очей. Численні мультфільми та серіали про пригоди мишеняти і його друзів ніколи не втратять популярності. Є серед них прості мультики про пригоди, адже за стільки років друзям чого тільки не довелося пережити, навіть у ролі мушкетерів вони побували. Є й ігри про Міккі Мауса, які випущена не тільки для комп'ютерів, але й для інших популярних платформ.

Легендарний представник мишачого сімейства не тільки є господарем Діснейленду, у цього очаровашки ще й свій клуб є, ось вже де дітворі дуже цікаво. Разом з Міккі можна співати і танцювати, розшукувати різні предмети, загалом, проводити час з користю. Достатньо лише вимовити чарівне заклинання: «Мікка! Мокка! Міккі! Маус!» і тут же опинишся членом мишачого клубу, до речі, беруть туди всіх бажаючих.

.