Ігри Роботи

Опис категорії

Якщо праві фантасти, то в недалекому майбутньому за людей практично все будуть робити роботи. Вже зараз їх придумано чимало. Так саме цих володарів штучного інтелекту прийнято посилати туди, де людина в силу своїх фізичних можливостей просто не зможе перебувати. При цьому людині відводиться роль головного координатора дій витривалих диво-машин. Засилля різноманітних кіборгів, андроїдів, трансформерів на екранах телевізорів породило і безліч комп'ютерних ігор з їх участю, настільки ж різні, як і самі роботи. Ігри Роботи для хлопчиків і дівчаток дозволяють взяти на себе управління досконалими машинами.

Ігри про власників штучного інтелекту

Ігри про роботів дуже різноманітні. Є серед них ігри на логіку, всілякі стрілялки та бродилки, дивовижні платформера з чудовою фізикою і графікою. Всі їх об'єднує одне: вони надають гравцям можливість відчути себе трохи сильніше і доторкнутися до світу майбутнього. Яким воно буде точно не знає ніхто, зрозуміло лише, що роботи будуть займати в ньому особливе місце. Звичайно, без управління вони ні на що не годяться, але на то і є у грають мишка під рукою і клавіатура під боком, щоб віддавати команди численних машин, які перебувають на службі людства.

Місце андроїдів в загальному строю

Людиноподібних роботів можна зустріти дуже часто. Деякі з них войовничі, а є й такі, які мирно грають у теніс і шахи, займаються обробітком землі, будівництвом і навіть прибиранням будинку. Робот маже майже все. Тільки прояв емоцій для нього чуже, а інше – будь ласка. Є ігри, де володарі штучного розуму освоюють космос, є — де рятують світ від катастрофи, а є навпаки такі, в яких саме від їх навали юним геймерам і необхідно врятувати цивілізацію.

Ігри роботи дозволять вам рятувати світ як поодинці так і спільно. Тут вже, кому як більше подобається. Можна грати проти комп'ютера або битися один з одним. Не рідкість і командні комп'ютерні ігри, в яких геймеру буде довірено управління якимось одним персонажем та надана чітка інструкція, якої потрібно буде неухильно дотримуватися, адже дбає потрібно буде не тільки про благополуччя свого персонажа, але і про команду в цілому.

Трансформери: автоботи проти десептиконів

Одне з перших місць серед любителів роботів займають трансформери. Не одне покоління хлопчаків знайома з історією війни між десептіконамі, що мріють захопити Землю і перетворити її в свою енергетичну базу і автоботамі, не шкодують своїх сил для відновлення справедливості. У комп'ютерних іграх за участю трансформерів є ряд особливостей. Всі роботи тут вміють перетворюватися в якусь бойову машину і назад, при цьому за лічені секунди. Є ігри, в яких доведеться не воювати з ворожою армією, а доводити свою стійкість і витривалість під час гонок.

до Речі, і самі гонки за участю роботів можуть бути різними. Можна змагатися на час між собою або з комп'ютером, а можна вирішувати логічну задачу на проходження, так як один і той же персонаж в залежності від поставленої задачі може стати высокоманевренным гоночним автомобілем, злетіти в хмари, перетворившись в літальний апарат або послужити потужним тараном, здатним трощити стіни. Дуже багато ігор про роботів дають можливість грати в парі. При цьому, серед них є навіть такі, де верхньою частиною робота управляє одна людина, а нижній іншого.

Керувати роботами завжди цікаво

Роботи бігають, стрибають, трансформуються на ходу, міняють зброю і роблять ще багато чого. В силу багатофункціональності персонажів дуже часто в таких іграх задіяні не тільки мишка і стрілки, але ще й деякі з клавіш. З одного боку управління тут не таке вже й просте, зате з іншого і можливостей маса, та ще й які. Адже на те вони і роботи, щоб вміти при необхідності без особливих зусиль піднятися по вертикальній поверхні або зануритися в глибини океану, вистояти під метеоритним дощем або поодинці битися з ворожою армією.

Кожному зрозуміло, що чим цікавіше сама гра, тим складніше буде і управління. Ну а в тому, що створені людиною інтелектуальні машини здатні на багато чого сумніватися не варто. Цікаве проведення часу варто того, щоб крім мишки, за допомогою якої можна прицілитися і вистрілити освоїти кілька кнопок. Іноді це стрілки і пробіл, а іноді альтернативний варіант (клавіші W A S D). Буває, що навіть цих кнопок не вистачає, але справжніх геймерів цей факт не зупинить, а навпаки навіть обрадує.
При сучасному темпі розвитку комп'ютерної індустрії стає практично неможливим визначити якому з жанрів віддати перевагу. Бродилки і стрілялки, симулятори та імітатори, шутери та платформери всі вони цікаві по-своєму. І головними героями багатьох з них є практично вічні, здатні на багато що диво-машини.

Завдяки іграм з роботами хлопчаки розвивають окомір і логічне мислення, швидко реагуючи на зміну подій, відпрацьовують тільки що придумані стратегії. Навчаються юні геймери так само брати на себе відповідальність за те, що відбувається, і нехай спочатку це відбувається у віртуальному світі, але пройде не так багато часу і отримані біля екранів монітора знання можна буде застосувати на практиці. Як би там не було, а той час, коли праця людини буде полягати в управлінні всілякими механізмами, наділеними штучним розумом, вже не за горами.

.