Ігри Вантажівки

Опис категорії

Сьогодні можна знайти багато гонок, причому відрізняються один від одного не тільки геймплеєм, але і транспортними засобами. Завдяки розвитку онлайн ігор, ви зможете позмагатися як з комп'ютерними суперниками, так і зі своїми друзями, використовуючи у своєму підпорядкуванні літаки, вертольоти, гоночні спорт кари, мотоцикли і навіть космічні кораблі. І найголовніше, що за всі ці засоби пересування, ви зможете пограти прямо на нашому сайті. У цьому розділі ви знайдете кращі ігри гонки на вантажівках з причепом і без. Керувати величезними машинами дуже важко, але зате ви зможете проїхати по будь-якій трасі і в будь-яку погоду! Ігри Вантажівки - це класні гонки!

Подолання перешкод

Всі ігри гонки на вантажівках, по своєму геймплею, поділяються на декілька великих різновидів, про них, ми зараз розповімо. Подолання перешкод — це найбільша різновид таких гонок. Після завантаження, на вашу екрані з'явиться вантажівка, розташоване в горизонтальній площині, вид на який буде відкриватися з бічної сторони, Найчастіше, графіка в таких іграх буде досить 2д форматі і не приставляє ніякого інтересу для професійних геймерів. А ось сам геймплей більш цікавим і являє собою проходження перешкод, шляхом балансування та утримання рівноваги автомобілем. Управління рівновагою, частіше за все здійснюється стрілками вправо і вліво, стрілка вгору відповідає за газ, а вниз за гальмо.

Скріншот з Euro Truck Simulator 2, компаній SCS Software і Акелла.

Різноманітність перешкод на трасі, в гонках, обмежується тільки фантазією розробників — але найпопулярнішими з них є трампліни, подолання завалів з інших машин і їзда в гору. І хоча далеко не всі ігри вантажівки цієї різновиди можуть похвалитися гарною графікою і фізикою, а також цікавим геймплеєм, деякі з них все ж заслуговують на увагу і дозволяють надовго зануритися в їх проходження. Крім звичайного проходження рівнів на час, існують і такі ігри, де потрібно буде ганятися на вантажівках з комп'ютерними суперниками.

Їзда на вантажівках по пересіченій місцевості

Тут, на відміну відміну від попередньої категорії гонок, камера направлена на задню частину машини, а графіка буде вже або у повноцінному 3д і на максимально допустимих можливості для флеш ігор. Але як ви розумієте, вони досить скупі і в найближчому майбутньому не зможуть зрівнятися з клієнтськими іграми. Надію покладає лише новий движок — Unity 3D, на якому вже було створено не мало популярних хітів.

Скріншот з Euro Truck Simulator 2, компаній SCS Software і Акелла.

Такі ігри про Вантажівки досить прості, в них вам потрібно буде змагатися із суперниками на замкнутій трасі. За керування відповідають стрілочки, а пробіл найчастіше позначає дію (атаку, прискорення, зміна форми автомобіля). Мета перегонів — їхати по дорозі, намагаючись випередити суперників і тримати вантажівка як можна далі від її країв, так як у випадку якщо він побіжить за її межі, ваша швидкість сильно зменшиться. На дорогах можуть з'являтися перешкоди — гірки, ями, трампліни, завали і обриви, які ви повинні будете успішно подолати. Грати в такі гонки на вантажівках досить цікаво.

Перевезення вантажів з перешкодами

У цій різновиди ігор вам належить, керуючи великою вантажівкою, долати перешкоди — трампліни, гори, купи металобрухту, ями, обриви і тд. Але подолання перешкод не було б таким цікавим, якби крім самих машин, вам би не треба було перевозити вантажі, починаючи від будівельних пристосувань і закінчуючи технікою, екскаваторами і тракторами.

При управлінні вантажівкою, дуже важливо грамотно балансувати, стримуючи машину в рівному положенні, при подоланні перешкод і стрибків з трампліну. Якщо машина перевертається ви програєте і рівень починається заново. Якщо з вантажем, даними вам на перевезення, щось трапиться, він розіб'ється чи випаде з кузова то ви теж автоматично програєте.

Кожен новий рівень, як у всіх аркадах, буде складніше попереднього, що додає геймерам більше азарту. Деколи, щоб подолати те чи інше перешкоду і не втратити вантаж, вам потрібно довго замислитися, перебираючи ті чи інші можливості ходу, розраховуючи потрібну швидкість і силу розгону.

3д режим

Тут вам теж потрібно буде управляти вантажівкою і доставляти вантажі, але ніякого логічного мислення вам не знадобиться. Вид камери, на відміну від попередньої категорії буде не збоку, а ззаду. Для проходження рівнів вам буде потрібно тільки вміння триматися рівно на трасі і не з'їжджати на її узбіччя. 3д режим виділяється більш досконалою і реалістичною графікою , хоча звичайно він сильно поступається сучасним комп'ютерним іграм.

.