Ігри Фіксіки

Опис категорії

Фиксики вже давно стали одними з найбільш улюблених дитячих героїв і на відміну від багатьох російських мультфільмів, способи позмагатися зі своїми закордонними суперниками. На сьогоднішній день, ця серія мультфільмів є однією з найпопулярніших серед дітей від 3 до 12 років завдяки абсолютно безкоштовним нових серій, які викладаються на відеохостинг youtube, їх популярність продовжує зростати. Ну а тут ви знайдете самі кращі ігри фиксики, в які можна грати онлайн безкоштовно! Насолоджуйтеся іграми зі своїми улюбленими маленькими чоловічками і допомагайте їм виконувати свою важку роботу!

Хто такі фиксики сьогодні не секрет

Навряд чи сьогодні знайдеться серед нас людина, не знайомий з творчістю Едуарда Успенського. Дітвора просто обожнює кота Матроскіна і шкодных осьминожков, батьки добре пам'ятають пригоди пластилінової ворони і приходять в захват від педагогічних прийомів, використаних у вихованні непосидючого хлопчика Яші, ну а бабусі з дідусями із задоволенням розкажуть онуків з приводу рудого — конопатого. Вірите чи ні, а в історії з фиксиками без Успенського теж не обійшлося. Річ у тім, що основою для анімаційного серіалу стала його повість «Гарантійні чоловічки», а ідея створення самих мультфільмів належить Олександру Татарського. Вийшло як завжди чудово, завзято, весело і, звичайно ж, повчально. Починаючи з 2010 року, у світ виходять все нові серії, кожна з яких може зацікавити не тільки допитливих юних любителів техніки, але навіть їх батьків. А ігри Фиксики для дівчаток і хлопчиків, розміщені в інтернеті допомагають закріплювати отримані знання на практиці.

Що змушує працювати механізми

Дорослі часто впевнені в тому, що абсолютно всі знають. При цьому про існування маленьких корисних істот, що приводять у рух численні механізми і змушують їх працювати, здогадуються всі. З незапам'ятних часів саме фиксикам було дано ремонтувати годинник і патефони, друкарські машинки і замки, змушувати музичні шкатулки та шарманки видавати неповторні чарівні звуки. Трохи пізніше, з розвитком цивілізації, фиксикам довелося зіткнутися з електричними приладами і навіть навчитися спілкуватися з електронікою. Вони засвоїли для себе, що з електрикою жарти погані.

Ці маленькі істоти все знають і все вміють. При цьому замаскуватися для них нічого не варто. Випадково зустрівшись з людиною, вони тут же перетворюються в звичайний гвинтик. Ось чому в світі дорослих нікому і в голову не приходить, що фиксики десь поруч.

Для того щоб нормально існувати, будь фиксиков необхідно весь час підживлюватися енергією, інакше ослабнувши, він може залишитися гвинтиком надовго. Від подібної долі його позбавить тільки чергова підзарядка.

Весела сімейка ремонтників та інші персонажі

Фиксики — народ дружний. По всьому світу їх напевно чимало, але в серіалі їх всього дев'ять. Дуже розважлива дівчинка Сімка, її молодший братик Нулик, їх батьки Мася і Папус, дідусь по імені Дедус і четверо юних школярів, однокласників Сімки. Всі вони знаходяться в квартирі звичайної сім'ї. Дорослі їх не помічають, а ось для восьмирічного Дім Димыча, наділеного здатністю бачити фиксиков, а також спілкуватися і грати з ними, вони стали не тільки справжніми друзями, але багато в чому ще й наставниками.

У дідуся найпочесніша місія – він навчає підростаюче покоління ремонтній справі. При цьому його знання незаперечні, а педагогічним здібностям і творчому підходу до самого процесу навчання як до гри, може позаздрити будь-який шкільний вчитель. В якості прикладу досить згадати, як саме проходив в школі юних фиксиков іспит по використанню помогатора. Підприємливий дідусь «по секрету» повідомляв маленькому Нуликів про десяток різних інструментів по черзі, поки не переконався в тому, що вони запросто тепер можуть звертатися з будь-яким з них. Адже саме віртуозне використання помогатора є для будь-якого з фиксиков життєво необхідним. А за допомогою уявної візуалізації і банального натискання на кнопку ремонтники отримують доступ до будь-якого з знадобились інструментів. Ще один дуже важливий момент, помогаторы мають тільки дорослі особини.

Сімейна пара зазвичай займається ремонтами підвищеного рівня складності. Глава сім'ї Папус в минулому був задіяний в космічних розробках. Свій помогатор він не довіряє нікому, просто йому він потрібний всі 24 години на добу. Мася більш лояльно ставиться до свого інструменту, до того ж, працюючи в парі з чоловіком, вона при необхідності все, що може знадобитися для ремонту, зможе отримати, навіть не маючи власного набору. Ремонт холодильників і телевізорів, комп'ютера всієї іншої оргтехніки, що перебуває в будинку проводить саме ця парочка.

З завданнями простіше з легкістю справляється кмітлива Сімка. Їй не склало особливих труднощів допомогти Дім Димычу дістати з водопровідного коліна випадково кинуте туди кільце, вона знає багато цікавих речей і охоче ділиться інформацією зі своїм молодшим братом і восьмирічним хлопчиком. Та і як могло б бути інакше при такому то діда. Разом з Дім Димычем, Сімка і її братик, не тільки грають в ігри і розважаються, але ще й виконують роботу по дому, а також у кожній новій серії мультфільму, дізнаються щось нове.

Фиксики поганому не навчать

Дуже примітно те, що фиксики не тільки знайомлять юного Дім Димыча, а разом з ним і всіх допитливих глядачів, з пристроєм всіляких побутових приладів і механізмів різного роду. Вони так само, що важливо, розмежовують поняття поганого і хорошого, не тільки оберігаючи хлопчика від неприємностей, але ще й допомагаючи йому прийняти правильне рішення. Так, в історії з градусником, випадково розбився у ванній, фиксики локалізують ртуть, але при цьому залишають на місці розбите скло, даючи можливість Дім Димычу усвідомити свою провину. Завдяки цим малюкам хлопчик знаходить у собі мужність зізнатися матері в тому, що просто не хотів йти на чергову контрольну. Але незважаючи на деякі розбіжності Дім Димычу дуже подобається грати з Фиксиками, адже завдяки цьому, він вчиться пізнавати світ і дізнається дуже багато нового.

Повчальних історій багато, кожна з них по-своєму цікава, пізнавальна. Всі ми постійно користуємося тими чи іншими приладами: пилососами і міксерами, вентиляторами та мікрохвильовкою, телефоном, фотоапаратом, так мало іл чим ще, навіть не замислюючись, що при їх роботі починають діяти будь-які фізичні закони, причому відбувається це незалежно від нас. Інформація, подана в ненав'язливій і дуже зручній для сприйняття формі, робить маленьких глядачів більш ерудованими і дає масу вичерпних цікавих відповідей на нескінченні питання юних чомучок. Ну а ігри про Фиксиков дозволяють зайняти діток у той час, поки вони чекають нових серій.

.