Ігри Парковка машин

Опис категорії

Практично всі діти, незалежно від статі і віку, просто обожнюють грати з машинками. Вони тягають їх по всій квартирі і беруть в школу, щоб похвалитися перед друзями, катаються на них на дачі, і, звичайно, грають у них на комп'ютері. Але в інтернеті існує просто величезна кількість ігор з машинками, є і гонки і стрілялки, і скакалки, де потрібно тримати рівновагу, і навіть перевезення вантажів від одного пункту в інший. Але у цієї категорії мова піде про інше. Ігри парковка машин - сподобаються всім, хто в майбутньому збирається завести свій автомобіль і хоче заздалегідь навчитися ним управляти.

Паркуємося правильному

Вчитися керувати автомобілем найкраще з раннього віку, нехай для початку це і буде відбуватися в іграх. Ігри парковка — це відмінний спосіб навчитися розуміти в яку сторону потрібно крутити кермо, для того, щоб правильно повернути машину. Щоб правильно паркуватися, як в іграх, так і в реальному житті, потрібно знати кілька простих правил.

  • По-перше, ви завжди повинні контролювати все, що відбувається навколо вашого транспортного засобу. В іграх це легше, в машинах, обладнаних камерами теж, ну а якщо камери немає, то доведеться крутити головою, стежити за показниками датчиків парктроника і уважно дивитися в дзеркало заднього виду. Використовуючи всі ці засоби, потрібно обов'язково стежити за людьми, що проходять поруч з вами, за тваринами, які можуть легко потрапити під колеса і за перешкодами, начебто поребрика або розкиданих цеглин. Якщо ви хочете зупинитися в місці, де вже стоїть багато машин, то потрібно буде стежити ще й за тим, щоб ви не подряпали одну з них.
  • По-друге, потрібно розуміти, що машини бувають різних видів, передньоприводні, задньоприводні і повнопривідні. І пересування на них будуть дещо різними, так що дуже важливо представляти у себе в голові те, як рухаються осі і в яку сторону повернутися колеса при повороті керма.
  • -третє, потрібно ретельно вибирати місце, де ви збираєтеся зупинитися. Не варто пробувати зупинити машину там, де у вас виникають якісь сумніви і страхи, що ви не впораєтеся. Не забувайте про правила дорожнього руху та залишайте свій автомобіль тільки в дозволених місцях. Краще не ризикувати і вибрати інше місце. Крім того, не можна забувати про те, що ваші двері повинні спокійно відкриватися в обидві сторони і не заважати проїзду іншого транспорту. Якщо у вас є сумніви, що двері можуть не відкритися, то пошукайте інші місця.

Існує кілька видів паркування, але багато видів доступні тільки професійним водіям. Основних видів лише два.

  • Пряма парковка — найбільш легкий варіант, тут вам належить ставити машину вздовж будь-якого об'єкта. Даний варіант в іграх зустрічається найчастіше, але із-за своєї простоти, не так цікавий, як другий.
  • Паралельна парковка — тут все трохи складніше, але й цікавіше. Найголовніше — це правильно вибрати місце і бути впевненим в тому, що ваш автомобіль у нього влізе. Вашою метою буде заїхати на порожнє місце заднім ходом і зупинитися між двома стоять поруч машинами.

Як грати в паркування автомобілів

Своєю популярністю у дітей, даний жанр, зобов'язаний їх батькам, які мають власну машину і отвозящим своїх дітлахів до школи. Беручи приклад з батьків, дітки теж хочуть їздити по місту, а найголовніше і мабуть саме важко — паркувати свою машину на парковці. Але так як права можна отримати тільки з 18 років, не залишається нічого іншого, як вирушити в подорож у всесвітню павутину, де можна знайти десятки і навіть сотні подібних ігор. А вдосталь награвшись, коли ви пройдете всі рівні і зможете розібратися в тому, як правильно паркувати машину, після 18 років, для вас буде відкрита дорога в автошколу, де ви зможете потренуватися вже на цьому автомобілі. Вивчивши теорію на комп'ютері, керувати в реальному житті, може і не набагато, але все ж легше.

Ігри про парковку дуже схожі один на одного. Після завантаження головного меню, де необхідно натиснути «Start» і подивитися короткий навчання основним клавішах управління, перед вами з'явиться 2д картинка на якій буде зображена машинка і стрілочки в який бік вам потрібно їхати. Керування автомобілем здійснюється за допомогою клавіш стрілок і буде зрозуміло навіть самому маленькому дитині. Ваша мета в таких іграх — дістатися по стрілках до місця призначення, зазначеного виділенням і правильно на ньому припаркуватися. Завдяки увазі зверху, зробити це зовсім не важко і досить захоплююче.

У сучасних автомобілях, оснащених комп'ютерами і відеокамерами, розташованими по периметру всього кузова, парковка буде точно такий же, як і на поданих тут іграх, адже вид на майданчик навколо машини теж буде як ніби згори. Для інтересу геймерів, час за який ви повинні дістатися до точки призначення суворо обмежена і у випадку, якщо ви не встигнете — це означатиме поразку. Не можна вам і врізатися в стовпи, бордюри та інші транспортні засоби — це теж буде означити або моментальне поразку, або зняття життів.

Ігри паркування цікаві тим, що дії у них будуть відбуватися не тільки на стоянці. Ставити свій транспортний засіб вам доведеться в самих непростих і важко доступних місцях. У деяких іграх вам спочатку потрібно буде проїхати по місту, а потім вже встати на потрібному місці. Габарити автомобілів теж будуть відрізнятися і вам належить керувати легковими спорткарами, так і вантажівками, і навіть танками.

.