Ігри 3 Панди

Опис категорії

Поєднання чорного і білого може подарувати масу позитивних емоцій, особливо в тому випадку, коли мова йде про добрих і веселих панд. Для того щоб переконатися в цьому достатньо відправиться в компанії з цими милашками в одне з захоплюючих подорожей. Відкрийте для себе ігри 3 панди, поспішайте разом з добродушними звірками впоратися з численними перешкодами. Не залишайте малюків завзятих без допомоги та підтримки.

3 панди – сама весела компанія на світі

Спостерігати за кумедними чорно-білими звірками, чимось схожими на єнотів завжди цікаво. Стосується це не тільки справжніх бамбукових ведмедів. Панди з анімаційного світу просто прекрасні. Художникам-мультиплікаторів вдалося не тільки наділити їх всіма якостями, властивими їх побратимам, які є представниками фауни, але і зробити пустотливими, спритними, допитливими і наполегливими у досягненні поставлених цілей.

З веселою трійцею ви зможете побувати в самих несподіваних місцях. Адаптуються малюки до будь-якій обстановці. Для них не існує мовного бар'єру. Невгамовним пандам все одно де саме розгортаються події в реальному світі або у вигаданому. З будь-якої ситуації 3 нерозлучні панди знайдуть вихід, не без вашої допомоги, звичайно.

Під час гри разом з чорно-білими веселими грудочками ви побуваєте в Японії і Бразилії, виберетеся з неволі, відчуєте себе представниками позаземних цивілізацій, загалом, дуже весело проведете час. Тільки спробуйте і самі побачите, що ігри про чорно-білих чарівних ведмедиків притягують до себе, мов магнітом. Грати в них почати можна запросто, а от зупинитися вдасться навряд чи.

В компанії з трьома пандами нудьгувати не доведеться

Поряд з добродушними звірками тільки нудьгувати не доведеться. Забаву до душі тут зможуть знайти представники всіх віків. Найменші гравці приходять просто в захваті. Ще б пак, на екрані вони бачать кумедний мультфільм, героями якого запросто можуть керувати. Відмінною особливістю ігор про 3 панд є те, що завдяки вказівниками, весь час з'являються на екрані, гравці безпомилково може визначити, куди саме їм податися, а ось вирішувати, яким із способів досягти поставленої в грі мети доведеться самостійно.

Ігри 3 панди являють собою чудовий мікс квестів, бродилок і стрілялок. Дуже добре в іграх продумана фізика. Відмінним доповненням до всього є легка ненав'язлива музика, під яку веселі ведмежата проробляють самі неймовірні трюки. Вони бігають і стрибають, долають перешкоди догори ногами, підіймаються один на одного, звішуються вниз, в загальному, прагнуть досягти поставленої мети будь-якою ціною. Існує також і маса пазлів із зображенням цих пустунів.

На кого схожі герої

Забавні тваринки світу анімації не залишають байдужих. Ще б, адже ця весела компанія нагадує одночасно смішариків і вінні-пуха, колобка і міньйонів. Нерозлучна трійця оптимістів здатна захопити не тільки самих юних гравців. Чорно-біла сімейка запросто підніме настрій кому завгодно.
Всі до єдиного персонажі чудово промальовані. Можете не вірити, але при всьому буйстві фарб саме три харизматичні панди звертають на себе увагу в першу чергу, виділяючись на загальному тлі. Ось чиїм запалу можна по-доброму позаздрити.

Милі бамбукові ведмедики зовсім не викликають співчуття у оточуючих. В той же час кожен, хто зустрівся з ними хоч раз, прагне надати їм допомогу у всім. Навіть невдачі малюки зустрічають з посмішкою. Пройти рівень заново для них нічого не варто, особливо в компанії вірних помічників. У гри 3 панди можна грати не тільки поодинці, адже шукати вихід у квестових задачки, які доводиться вирішувати не перестаючи для того щоб рухатися далі можна і спільно. Найголовніше домовитися хто під час гри буде відповідальним за переміщення бамбукових ведмежат.

Пандам завжди знадобиться допомога

Наші невгамовні герої готові на багато що. Вони зустрічаються з ніндзя, вміють керувати пароплавом і літаком, чудово стрибають і відмінно плавають. Готові малюки до будь-яких випробувань, навіть чарівним. Контактні панди запросто можуть врятувати звичайного жабеня або звільнити з ув'язнення казкових фей. При цьому вони не бояться нікого і ведуть себе завжди хоробро. Їм дарма злі чаклуни і приведення зі світу фентезі. До речі, зустріччю з зубастим крокодилом наших панд теж не налякати. А на спині черепахи відважні малюки і зовсім готові поплавати.

Саме головне не залишати їх під час пригод один на один з проблемами. Допомогти трьом милим пандам діло святе. Потрібно тільки грати, чітко слідуючи вказівкам, і вправно орудувати мишкою. В деяких випадках просто необхідно проявляти кмітливість. Адже бувають ситуації, в яких панди змушені переміщатися не всі разом, а окремо. У кожного ведмедя у такому випадку своя місія.

Хтось один повинен непомітно ключ з під носа у охоронця відвести, а комусь іншому доведеться греблю каменем загородити. Дружна сімейка на те й дружна, щоб спільно вирішити кому і яку місію виконати, особливо у випадку, коли від злагоджених дій кожного залежить кінцевий результат. З панди чекають саме на вас. Покваптеся до них на допомогу. Заряд бадьорості і гарний настрій під час гри ви отримаєте напевно.

.