Ігри Догляд за малюками

Опис категорії

Будь-яка дівчина мріє про власну дитину. Дивлячись на свою маму, їй теж хочеться доглядати за маленьким хлопчиком або маленькою дівчинкою, міняти їм пелюшки і памперси, годувати з ложечки, носити на руках, а також купати у ванні і робити ще багато цікавих речей. Але так як мама не дозволяє все це робити з братиком чи сестричкою, доводиться випрошувати у батьків іграшки, що дозволяють всіляко доглядати за ними. Ігри догляд за малюками для дівчаток дозволяють не витрачати багато грошей на ляльок. У них, кожна юна матуся зможе подбати про віртуальному сорванце, якого потрібно буде не тільки годувати, але і лікувати, і купити і всіляко грати з ним.

Революція жанру

Не так давно комп'ютерів ще не було. Для багатьох маленьких дівчаток основною розвагою були саме ігри з численними пупсами і ляльками. Однак, все в цьому світі скороминуще, в тому числі і вибір іграшок. Ігри догляд за малюками — для багатьох юних дівчата, сьогодні вже практично повністю замінили реальні пупсів і ляльок. Віртуальні карапузи в них дозволяють собі стукати ніжками при нестачі уваги і вередувати, на руки просяться весь час, не забувають повідомляти, при цьому ще й у весь голос про своє почуття голоду і бажання підкріпитися, загалом, ведуть себе так само, як і справжні малятка.

Спостерігати за милими мамками-няньками з боку, одне задоволення, а ось задовольнити ряд численних потреб кричать бутузов повністю і змусити їх агукати і посміхатися виходить далеко не завжди. Як правило, в іграх такого плану немовляти потрібно одягнути, нагодувати, напоїти і укласти спати. При цьому ще й поміняти памперси доведеться, і присипкою обробити, і казку на ніч почитати, якщо знадобиться.

Догляд за малюками буде улюбленим заняттям маленьких дівчаток

Коли бачиш перед собою крихітний визжащий грудочку з вічками ґудзичками, складно втриматися і приховати свої емоції. Відразу хочеться взяти малюка на руки, знайти тисячу ласкавих слів, щоб його заспокоїти, загалом, все зробити для того, щоб дитині було затишно і комфортно. Пояснення цьому просте – спрацьовує материнський інстинкт. Наявність у дівчаток такого інстинкту багато в чому й пояснює дитячі ігри в дочки-матері, любов до ляльок і бажання про когось піклується. І якщо в сім'ї немає маленьких дітей, на яких можна звернути свою увагу, то ігри про догляд за малюками і є саме тим місцем, де юні нянечки вчаться піклуватися про молодших і надавати їм всіляку увагу.

Ці ігри різнопланові. Є серед них і одягалки, і ігри, в яких необхідно відшукати що-небудь певне, приміром, брязкальце. У деяких няні потрібно провести з дитиною весь день і при цьому піти з ним на прогулянку і за покупками, простежити за тим, щоб він був постійно сухим і не забувати погодувати у встановлений час.
Іноді малюків кілька. Тут - то і починається найцікавіше. Одному їсти хочеться, іншому спати, а третій памперс поміняти треба. І крутиться бідна няня, як білка в колесі, бігає від однієї дитини до іншого. При цьому завдання іноді ускладнюється ще й тим, що в грі всього один пеленальний столик і один стільчик для годування. А спробуй - но поясни дитині, що його місце поки не включена.

Головне, щоб малята були задоволені

Няні бувають різними, втім, як і ігри про них. Але кінцевим результатом кожного з гравців при різних нюансах є благополуччя підпорядкованих їхнім турботам крихіток.
У кожної з нянь своя тактика в досягненні поставленої мети і свої хитрощі.

Догляд за дітьми — це справа зовсім не легке. Погодьтеся, що для того, щоб устежити за всім і при цьому встигнути ще себе кохану в порядок привести потрібно завзятість, терпіння і швидкість в прийнятті рішень і послідовності дій. Розважаючи рухомого невгамовного дитину, навіть одягнутися для майбутньої прогулянки доведеться, не випускаючи з рук брязкальця. А адже потрібно і малюка пристойно одягнути і самої виглядати пристойно. При цьому не варто забувати і про те, що під час годування малюк може знехотя забруднити вашу одяг. Так що варто спочатку нагодувати малюка, а потім вже і про себе подумати. До речі, дитячу книжку на прогулянку з собою взяти цілком можна, а от про газети з кросвордами можна не турбуватися, розслаблятися буде ніколи. Як тільки дитина засне, можна в магазин з коляскою прогулятися.

Віртуальні ясла

Трохи інакше йде справа в тих іграх, де стежити і доглядати потрібно одночасно за декількома дітьми. Ось де потрібно моторчик мати, а інакше просто нічого за таку справу та братися. У віртуальних яслах бідної няні доводиться не дуже солодко. Тільки завзятості і працьовитості тут, мабуть, буде не достатньо. Ще і любов до дітей повинна бути безмежною. Про вільному часу, працюючи в такому темпі, мріяти не доводиться. А ось вправність нагоді, та ще й яка! Ігри догляд за дітьми для дівчаток навчати вас робити одночасно кілька справ. Адже в них одночасно потрібно буде купати немовлят, готувати їм суміш, годувати, памперси міняти і брязкальця підсовувати. Загалом, відчути себе бджілкою. Від того, наскільки чітко буде спланований такий ось суєтний робочий день, і буде залежати, наскільки прихильними виявляться батьки малюків.

Не забувайте, що тільки до півроку немовлята будуть лежати там, куди ви їх поклали. Шибеники старші доставляють ще більше клопоту. Одні починають розповзатися, не завжди охоче сідають на горщик, починають більш інтенсивно розкидати іграшки. До всього цим маленьким бешкетникам є справа, а ваша задача при цьому: встежити, не допустити, вчасно зловити, в манеж посадити.

Справжнє блаженство починаєш відчувати, коли задоволені батьки починають забирати по одному своїх улюблених діточок. Добре ще, що всі вони були віртуальними, і впоратися з усіма поставленими завданнями можна було дивлячись на численні підказки на екрані і клацаючи мишкою в потрібному місці.

Ігри догляд за малюками повчальні та цікаві. Дівчатка із задоволенням беруть участь у догляді за карапузами, проявляючи при цьому кращі з своїх якостей і набуваючи з дитинства дорогоцінний досвід і знання, які з будь знадобляться у дорослому житті.

.