Ігри Гаррі Поттер

Опис категорії

Бажаючим зануритися в світ магії і чарівництва дуже цікаво буде в компанії Гаррі Поттера. Ще б, цей хлопчисько з міткою на лобі здатний протистояти навіть зрілим чародіїв, одні його бояться, інші щиро люблять, треті плазують перед ним на всякий випадок. Тільки байдужості немає місця поряд з цим юним магом. Ігри Гаррі Поттер дають можливість відчути себе трішки чарівником. Тут можна навчитися готувати еліксири, насилати на кого-небудь закляття або просто балансувати на мітлі. У будь-якому випадку нудно не буде, а ось чарівництва хоч відбавляй.

Гаррі Поттер: ось він який

Ім'я Гаррі Поттера добре відомо усім від мала до велика. Є в цього юного чарівника здатність зачаровувати всіх без винятку. Здавалося б, історія про бідного хлопчика, який втратив своїх батьків. Але в цій сумній історії дуже багато незвичайного починаючи від успадкованих магічних здібностей і закінчуючи масою неймовірних пригод в світі магії і чаклунства. Цим частково і пояснюється велика кількість ігор про Гаррі Поттера.

Є серед них масштабні проекти, які швидше нагадують яскраву і барвисту чарівну казку, в якій можна вплинути на хід подій і опинитися безпосередньо в компанії початківців чарівників, а є і сюжетні ігри, дії в яких не настільки масштабні. В якийсь з них політати на мітлі можна, в будь - зілля зварити або чарівною паличкою навчитися управляти.

загалом, Гаррі Поттеру місце знаходиться в самих різних реченнях: розмальовки, пазли, пошук чисел, маджонги, платформери, 3Д ігри, одевалки і симулятори, всі вони про нього, про Гаррі Поттера, Ще б, навіть у кожного шрама, що з'явився на тілі потомственого чарівника, є своя історія. Відмітина на лобі у вигляді блискавки, змістовна напис на руці, отримана в результаті незаслуженого покарання, слід на грудях від медальйона. Все це частина життя головного героя і провід для створення нових ігор про його пригоди.

Оточення Гаррі Поттера

У настільки неординарного і харизматичного юного мага дуже багато вірних і відданих друзів, в той же час і ворогів у молодої людини більш ніж достатньо. За великим рахунком Гаррі Поттер є самим знаменитим студентом чарівної школи зі звучною назвою Хогвартс. Колись саме тут навчалися його батьки, і тут же з часом будуть вчитися його діти. Без згадки про це незвичайному навчальному закладі розповідь про Гаррі Поттера не був би повним. Події багатьох фільмів відбуваються саме в стінах Хогвартса або так чи інакше пов'язані з цим загадковим місцем. До речі, у численних іграх про Гаррі Поттера Хогвартс теж не обійшли стороною.

Пропозицій про юного чарівника дуже багато. Для кожного тут знайдеться забава до душі. Не дивуйтеся тому, що під час гри Гаррі Поттер дуже часто вдається до допомоги друзів. Робить він це зовсім не тому, що йому магії і чарівництва не дістає, цього добра йому з головою вистачає. Але все-таки обдумувати деякі рішення краще разом, особливо з урахуванням того, що протистояти в іграх доводиться силам зла у всіх його проявах.

З самих перших днів перебування в школі Хогвартс Гаррі Поттер заводить дружбу з розумницею і красунею Герміоною і простодушним хлопчиною Роном Візлі. Всі вони потрапляють на факультет Грифіндор, де навчаються чаклунству і всяким магічним премудростям. Крім друзів-однолітків у Гаррі Поттера є покровителі і серед вчителів. За великим рахунком всі, хто його оточує, в тій чи іншій мірі розділені на два табори: друзі і вороги. В іграх це так само дуже чітко простежується.

Ігри чарівного вимірювання

Чому б ні була присвячена та чи інша гра за участю Гаррі Поттера і його друзів, однозначно можна стверджувати, що простий і передбачуваною вона не буде. Одні гри у квідич чого варті, адже для того, щоб пройти випробування знадобиться спритність і вправність, а так само швидкість реакції. До речі, нагадуємо, що за м'ячиком тут потрібно на мітлі ганятися.

Навіть гра в шахи у світі Гаррі Поттера виглядає не зовсім звичайно. Фігурки тут вміють не тільки самостійно пересуватися на потрібні позиції, але навіть своє «фе» висловлювати час від часу. В результаті гра виходить шалено цікавою. Звичайно ж, всі до однієї гри в Гогвортсі не прості, а чарівні. У компанії юних магів у будь-якого з геймерів як би стирається грань між реальним світом і чарами. Все тут дуже незвично: таємна кімната, дари смерті, філософський камінь, дзеркало і багато інші речі, наділені магічною силою.

Використання магічних знань, природне чуття, успадковані від батьків здібності і всілякі чарівні речі допомагають Гаррі Поттеру в боротьбі зі злом. Численні сутички з Волан-де-Мортом і остаточна перемога над ним можуть послужити доказом. А адже в пророцтві було не все настільки однозначно.

Поспішайте опинитися в одній компанії з юним чарівником, під час гри Гаррі Поттер стане для вас не тільки наставником і помічником, але і справжнім другом. У такій компанії стати трішки чарівником можна запросто. Найголовніше, щоб часу на гру вистачило, а бажання точно буде.

.