Ігри Халк

Опис категорії

Багато з супергероїв починають свою кар'єру саме з коміксів. Халк в цьому плані не є винятком. Вперше про нього почули в далекому 1962 році. З тих пір цей зелений велетень ніколи не залишав надовго своїх шанувальників. Часто з'являвся він мультиплікаційних і художніх фільмах і серіалах, а трохи пізніше став героєм безлічі комп'ютерних ігор. Сьогодні за участю цього супергероя є різні ігри, в них він часто б'ється з монстрами або негідниками, захищає ввірені йому об'єкти, хвацько виходить на бій з переважаючим його за кількістю противником. Онлайн ігри Халк мають не саму гарну графіку, але часто бувають дуже цікавими.

найцікавіше з життя Халка

Халк позитивний герой і б'ється з небезпечними монстрами, але буває і так, що сам Халк намагається сховатися від представників влади та правоохоронців. З урахуванням того, що силою цей герой володіє незвичайною, впоратися з ним не так і просто. Це згусток енергії і не завжди контрольований. Для того, щоб розібратися в тому, від чого залежать ті чи інші, часом непередбачувані, вчинки, які він здійснює, слід познайомитися з цим героєм ближче.

Отже, спочатку був учений. Звали його зовсім не Халком, а Брюс Беннер і працював він над створенням гамма-бомби. Талановитий, амбітний і неврівноважений фізик був володарем колосального інтелекту і був світилом науки. Банальна випадковість під час чергового експерименту привела до непередбачуваних наслідків. Вибух гамма-бомби, опромінення і перевтілення. Саме так і з'явився цей мутант, наділений незвичайною силою і надлюдської витривалістю. А що ще цікаво, так це природа перевтілень.

Вперше Брюс перетворився в Халка в стінах госпіталю, куди був доставлений після отримання колосальної дози радіації . Перетворившись серед ночі у величезного монстра він просто втік, проломивши при цьому стіну. На початку механізм переходу з одного стану в інше залежав від зміни дня і ночі, трохи пізніше для перевтілення вченому потрібно прояв бурхливих емоцій. Самого Халка можна вважати як би темною стороною вченого-фізика. Монстр, який у гніві сильний і страшний. Потік енергії, який не можна зупинити. Ось він який, відомий у світі кінематографа і комп'ютерних ігор про Халка.

Суперздатності

Разом з величезною дозою радіації супергерой отримав ряд унікальних здібностей. Халк практично невразливий. Під час сутички з ворогом він приходить у лють, яка в свою чергу живить її енергією. Ось і виходить, що Халк з кожною хвилиною стає все агресивнішою, хоча будь-який інший на його місці просто почав би втомлюватися і фізично і морально. До речі, крім усього іншого у нього відмінна регенерація, відновлюється він швидко, що може послужити приводом для того, щоб вважати супергероя невразливим. Його тілу не страшні навіть магічні удари.

Крім цього і у воді цей громила відчуває себе відмінно, він вміє дихати під водою подібно рибам. Стрибнути на сотню миль для нього теж не проблема, так що всім, хто захоче випробувати себе в іграх за участю цього героя, буде дуже цікаво керувати таким персонажем. Ігри Халк — це дуже різноманітні аркади і бійки, частини саме із-за їх універсальності головного героя.

Практично у всіх іграх так чи інакше розкриваються здібності супергероя. Несамовита лють, спалахи якої для зеленого громили скоріше нормою поведінки, ніж винятком з правил, є самою основною його рисою. Нестандартна поведінка і перепади настрою дуже часто призводять до того, що творить добро, він перетворюється в монстра, крушащего все на своєму шляху. Такі напади агресії призводять до того, що не тільки Халк, але і Брюс Беннер частенько виявляються не зовсім приємними для влади та правоохоронців.

Не контролюючи себе, Халк іноді переходить на бік зла, але в будь-який момент при цьому все може кардинально змінитися. Доводилося брати участь йому у бійках разом з іншими супергероями. З перепадами настрою пов'язане і його перебування на планету Сакаар, де спочатку Халк став гладіатором, а незабаром після цього правителем. Чи довго уміючи, та ще з такою немереной силою і чудовим інтелектом.
Все це чудово обіграно в десятках, а може навіть сотні ігор з участю непереможного зеленого монстра.

Про комп'ютерних іграх

Барвисті дій і платформера з дивовижною механікою і відточеною фізикою, всілякі пазли, різноманітні головоломки, у яких нерідко приймає участь не тільки Халк, але і інші супергерої. Ось де будь-який гравець проявити всі свої навички та здібності. Основним дією у багатьох з цих ігор є барвисті, добре поставлені бійки.

Яскраві битви нікого не залишають байдужим, до того ж Халк винахідливий і кмітливий, спритний і сміливий і разом зі всім цим яростен і нестримний. В таких іграх геймерам без навичок не обійтися. Є тут і ігри для двох, їх теж досить багато, так як з армією битися можна самостійно, а можна і в компанії ще з яким-небудь супергероєм. Халк не потребує чиєїсь допомоги, але відстоювати права справа в компанії все-таки веселіше, особливо в межах гри.

Гра Халк — про інтелектуально розвинутого монстра на світі нікого не залишать байдужими, вони цікаві не менше, а іноді навіть більше, ніж фільми і мультфільми з його участю, адже тут крім усього іншого, можна ще й сценарій відкоригувати за власним розсудом або почати гру заново в разі невдачі. Зустріч з супергероєм вже не за горами, покваптеся, цікаві ігри вас вже давно чекають.

.