Ігри розмовляючий кіт Том

Опис категорії

Мобільні ігри продовжують завойовувати світ, і на цей раз домоглася популярності не стрілялка і не аркада, а дещо набагато більш простий. Звичайний симулятор кота. Причому навіть симулятором цю гру можна назвати з великою натяжкою, адже з потужністю 3-4 кнопок ви зможете змусити зробити головного героя всього кілька простих дій. Але у цього симулятора є своя фішка - це голос. Кіт, який сидить за екраном вашого смартфона може слухати вас і повторювати ваші слова дуже забавним голосом. Саме ця фішка зробила симулятор таким популярним. Так що безкоштовні онлайн гри Говорящий кот Тому дозволяють поговорити з тваринами рідною мовою!

Історія створення

Гра Говорящий кот Тому для дівчаток і хлопчиків, на сучасному етапі розвитку комп'ютерних аркад, поза сумнівом відноситься до популярному представнику інтерактивних ігор в сегменті «розмовляючих друзів». Цей симулятор не може похвалитися гарною графікою або якимись іншими достоїнствами і по суті живе на одній лише давно забутої ідеї щодо зміни голосу.

Скріншот з Talking Tom компанії Outfit7.

Спочатку розробка призначалася для айфонів і айпедів та її автори не очікували високої популярності свого проекту. Перша частина гри була представлена публіці в 2010 році. Але широка популярність проекту розставила все на свої місця незабаром, розширивши коло шанувальників, з'явилися версії для ПК, а також нові версії телефонів і планшетів. Незабаром з'ясувалося, що популярність гри обумовлена чарівної мультиплікаційної з чіткими текстурами графікою, чарівними дійовими особами з їх живою, рухливою, чудово анімованої мімікою і дитячою простотою управління.

Геймплей гри Говорящий кот Тому

Ігровий процес полягає в псевдо вербальному спілкуванні з головним героєм – симпатяшкой котом. Він з дотриманням інтонації і наголосів комічно, більш тонким голосом повторює фрази гравця, в основному дотримуючись правильну артикуляцію. А ще він може словами гравця звертатися до інших персонажів, що виглядає ще більш комічно. За його діями необхідно спостерігати — приклав до вуха лапу, значить, готовий слухати і повторювати. Крім цього присутні іконки кнопок, у відповідь на активізацію яких персонаж здійснює різні дії. Використовуючи тач-функції айпедів та смартфонів можна погладити кота, полоскотати, клацнути по носі і щиро розсміятися над його несподівано потішної реакцією. На ПК зазначені дії здійснюються наведенням на обрану частину тіла курсору миші і кліком.

Скріншот з Talking Tom & Ben News, компанії Outfit7.

У такого симпатичного, як кіт Тому не може не бути друзів і заздрісників популярності. У такій ролі виступає його опонент – пес невизначеної породи по імені Бен. Він володіє такою ж особливою неповторною привабливістю, як і наш герой. Однак у протилежність першому він не настільки вихований, інтелігентний, романтичний, сентиментальний і врівноважений. Бен пустун і авантюрист. Має потяг до наук. Такий собі злий геній. Постійно шпигує і будує підступи нашому герою. Часом його поведінку брутально й підступно. Йому нічого не варто вистрілити з пістолета з присоском в зозулю з годин, підійти до Того ззаду і тріснути його подушкою, облити водою, в той момент, коли вони ведуть програму новин на потіху глядачам вчинити з нашим улюбленцем бійку або підленько зіпсувати повітря природним чином. Це звичайно не весь набір витівок винахідливого негодника Бена.

Любов всього життя

Крім усього іншого Романтик Тому не може жити без дами серця. Нею є еталон котячий краси, білого окрасу кішечка аристократичних крові з ім'ям Анжела. Під час гри ви напевно заміщали, що наш улюблений герой періодично проводить вечори під балконом Анжели, млосно зітхає, відпускає їй компліменти, співає пісні, загалом, всіляко доглядає, щоб домогтися її розташування. А нещодавно вийшло кілька симуляторів, які головним чинному особою є саме Анжела. На нашому сайті ви можете не тільки грати в Кота Тома онлайн, причому абсолютно безкоштовно, але ще і поговорити з самою Анжелою. Крім цього, тут ви знайдете серію аркад, де буде присутній не тільки наш головний улюбленець, але і його білосніжна супутниця.

Користь для дітей і відпочинок їх батьків

Спілкування з тваринами приносить по 25 золотих монет в день. За цю ігрову валюту нині можна набувати Того нову одяг, аксесуари, предмети обстановки в кімнату створити свій неповторний образ головного героя, красиво оформити його житло по своєму смаку. Гра Кіт Тому, звичайно ж, призначена для дітей, але часом у неї можна включитися і дорослій людині. Разом з дитиною шляхом промовляння різних фраз можна поставити волохатих персонажів у комічну ситуацію і від душі посміятися з них за їх реакцією.

Тим самим підняти настрій собі і дитині. Якщо учасник гри дитина дошкільного або молодшого шкільного віку не виключена необхідність коментарів з боку дорослого зі значеннєвим навантаженням, що таке добре і що таке-погано. З застосуванням фраз : «Котику боляче», «Він образився», «Собачка не хороша, робить погано», тим самим використовуючи виховний потенціал симулятора. Крім того, коли ви будете грати в Говорящий кот Тому, то зможете зробити запис того, що він говорить, а потім посміятися над нею разом зі своїми друзями.

А ще залучають у цій серії симуляторів ще й постійно виходять доповнення, що стосуються не тільки Тома, а й інших персонажів серії. Випущено 6 частин основної гри і розширення з назвами за місцем, де розгортаються події та дій, які здійснює герой. Також на нашому сайті ви знайдете багато аркад з улюбленим героєм, де ви не тільки зможете за нього пограти, але й допоможете вилікувати його і навіть поухаживаете за ним.

За мотивами симулятора створено ряд мультиплікаційних фільмів та кліпів у ролі яких виконують Те з його друзями. Також, зовсім недавно вийшла нова гра мій говорить Те, де вам пропонується вже не просто натискати кнопки, а виростити свого улюбленця і всіляко доглядати за ним, помічаючи, як змінюється його вигляд і стан.

.