Ігри хрестики нулики

Опис категорії

Сьогодні, напевно, не можливо знайти такої людини, яка ніколи б не грав в хрестики нулики. У цю гру грали абсолютно всі - в садку, вдома з батьками і звичайно ж на перервах у школі, а іноді навіть на уроках, правда? Погано це чи добре, сказати важко, адже часом, уроки і правда бувають досить нудними і не цікавими, а гра в хрестики нулики з друзями, допомагає їх урізноманітнити. Також варто відзначити, що постійно борючись зі своїм другом або подругою, у вас буде розвиватися логічне мислення, ви почнете швидше міркувати і краще вирішувати головоломки. Ми, на нашому сайті, зібрали для вас найкращі онлайн ігри!

Як правильно грати

На жаль гра хрестики нулики на даний момент повністю математично прорахована, а це означає, що знаючи правила (певний алгоритм), всі партії з суперником будуть зводиться в нічию, такий стан називається «нічийної смертю». Так що в першу чергу дана гра призначена для маленьких дітей, не знають цього алгоритму, дорослим ж, змагатися в неї будуть просто нудно. Самі правила, досить прості, і їх чудово знають навіть маленькі діти, але на всяк випадок все-таки варто їх повторити.

Ігрове поле являє з себе табличку 3 на 3 клітинки, в яку по черзі заносяться однією людиною чи комп'ютером хрестики, а його суперником нулики. Перемагає той, хто зможе виставити в ряд 3 фігурки, за які ви граєте. Якщо це не відбувається то виходить нічия. Загалом все гранично просто і зрозуміло, що не правильно, просто неможливо! Ну а тепер давайте перейдемо до тактики!

Як ми писали, всі ходи в грі хрестики нулики на двох повністю прораховані і існує точний алгоритм перемоги в партії або просто інформацію в нічию. Так що якщо обидва суперники будуть знати цей алгоритм, виграти вийти тільки через неуважність вашого суперника, а більшість партій будуть зводитися в нічию. Ну а тепер розглянемо сам алгоритм.

Головною метою тактики, є створення такого моменту, коли незалежно від ходу суперника ви б змогли взяти над ним перемогу.

Ви починаєте

Як багатьом відомо, найбільш вигідною позицією в хрестики ноликах є середина поля, так що якщо ви граєте хрестиками, перший хід обов'язково повинен бути в самий центр поля! Після цього, у вашого суперника залишається всього 2 варіанти перебігу — в центр колонки (право, ліво, верх, низ) і в будь-який кут.

Якщо він ходить у центр колонки, то вас можна привітати, ви вже перемогли! Досить зробити хід нуликом в будь-який кут, тій колонці, куди був поставлений нулик, після чого противнику доведеться зробити хід, закриваючи вам можливість перемогти на похилій лінії, після чого ви ходите в протилежний кут, від зробленого вами 2 ходи. Все, ви перемогли!

Якщо ж ваш суперник ходить в кут, то ви повинні зробити хід, протилежний його позиції кут, і надалі у нього буде можливість зробити 2 ходу в позицію 4 і 5, як показано на малюнку 2 (Також варто розглядати аналогічні випадки якщо він робить ходи на будь-якій іншій стороні поля). Якщо він ставить нулик в позицію 4, то ви ходите на 5 і теж перемагаєте. Якщо 5, то автоматично виходить нічия і що-то зробити вже буде неможливо.

Починає противник

Якщо ваш суперник ходить у центр, то у вас є тільки один варіант — зробити нічию. Для цього ставимо свою фігуру в будь-який кут, після чого діємо за схемою, описаною вище. Якщо ж він робить свій хід на одну з колонок, то у вас є шанс перемогти! Для цього займаємо центр, а потім вільну клітину в колонки противника. Після чого потрібно постаратися зробити комбінацію описану вище. Якщо він ходить у кут, то розвиток подій може досить сильно відрізнятися. На малюнку нижче ми постаралися описати всі можливі варіанти розвитку подій, запам'ятавши які у вас будуть всі шанси на перемогу! От і все! Це було весь алгоритм, правда не складно?

Хрестики нулики для дітей та підлітків

Всім тим, кому ще не виповнилося 18, безсумнівно, буде цікаво битися зі своїм сусідом по парті, родичем, другом або просто незнайомим людиною в цю відому на весь світ аркаду. А грати в хрестики нулики онлайн ви можете прямо на цієї сторінці нашого сайту. Причому, ми підготували для вас різноманітні версії цієї аркади, які можуть дуже сильно відрізнятися від стандартної. Наприклад, у деяких варіаціях аркади ви будете переставляти різнокольорові дорогоцінні камені або навіть китайські фішки, причому поле буде набагато більше ніж 3 на 3 клітинки!

.