Ігри Сімпсони

Опис категорії

Сімпсони давно стали однією з найбільш культових і відомі шоу в усьому світі. І незважаючи на те, що вони йдуть вже більше 20 років, їх популярність нітрохи не впала і незабаром очікується вихід нового, вже 26 за рахунком сезону. За ці роки, наші жовті герої вже давно вийшли за межі телевізора і з їх символікою було випущено безліч різних речей. У 2000 року, для реклами авіакомпанії, знаменита сімейка була навіть наклеєна на декілька пасажирських літаків. З часом, з'явилася сімейка і в комп'ютерах, а ігри з нею стали досить популярні. У нас на сайті ви знайдете кращі безкоштовні онлайн ігри про Сімпсонів та інших героїв мультфільму!

Історія появи Сімпсонів

За більш ніж 20 річне існування, Сімпсони стали одним з найпопулярніших і відомі мультфільмів, орієнтованих на аудиторію 16+. Крім самого серіалу, було випущено безліч сувенірної продукції, книжок та інших речей, а також світло побачили і комп'ютерні ігри Сімпсони, продаж які принесла десятки мільйонів доларів.

Творцем серіалу є Мэтт Гроунинг, який відомий крім створення Сімпсонів, ще й створенням одного з найпопулярніших анімаційних серіалів — Футурами. Примітно, що Метт не тільки придумав концепцію неблагополучної сім'ї, але ще й назвав майже всіх її членів на честь своїх родичів. Єдиним винятком став Барт, якого Метт повинен був назвати в честь себе, але вирішив зробити його ім'я анаграмою до слова «поріддя». А ось зробити героїв жовтими вирішив не Метт, а один із художників, що пізніше стало однією з головних «фішок» серіалу. Причому «розфарбовування» героїв відбулося тільки в першому сезоні, а от в коротких епізодах герої були звичайних кольорів. Так що перші серії Сімпсонів, передуючі з себе невеликі гумористичні епізоди і з'явилися ще в 1987 році, були з звичайної колірною гамою.

Але навіть незважаючи на звичайного кольору шкіри героїв, короткі епізоди користувалися великою популярністю і компанія Fox прийняла рішення, зробити з коротких епізодів, повноцінний багатосерійний мультфільм. І ось, через два роки, перед різдвом 1989 року виходить перший, приурочений до свята, 30 хвилинний епізод. Після цього, нові серії стали виходити регулярно, а популярність шоу зростала. Усього за пів року Сімпсони увійшли в топ 30 найпопулярніших шоу компанії Fox, з-за чого було прийнято рішення перенести показ мультфільму на інший час, для складання конкуренції іншому популярному шоу. Такий перенос ледь не виявився згубним для Сімпсонів, так як рейтинг і кількість глядачів, до кінця сезону впало в кілька разів. Але незважаючи на падіння кількості глядачів, перший сезон навіть зміг завоювати премію Еммі.

Однак через падіння показників, перед компанією Fox постало питання про закінчення показу серіалу, тим більше в редакцію надходило безліч претензій щодо Барта, який за свої проступки, частіше за все не отримував жодних покарань. На щастя студією було прийнято рішення продовжити Сімпсонів на другий сезон, але перенести їх на менш конкурентна час, після чого їх рейтинги знову почав рости. Вже до середини сезону, мультфільм увійшов в тому 10 рейтингу Fox. Але компанія знову вирішила влаштувати змагання між Сімпсонами і іншим популярним серіалом, з-за чого рейтинг мультфільму, до кінця другого сезону, знову впав. Пізніше знову було здійснено перенесення на інший час і все знову повернулося на свої місця. Ну а далі, рік за роком, стали виходити нові сезони знаменитого мультфільму, а його популярність тільки зростала. Останній 25 сезон Сімпсонів вийшов у 2013 році, а його подальше серію показали в травні 2014. Вихід 26 сезону можна чекати в кінці вересня.

Головні герої

  • Гомер — батько сімейства, любить випити, досить дурний і лінивий. Гомер дуже імпульсивний і через напад злості може навіть побити свого сина.
  • Барт — один з найвідоміших намальованих персонажів у світі. Є хуліганів, але при цьому він найчастіше все-таки веде себе розумнішими, ніж його батько. Брат егоїстичний, безрозсудний, але добрий до своїх друзів.
  • Ліза — найрозумніший член сім'ї. Завжди прагне допомогти іншим людям, відповідальна і добра. Має безліч цікавих і позитивних захоплень.
  • Мардж — досить розумна і практична. Не робить необдуманих вчинків і завжди намагається напоумити Гомера.
  • Меггі — надзвичайно розвинений дитина, яка у свої рік з невеликим розуміє все, що відбувається навколо і не раз допомагає своєї сім'ї, а також рятує життя своєму батькові — Гомеру.

Як змінювалися Сімпсони

Цікавою особливістю шоу, є те, що герої за 20 років, зовні не зазнали практично ніяких змін, так і їх вік теж не змінився. Причому точний вік героїв досі не відомий, так як в декількох епізодах, вони називають різний вік з коливанням в 3-7 років. Також, в одній з останніх серій, Ліза зізналася, що її батьки помешивали їй у їжу спеціальна речовина, для того, щоб вона не змогла вирости.

А от характер Сімпсонів зазнав серйозні зміни, Гомер став ще більш дурним, лінивим і недбалим. Барт став розумніший за свого батька, однак при цьому він став більш безстрашним, імпульсивним, екстремальних і цілеспрямованим. Ставлення Барта з його сестрою Лізою покращилися і вони стали менше конфліктувати. Ближче до середини шоу, персонажі почали носити більш різноманітний одяг, а кількість нових місць, де вони часто бувають, збільшилася. Ще однією важливою особливістю стало те, що за 26 сезон, голоси Сімпсонів змінювались вже кілька разів.

Ну а тепер, коли ви познайомилися з усіма головними героями, ви можете починати грати в ігри про Сімпсонів на нашому сайті! Ми відібрали для вас тільки найкращі ігри, які підійдуть як для дитячої аудиторії, так і для тих, хто дивиться серіал, розуміючи всі жарти і розбираючись в смислового навантаження кожної серії.

.