Ігри Маша і Ведмідь

Опис категорії

Дівчата і хлопці, їх батьки, навіть бабусі й дідусі знайомі з милою навіженої героїнею мультсеріалу Маша і Ведмідь, що складається на сьогоднішній день з 45 веселих пізнавальних і повчальних 6-хвилинних серій. Крім двох сезонів основного мультсеріалу існує ще і спін-офф під назвою Машини казки, в якому юна оповідачка відає всьому світу, а так само своїм іграшкам багато з відомих казок, перевертаючи їх при цьому на свій манер. Ігри Маша і Ведмідь дуже популярні, правда на даний момент їх існує поки дуже мало.

Про мультфільмі

Маша дуже любить переробляти під свій лад різноманітні казки, пробачити невгамовної крихті настільки вільну подачу матеріалу цілком можна, адже якщо добре розібратися, то і її сучасні пригоди не багатьом нагадують класичну історію про Машу і Ведмедя.

Перше знайомство з завзятою малятком у малиновому сарафані, Машею і Ведмедем відбулося в 2009 році. Перша серія стала різдвяним подарунком тисячам любителів мультфільмів. Що і говорити з моменту появи на екранах Маша і Ведмідь відразу знайшли свою аудиторію. В очікуванні чергової серії, біля екранів збиралися не тільки діти, але і дорослі. А ігри Маша і Ведмідь дозволяють урізноманітнити дитяче дозвілля під час очікування нової серії мультфільму.

Ох вже ця Маша!

Про те, як і коли Маша потрапила в ліс до Ведмедя, історія замовчує. Про батьків дівчинки або кого-небудь з її дорослих родичів поки-що теж нічого невідомо. Є у неї двоюрідна сестра Даша, відрізняється більш поступливим характером, яка навіть в ліс приїжджала ненадовго щоб у сестрички погостювати. Але гості приїжджають і виїжджають, а життя в лісі триває, і життя ця насичена, повна неймовірних пригод, свідками яких є добродушний бурий Ведмідь та інші лісові мешканці.

Якщо б Маша хоча б годину просиділа смирно, ніде не нашкодив і не придумавши чергової витівки, і не виявивши здорового дитячого цікавості, це був би самий спокійний годину в житті не тільки Міші, що намагається прищепити дівчинці хороші манери, наскільки це взагалі можливо, але і всіх інших лісових мешканців. Дівчинка ця ніколи не сумує і на місці сидіти просто не вміє, та й іншим не дає. Вона повинна кудись бігти, щось робити, когось ловити, у кого-то шишку кинути. Загалом: вона повинна діяти.
Більше інших від неї дістається домашнім тваринам, які чітко засвоїли: хто не встиг сховатися, той і потрапив під роздачу.

Козел, Собака і Свиня це добре засвоїли, ось тільки бідній свинці дістається частіше за інших, адже швидко бігати вона не вміє, а значить і в колясці їй доведеться покататися, і пустушку посмоктать, і рюшечки всякі на себе приміряти. Навіть вовки, ці всім відомі санітари лісу, що живуть в кинутої машині швидкої допомоги, намагаються без зайвої потреби на очі Маші не попадатися. Білки ж відверто люблять пустувати і використовують у спілкуванні з дівчинкою її ж методи, закидають її шишками.

Маша, звичайно ж, любить бавитися, але вона пустує зовсім не зі зла, а швидше від надлишку енергії та бурхливих емоцій. Вона добра і мила, ось тільки доброту свою іноді намагається нав'язати іншим. Ну, подумаєш, всіх у лісі кашею до відвалу нагодувала, навіть не зрозуміло на що тут ображатися? Енергійна дівчинка береться за будь-яку справу, вона завжди знайде чим зайнятися: можна у відрі пострибати, можна кубки Мишині поразглядывать, за компанію з пінгвіном на час навіть в холодильнику оселитися можна, щоб дитині нудно не було.

Маша дуже любить готувати. При цьому варення дівчинка варить таке, що пальчики оближеш. Кашу варити у Маші теж виходить непогано, але тільки є її лісовим мешканцям доводиться в добровільно-примусовому порядку. Береться дівчинка і за приготування пельменів, адже треба ж Міші по господарству допомогти, а ще конкурентові – племіннику показати хто в домі господар. У багатьох іграх про Машу і Ведмедя вам доведеться займатися приготуванням їжі.

Ось він який, наш Ведмідь

Про те, якими можуть бути трудові будні у циркового артиста здогадатися нескладно. Постійні переїзди, шум натовпу, овації захопленої публіки. Вельми сумнівно, що Мишко-Ведмідь у свій час, збираючись на заслужений відпочинок, мріяв саме про такий «тихого життя» у вирі якій опинився. Але вийшло те, що вийшло. Зрештою, ще невідомо що краще: спілкування з енергійною дівчиною, здатної своїм скромним присутністю замінити сотню-іншу любителів цирку або повне забуття і самотність.

загалом, Міша вибрав проживання з Машею, і, судячи з усього, зробив це цілком свідомо. А оскільки він вже дорослий, то собі звіт у всьому віддає повністю. Охарактеризувати цього казкового Ведмедя, має ангельське терпіння, можна як відповідального і доброзичливого харизматичного друга і наставника маленької дівчинки. Він дуже пишається своїм минулим, з трепетом ставлячись до численних кубків і медалей. Любить наш Ведмідь риболовлю, захоплюється городництвом, навіть бджоли у нього свої, крім усього цього він і їсти приготує, і випере, і плаття новеньке для Машеньки зшиє, якщо знадобитися. Загалом, не ведмідь, а скарб.

І характер у нього — просто принадність. Адже розуміє ж, що Заєць допомагає йому в городі не просто так, а для того, щоб мати можливість морквину поцупити, але зовсім не ображається на нього за це, а приймає все, як належне. Можливо, він навіть вважає з'їдену зайчиком морква хоч якоюсь матеріальною компенсацією за Машини витівки.

Одне засмучує нашого Михайлика, не завжди все гладко у нього з Ведмедицею, є у нього конкурент, гімалайський ведмідь, але іноді вона все-таки заходить до нашого Ведмедя в гості на чашку чаю. Було б дивно, якщо б настільки харизматична парочка як Маша і Ведмідь, а так само все їх оточення не з'явилася в комп'ютерному світі. Сьогодні ігор з їх участю дуже багато. І якщо в мультфільмах у Маші все під контролем, то під час гри буває по-різному. Ні-ні, і чи вдасться все ж комусь із звіряток втекти від велелюбної спритною малятка. Шкода тільки, що зовсім ненадовго, адже завжди можна почати гру заново.

Можна разом з Машею навчитися грамоті, у відрі наввипередки пострибати і навіть поикать після прийому їжі, якщо захочеться. Та й за Ведмедем або ким-небудь з інших колишніх артистів цирку з його оточення наздогнати під силу не кожному. Загалом, всім любителям казок у сучасній інтерпретації повинно бути зрозуміло, що історія Маші і Ведмедя тільки почалася, кінця їй не видно. Ігри Маша і Ведмідь теж продовжують виходити майже кожен місяць. А це означає, що всі ми ще не раз зустрінемо їх у мультфільмах, численних іграх, почуємо старі добрі казки, розказані Машею, і дізнаємося, на що може бути здатний сучасний цивілізований ведмідь.

.