Ігри волейбол

Опис категорії

Якщо ви любите спорт і не можете жити без активного проведення часу, але чомусь не можете піти на заняття в улюблену секцію, ми пропонуємо вам альтернативи. Гри волейбол онлайн сподобаються не тільки дітям але й дорослим, адже вони будуть оповідати про їх улюбленому спортивному змаганні. У нас зібрані самі різні види ігор починаючи від звичайний спортивних симуляторів, в яких потрібно буде здолати команду суперника і закінчуючи аркадами, у яких ви зможете потренувати свою реакцію, відбиваючи один, летить у вас м'яч, за іншим.

Історія

Гра у волейбол була винайдена в 1895 році американським викладачем фізкультури. Він натягнув поперек залу тенісну сітку, а його учні стали перекидати через неї м'яч. Перші правила з'явилися в 1897 році. Там були описані розмір поля, висота сітки та інші технічні параметри. Однак у цих правилах майже не було вказівок того, як повинна проходити гра, в тому числі не було зазначено кількість членів команди, які повинні були знаходитися на майданчику. За всю історію волейболу правила неодноразово змінювалися й удосконалювалися, але найважливіше з них, — кількість чоловік на майданчику, було визначено тільки в 1918 році. Волейбол став дуже популярний, завдяки простоті правил, доступності все, що необхідно для змагань і хорошій рекламі.

Скріншот International Volleyball 2009, компаній Idoru і Layernet.

В радянських школах ця гра стала дуже популярною, хоча зазвичай не грали у волейбол, а в одну з її модифікацій – піонербол. В ній дозволялося ловити м'яч руками, що і ставало вирішальним фактором при її виборі, так як завдяки цьому, змагатися в неї могли практично всі. Тому вона стала для дітей прекрасним видом спорту. Але в олімпійську програму потрапили лише 2 виду волейболу – стандартний і пляжний. Другий цікавий меншою кількістю гравців і самою обстановкою і правилами, трохи відрізняються від стандартних. Правила за весь час постійно вдосконалювалися, а команди продовжували придумувати нові комбінації і фінти. На сьогоднішній день волейбол є одним з найпопулярніших видів спорту. Також представляє інтерес, що у волейболі не грає ролі, так як гра ведеться на результат, що притаманне небагатьом видам спорту.

Комп'ютерні ігри

У віртуальний світ потрапив і волейбол – безліч тренажерів, що дозволяють змагатися за одного з членів команди, а також ігри від третьої особи, в яких ви могли боротися за реальну команду або створити свою, при цьому доступні були ще й режими турніру, кар'єри, тренування і всіх інших стандартних для такого виду симуляторів речей. Широке прояв волейбол отримав і в сфері флеш-ігор, так популярних в Росії.

Флеш волейбол

Звичайно ж, волейбол не минула і флеш-ігрова індустрія. Тепер у всіх є можливість грати у волейбол онлайн. Безліч безкоштовних аркад цього жанру дозволять вам відпочити і весело провести час. Управління в ніш здійснюється або за допомогою миші або клавіатури (більш зручне). Ви можете рухатися по полю і стрибати, відбивання ж м'яча йде автоматично. Численні вболівальники на трибунах і коментатори не дадуть вам занудьгувати. Ви можете вибрати країну, за яку будете грати і форму для ваших героїв. Вашими супротивниками стануть професіонали з різних країн, а ви можете відрегулювати їх складність або зіграти в динамічний турнір за кубок світу. Перемагати деяких комп'ютерних суперників іноді стає дійсно складно, але якщо це вже не становитиме для вас праці, то ми можемо порадувати вас доброю новиною – ви можете боротися з вашим другом за однією клавіатурою і з'ясувати, хто ж з вас сильніше.

Скріншот International Volleyball 2009, компаній Idoru і Layernet.

У цих іграх дуже добре опрацьовані правила, тому ніхто не зможе грати в 4 торкання або забивати противнику далеко за межу і при цьому отримувати окуляри. А величезна кількість різноманітних хитрощів і прийомів дозволить вам разделываться з командою противника численними способами і виробити свій власний стиль бою. Хороша графіка і чітка картинка дадуть вам можливість вжитися в атмосферу волейбольних баталій і повністю зануритися в цей світ. Станьте богом волейболу за допомогою численних флеш аркад, кожна з яких схожа і не схожа на попередню.

.