Ігри Тварини

Опис категорії

сьогодні Мало тих, хто жодного разу в житті не мав чотириногого або пернатого друга, або хоча б не мав принести додому кошеня, щеня або хом'яків. Багато в чому саме цей факт може стати гідним поясненням того, що ігри про тварин настільки популярні. Було б бажання, про віртуальних вихованців можна піклуватися з ранку до вечора. І не тільки піклуватися. Можна разом з ними відправитися в подорож, на світ подивитися, себе показати. Загалом, в компанії тварин, навіть віртуальних, нудно не буває. Ось чому сьогодні багато пазлів і картинок для розфарбовування, на яких зображені брати наші менші.

Дбає про тварин завжди цікаво

В якихось іграх щасливі господарі приводять своїх улюблених вихованців, щоб зробити їм зачіску або вибрати стильну одяг. А є й такі, де навпроти, нещасним чотириногих істот потрібна справжня допомога, яка полягає в пошуку нових господарів. У багатьох іграх про тварин можна спробувати себе в ролі ветеринарного лікаря. Лише тут можна спробувати вилікувати зуби крокодилу або тигру, приміром, адже в реальному житті мало хто ризикне зробити що-небудь подібне.

В кожній з цих ігор свої особливості, але є і те, що їх об'єднує. Як правило, управління тут не дуже складне, достатньо буде мишки. А ось підказок тут досить багато, дуже часто вони зроблені у вигляді картинок, що дозволить піклуватися про тварин навіть наймолодшим геймерам. У той же час гри настільки цікаві і повчальні, що цікаві для дітей будь-якого віку.

Побудьте у веселій компанії

Дуже цікаві і ті проекти, де разом з тваринами грає відправляється в будь-яку подорож. По - перше, в такій компанії просто не доведеться нудьгувати, а по-друге, можна дізнатися багато цікавого і повчального. Можете не вірити, але в компанії юного Дієго або Даші – слідопита, які подорожують у супроводі своїх улюбленців можна дізнатися дуже багато. Багато з їх участю ігор про пошук тварин, є серед них і бродилки, і ігри на логіку чи увагу.

Не менш цікаво спробувати себе в ролі дресирувальника. Навіть уявити собі складно кого ж у віртуальному світі не вийде вивчити виконувати задані команди. Дресирувати тут можна всіх від хвилястих папужок до динозаврів. Погодьтеся, що не кожному під силу організувати даний виступ на цирковій арені або влаштувати шоу з участю дельфінів. Взяти участь у скачках на іподромі теж дано далеко не всім, якщо звичайно, сам іподром не віртуальний.

«Ігри тварини» — це велика категорій флеш ігор, так що в неї входить і жанр квести. Тут вибір у гравців дуже величезний, можна зайнятися пошуком доказів у компанії добродушного Скубу Ду, а можна навіть катастрофи вселенського масштабу запобігти разом з Качконіс Перрі. А чого варті пригода разом з командою щенячого патруля. Загалом, пригод за душі хоч відбавляй. Хочете рятувати безпорадного кошеня? Завжди будь ласка. Ну а якщо більше по душі шпигунські пристрасті, то теж ласкаво просимо. З участю тварин ігри знайдуться на будь-який смак.

Вони й самі з вусами

Чотириногі, пернаті і хвостаті на багато що здатні і без допомоги людей. Самостійно вони не тільки беруть участь у різних змаганнях, але так само можуть пройтися по магазинах, вибираючи обновки або навіть відкрити свій бізнес. Багато з ігор такого плану дуже барвисті, почавши грати в них, сам ніби потрапляєш в мультфільм з хвацько закрученим сюжетом і стаєш його учасником. Згадайте невгамовних пінгвінів Мадагаскару або чарівне ведмежатко Снєжка, свинку Пеппу або смішариків, адже всі вони є тваринами, у кожного є свої пригоди не тільки в мультфільмах, але і в комп'ютерних іграх.

Всіх звірят і пташок просто не пригадаєш. Простіше буде просто підібрати забаву до душі і почати подорож. Багато з ігор про тварин можна грати не тільки поодинці, але і в парі. При цьому, швидше за все розклад кнопок буде наступним. Одному з гравців знадобляться кнопки зі стрілками і пробіл, а іншому альтернативний варіант (клавіші WSAD). В іншому, за бажанням завжди можна вибрати й інші, більш зручні клавіші. Найголовніше, щоб все, що відбувається приносило задоволення, а тварини могли з легкістю пересуватися і долати перешкоди.

Ігри про тварин дуже корисні. Вони вчать піклуватися про братів наших менших. Саме вони є першим кроком до прояву співчуття, саме в них багато хто з геймерів вперше в житті роблять комусь допомога. І навіть якщо ці допомога і турбота поки віртуальні, то знання і досвід кожен гравець отримує реально, а це означає, що через час багато хто з сьогоднішніх гравців будуть готові проявляти турботу і про справжніх вихованців, не потребуючи сторонньої допомоги. Хтось з гравців виросте і стане дресирувальником, а комусь більше сподобається надавати допомогу хворим тваринам, а будуть і ті, які просто знайдуть собі справжніх чотириногих друзів і стануть піклуватися про них.

.