Ігри Зомботрон 2

Опис категорії

Космічні платфлормеры завжди привертали увагу юних геймерів. Безкоштовні онлайн ігри зомботрон 2, машина часу, в які можна грати на нашому сайті, далеко не виняток. У космосі трапляється всяке. Іноді проблеми з управлінням здатні призвести до того, що доводиться приземлятися в маловідомих місцях, що призводить до несподіваних пригод. Керуючи біороботом, вам доведеться протистояти злісних зомбі і мутантів різних мастей, адже тільки здолавши ворога і позбавивши цивілізацію від нечисті можна сподіватися на успішне повернення додому. Ненав'язливий саундтрек і відмінна графіка будуть сприяти отриманню задоволення під час гри.

Населення планети Зомботрон

Опинитися на чужій планеті можна з різних причин, а от отримавши інформацію про те, хто її населяє, вчасно «зробити ноги» вдається далеко не всім. Ваше завдання допомогти биороботу вибратися живим і неушкодженим з переробки, при цьому знищивши численних зомбі, які з деяких пір займають на планеті чільне положення. Все, що відбувається навколо інакше як пеклом назвати язик не повертається. Огидні монстри заполонили все. Їх багато, вони різні, один огидніша іншого. Добре ще, що ці тварюки не особливо перебірливі, іноді вони готові згорнути голову один одному.

Проте легше від цього, якщо і стає, то ненадовго. Зомбі тут на кожному кроці. Великі і маленькі, чимось схожі на людей і відрізняються від них повністю, з'явитися вони можуть звідки завгодно. Деякі з них представляють небезпеку тільки на близькій відстані, інші ж здатні заподіяти шкоду здалеку. Ігри зомботрон 2 і машина часу дають нам зрозуміти, що раніше ця планета була заселена людьми або істотами дуже сильно нагадують зовні. Що і коли пішло не так, зараз вже не дізнатися. Найголовніше спробувати врятуватися і вибратися з цього кошмару. Для початку слід очистити від нечисті безліч лабораторій і дістатися до ватажка, який і направляє вам назустріч численні загони роботів і зомбі-бійців. Знищити ватажка далеко не просто, адже його інтелект, набагато крутіше, ніж у більшості безглуздих істот, покірно виконують його накази.

Як допомогти роботові позбутися від зомбі

Для того, щоб навчитися грати в зомботрон 2 і машина часу онлайн, а також щоб ваш робот успішно впорався з зомбі, від вас вимагається проявити деякий майстерність в управлінні.

  • За пересування біо-робота відповідають клавіші WASD.
  • Цілитися і стріляти потрібно за допомогою миші.
  • Клавіша Е допоможе відкривати засуви і приводити в роботу численні механізми.
  • Перезарядити зброю можна за допомогою клавіші R.
  • Натискання кнопки Q дасть можливість поміняти один вид зброї на інший.
  • Використати допомогу ви зможете натиснувши на Н
  • Натисканням клавіші ESC або P можна тимчасово зупинити гру. Повторне натискання однієї з цих клавіш призведе до відновлення ігрового процесу.
  • Зручним є те, що на ігровому полі час від часу з'являється світиться підказка Безкоштовні ігри зомботрон 2 і машина часу російською мовою, а от самої першої частини не пощастило і вона є тільки англійською! ).
  • Полчища монстрів можна знищувати не тільки за допомогою зброї. Проявивши кмітливість, їх можна зіштовхувати лобами один з одним, кидати на них ящики, намагатися заманити їх під прес і т.д.
  • На початку кожного рівня ви отримуєте особливе завдання, тільки виконавши всі запропоновані умови, ви зможете просуватися довше. Знищуючи зомбі, ви зможете підбирати гроші, які згодом виявляться дуже корисними. Крім того в скринях теж можна знайти масу потрібних речей, однак будьте обережні, у скрині разом з якимись корисними здібностями можуть і монстри виявитися, будьте готові до сюрпризів подібного роду, не дайте застати себе зненацька.

Зомботроне всі частини гарні

Гра Зомботрон — захоплююча головоломка – платформер, в яку можна грати і перегравати багаторазово. Хороша фізика гри поряд з захоплюючим сюжетом і чудовою роботою аніматорів сприяють тому, що багато хто з цікавістю б'ються на Зомботроне по другому колу. І нехай у першій частині не такий достаток ворогів і трохи менше зброї, але гірше від цього не ставати. Гра настільки цікава, що навіть відсутність російськомовного меню не зупиняє бажаючих пограти.

У другій частині радує великою кількістю зброї та деякими додатковими можливостями. З'являється тут автомобіль, оснащений гарматою і ще маса приємних сюрпризів. Є можливість зіграти в додаткові рівні, розгадавши квести в яких ви отримаєте можливість вигідно поповнити свої запаси. Але й ворогів з пастками в грі додалося предостатньо, так що про обережність забувати не слід.

Ще одна частина Зомботрона іменується Машина Часу. В ній сюжетна лінія розгортається дещо інакше. Якщо в перших двох частинах на планету спускалися роботи, то в цієї після низки нововиявлених обставин з'ясовується, що в костюмі ховається людина. Так само сюжет доповнено зустріччю з прекрасною амазонкою по імені Фіна, дивом уникла смерті разом зі своїм батьком. Завдання буде ускладнюватися тим, що на деяких рівнях доведеться дбати не лише про власну безпеку, але й про життя дівчини.

Скільки б ігор і битв з зомбі не чекало попереду, не забувайте про те, що вам належить розкрити таємницю загадкової планети. Зробіть це як можна швидше. Перемога над монстрами не за горами. Починайте грати в зомботрон 2 онлайн безкоштовно на нашому порталі, і ви точно не пошкодуєте.

.