Ігри Трансформери

Опис категорії

Величезні роботи здатні перетворюватися у машини є мрією майже кожного хлопчика на протязі ось вже більше 25 років! Бренд Трансформерів, створений компанією Hasbro в 1974 році, за 40 років свого існування став одним з найбільш впізнаваних і популярних серед дітей до 12 років, а з появою повнометражних фільмів, він став популярним і серед дорослих! За довгий час існування серії, окрім мультфільмів, коміксів, іграшок, зошитів і всяких дрібниць, з приходом комп'ютерів і мобільних телефонів на світ з'явилися і гри! У нас ви знайдете самі кращі ігри Трансформери Прайм, в які можна грати онлайн безкоштовно. Допоможіть своїм залізним друзям!

Як Трансформери з'явилися

Дуже багато помиляються, вважаючи що Трансформери з'явилися тільки в 2007 році, коли в світ вийшов перший фільм Майкла Бея. Але це зовсім не так. У нових фільмах розповідається вкрай мало інформації про залізних героїв і про їх минулому, але всю її можна знайти в інших проектах з цими залізними людиноподібними істотами. Так що якщо ви вважаєте себе прихильником Автоботів або Десептиконів, але просто зобов'язані прочитати про історію їх появи!

Скріншот з Transformers: Fall of Cybertron, компаній High Moon Studios, Activision і Hasbro.

Виявляється, вперше іграшки Трансформери винайшли в Японії ще в далекому 1974 році. І звичайно вони не входили в одну серію, а представляли із себе кілька моделей роботів, здатних змінюватися і перетворюватися в машини, зброя, а також у звичайні речі, такі як касети, фотоапарати і телефони. Протягом наступних 10 років, такі іграшки поступово стали набирати популярність на території Японії і їх випуском зайнялися вже кілька компаній. Вже в перші роки, лідером у цій області стала невелика компанія Takara, виставлені на виставки іграшки якої і побачив засновник одного з найвідоміших у світі виробників іграшок — компанії Hasbro. Незабаром між Takara та Hasbro був укладений контракт на спільну розробку іграшок для американського і європейського ринку. Так, у 1984 році, на світ з'явився бренд — Трансформери.

Пришестя Оптимуса Прайма

Перше покоління іграшок Hasbro представляло з себе серію з 21 робота, кожен з яких міг перетворюватися в машину. Основний упор Hasbro зробило не просто унікальну для того часу концепцію, яка дозволяла дітям змінювати форму машин, роблячи з них людиноподібних роботів, але на самих персонажів. Вже в першому поколінні були представлені такі відомі герої як Мегатрон, Оптімус Прайм, Старскрім і Бамблбі. Щоб збільшити вплив бренду на дитячі уми, випускається мультфільм, в якому теж присутні головні герої серії. Трохи пізніше з'являються ще й комікси, а також виходять примітивні ігри Трансформери.

Всього через рік виходить друга серія іграшок. На відміну від перших Трансформерів, ці складалися з двох частин — Диноботов і їх вершників. У звичайному стані вони представляли із себе два невеликі моделі динозаврів і невеликих чоловічків, але при їх з'єднання утворювався один великий робот. Крім нової концепції, в роботів були вставлені лампочки, що працюють від батарейок і роблять роботів більш живими. Завдяки лампочкам у Трансформерів почали світитися очі, мечі і вогнепальну зброю. А в одну з моделей, був вбудований рухомий механізм, що дозволяє головної гармати крутитися в різні боки.

Скріншот з Transformers: Fall of Cybertron, компаній High Moon Studios, Activision і Hasbro.

У 1986 році на екрани кінотеатрів вийшов перший повнометражний анімаційний фільм з участю головних героїв мультфільму. У цьому фільмі, глядачі вперше побачили рідні міста автоботів і десептиконів. В наступному році з'являється ще два нових героя, а через рік і зовсім оновлюється вся лінійка, роблячи іграшки ще більш цікавими. Через 4 роки, у 1992 році виходить друге покоління Трансформерів. У новому поколінні, другорядні персонажі минулого покоління були замінені на нові, але головні герої залишилися і відбулися невеликою зміною зовнішнього вигляду. Крім іграшок, телевізори вийшов другий серіал, якою володів поліпшеною графікою і більш цікавим сюжетом. Через рік вийшли додаткові частини броні і зброї. Причому зброя стріляла водою, а броня при попаданні води забарвлювалася в червоний колір, імітуючи тим самим бойові пошкодження.

У 1995 році з'явився новий мультфільм, який дуже швидко став одним з найпопулярніших дитячих мультфільмів йдуть по телевізору в той час. В ньому, замість полюбилися всім Автоботів і Десептиконів, з'являються дві інші раси б'ються один з одним. Відмінною особливістю цих рас, є те, що замість машин, вони перетворюються на тварин. Через рік, з'являються і іграшки з героями нового мультфільму. Протягом наступних 5 років телевізійний серіал продовжує свій розвиток, а також з'являються нові роботи, деякі з яких здатні не два, а чотири зміни зовнішнього вигляду, завдяки чому, грати в Трансформери стає ще цікавіше.

Друге пришестя

2001 рік став початком нового життя Автоботів і Десептиконів. У цьому році виходить новий мультфільм, а також знову в продажу з'являється оновлена серія роботів перетворюються в автомобілі. Через рік з'являється другий сезон серіалу, а ще через 2 роки на третій, в цей час виходять і перші комп'ютерні ігри Трансформери для хлопчиків і дівчаток. Не дивуйтеся, що дівчатка теж грають у такі ігри, за інформацією телеканалів, більше 20% глядачів серіалу були жіночої статі. У 2005 році на телевізійні екрани виходить новий мультфільм — Трансформери: Кібертрон, а в магазинах починається продаж нових іграшок.

2007 рік став вирішальним для знаменитої серії. У цьому році, крім старту нового серіалу, виходить повнометражний фільм про улюблених усіма дітьми роботів. Завдяки фільму, популярність серії зросла в кілька разів, та й сам фільм зібрав у прокаті сотні мільйонів доларів. До фільму, компанія Hasbro запустила в продаж нову серію Трансформерів, які копіюють основних персонажів фільму. У 2009 році виходить продовження повнометражного фільму, який збирає у прокаті майже мільярд доларів.

Через рік, з'являється і новий серіал з комп'ютерної 3д графікою і йде по дитячим каналах, а ще через півтора року в прокат виходить третій повнометражний фільм, що зібрав у прокаті більше мільярда доларів. Завдяки такому успіху фільмів, комп'ютерні та онлайн ігри про Трансформерів стають дуже популярними і починаються виходити по кілька штук в рік. У 2014 році очікується вихід нової картини, проте головного людського героя замінить в ній інша людина.

Головні герої

  • Оптімус Прайм — ватажків Автоботів. Вважається одним з найбільш сильних і розумних героїв серії. Здатний перетворюватися на велику фуру червоного кольору. Зі зброї має скорострільної гарматою, яка, крім звичайних снарядів, здатна випускати ще й ракети.
  • Бамблбі — один з головних героїв не тільки більшості мультфільмів про трансформерів, але ще й повнометражного фільму. У всіх частинах він виконує різні ролі в команді, але його характер майже завжди залишається незмінним. Бамблбі дуже добрий і вірний робот, який поки ще досить молодий, але при цьому всіма силами намагається протистояти своїм ворогам.
  • Ретчет — медик. Він здатний чинити своїх друзів, і при цьому не погано володіє своєю зброєю ближнього бою. Ретчет має великий досвід боїв і завжди знає де ще допомога буде потрібніше.
  • Мегатрон — головний антагоніст майже всіх серій. Ватажок Десептиконів .Володіє великим розміром і має сильну зброю. Досить розумний, але не завжди здатний прорахувати ходи суперника наперед.
  • Старскрім — другий за значимістю Деспетикон. Керує військовими загонами і відповідальний за виконання різних місій. Володіє ракетною установкою, але непогано володіє і зброєю ближнього бою. Старскрім хитрий і розумний, а також відчуває сильну залежати до Мегатрону.

На нашому сайті доступні ігри з усіма улюбленими персонажами серіалу! Грайте в Трансформери онлайн і безкоштовно на нашому сайті, адже ми підібрали для вас лише найкращі аркади та стрілялки, з усього, що ми змогли знайти в інтернеті! З виходом нових версій ми будемо оновлювати цей розділ, додаючи сюди ще більш класні ігри!

.