Ігри Софія Прекрасна

Опис категорії

Компанія Disney продовжує свою традицію випускати хороші і добрі мультфільми і звичайно, в більшій частині з них, за традицією, головними героями є принцеси. В 2013 році, на екрани телевізорів вийшов мультфільм про новоспечену принцесу Софію. У новому мультфільму розповідається про те, як раніше бідна дівчинка, раптом стала принцесою цілого королівства, і про те, як вона звикала до свого нового положення. Ну а поки ви чекаєте нових серією, можна пограти в ігри Софія Прекрасна для дівчаток на нашому сайті! Тут ви знайдете тільки цікавий аркади і бродилки зі своєю коханою принцесою.

Софія Прекрасна: з чого все почалося

Перед тим, як ви почнете грати в ігри Софія Прекрасна, ми радимо вам ознайомитися з історією мультфільму. В першу чергу це буде корисно тим, що ще тільки збирається його подивитися. Принцесами народжуються далеко не всі, дехто ними стають. Саме настільки прихильною виявилася доля по відношенню до простої сільської дівчинці Софії. Її мати Міранда, простолюдинка, вийшла заміж за овдовілого короля казкової країни Волшебнии Ролланда. До слова сказати, знову створена королівська пара відразу стала багатодітною, так як і у самого Ролланда вже були діти, Джеймс принц і принцеса Ембер.

Набагато простіше відчувати себе королівською особою, з пелюшок знаючи, що таке етикет і як саме потрібно поводитися з підданими. Набагато складніше всьому навчатися на ходу. Однак, Софія Прекрасна зовсім не з боязкого десятка. Нехай у неї не відразу все вірно виходить, але зате в кожному з її вчинків є душа.

Вперше світ дізнався про існування відважної юної леді з повнометражного анімаційного фільму Софія Прекрасна: Історія принцеси, що побачив світло в кінці 2012 року. З тих пір на суд глядача диснеївській кіностудією представлено більше двох десятків захоплюючих нових серій про пригоди чарівної дівчинки. Навіть сьогодні триває повним ходом робота над цим анімаційним проектом , значить попереду Софію Прекрасну чекає ще багато захоплюючих пригод.

Знайомство з королівською родиною

  • Принцеса Софія – мила чарівна харизматична особистість, наполегливо прагне до досягнення будь-якої мети. При цьому дуже добра і справедлива. Вміє за себе постояти. Нікого і ніколи не дасть в образу. Звикла довіряти оточуючим, але в той же час багато в чому намагається розібратися самостійно. Допитливий розум дівчинки штовхає її на численні пригоди. Навіть тролі, які довгий час перебували під землею зобов'язані їй можливістю знову милуватися красою зоряного неба. Любить грати в ігри з своєю сестрою і братом.
  • Принц Джеймс – брат Софії. Добрий вихований хлопчик. Завжди готовий захищати честь своєї сім'ї. Добре ставиться до сестер, дуже допоміг зведеній сестрі з самого початку не відчувати себе самотньою і покинутою. Його підтримка під час підготовки до летючим стрибків допомогла потрапити в жокейскую команду королівської академії не тільки йому самому, але і Софії, яка побажала взяти в них участь.
  • Принцеса Ембер – зведена сестра головної героїні. Горда, а часом навіть зарозуміла особа, спочатку воспринявшая поява нової сестри без ентузіазму. Дуже любить вбиратися, постійно стежить за собою, зовнішній вигляд її завжди бездоганний, манери теж. Якщо на початку вона сприймала Софію в багнети, і навіть намагалася підсміюватися над нею, то з часом стала проявляти про сестру щиру турботу і допомагати розібратися в тонкощах палацового життя.
  • Король Ролланд — справедливий правитель, який дбає про своїх підданих, люблячий чоловік і чудовий батько, що вміє не тільки віддавати розпорядження, але й прислухатися до думки інших. Охоче підтримує починання власних дітей. Сильно завантажений, іноді мріє про відпочинок. При цьому, перетворившись всього на день звичайного пекаря, робить висновок про те, що краще добре управляти королівством, ніж погано пекти хліб.
  • Королева Міранда – любляча і дбайлива мати сімейства. У всьому підтримує чоловіка, проявляє щиру турботу про дітей. Добра, мила і справедлива.

Дещо про країну Волшебнии і її мешканців

У казковій країні і кроку без чарівництва зробити не вийде. Тут не тільки у коней, але навіть у карет, задіяних у повітряному параді, є крила. Навчання в стінах королівської академії з навчанням у стінах звичайної школи порівняти важкувато. Тут вчать гарним манерам і зведення замків, дотримання етикету і чаклунству. В якості домашнього завдання можуть запропонувати, наприклад, створити парочку рубінів або смарагдів, а для того, щоб провести іспит і виявити саму гідну з принцес однією з директрисс королівської академії довелося вдатися навіть до перетворень. Коли ви будете грати в ігри про Софію Прекрасну, то теж зможете навчитися, дізнатися багато магічних заклинань і навіть трохи почаклувати.

Тварини тут вміють розмовляти, але розуміти їх дано лише Софії. Цією здатністю принцеса має завдяки амулету Авалора, подарованому їй королем. Будь добрий вчинок, досконалий юною володаркою амулета, дає їй нові знання і розкриває перед дівчиною нові можливості. Навіть перетворитися на русалочку, маючи амулет, не проблема.

Тільки наказ батька ніколи не знімати амулет рятує все казкове королівство від неминучої катастрофи. Придворний маг-невдаха Седрік мріє заволодіти амулетом і з його допомогою отримати владу над усіма.

Пригоди Прекрасної Софії та її друзів дуже захоплюючі і цікаві. Спостерігати за тим, як все перемагає добро бере верх над підступом і злом можна нескінченно. Дивлячись на добру милу Софію, відразу розумієш, що саме такими і повинні бути справжні принцеси. І якщо ви хочете зануритися в чарівний світ ще глибше, то — ігри Софія Прекрасна допоможуть вам це зробити. В них ви зможете не тільки одягнути головну героїню та її друзів у різні наряди, але і пройти разом з нею через ряд небезпечних випробувань, поборотися зі злочинцями і вирішити кілька захоплюючих головоломок.

.