Ігри Масяня

Опис категорії

Навіжена дівчина з овальним кілька плескатим обличчям і ріденькими волоссям, ласкаве прізвисько якої, на відміну від справжнього імені, знають дуже багато. Ну що, здогадалися? Звичайно ж, мова йде про Масяню, що вперше з'явилася на просторах інтернету в далекому 2001 році. Все почалося з пересилання електронною поштою та розміщення на особистій сторінці аматорських мультфільмів, а закінчилося приголомшуючим успіхом, відкриттям власної студії, отриманням нагород у п'яти номінаціях Інтернет Національної Премії. Ігри Масяня теж з'явилися на початку 2000 років і досі популярні в російськомовному інтернеті.

Знайомтеся, Масяня і її оточення

Рідним батьком Масяні можна вважати талановитого пітерського художника Олега Куваєва, ну, а матір'ю, хіба що, всесвітню павутину. Як би там не було, а мультфільм почав розмножуватися як на дріжджах і далеко не завжди легальним способом, що додало чимало клопоту його творцеві. Масяня без дозволу примудрилася прошмигнути навіть на телеекрани. В Україні на одному з каналів транслювали сам мультфільм, а в Росії і зовсім цю неординарну особистість зробили ведучою однієї з телепередач. Дивлячись на Масяню відразу розумієш, що шлях від аматорського серіалу до масштабного проекту ця харизматична особа долала семимильними кроками.

Отже, справжнє ім'я нашої героїні все-таки Марія, а ласкаве прізвисько дівчина отримала з легкої руки творця. Наша Маша не так проста, як можна подумати, її взбалмошность підкуповує, анархічні погляди насторожують, а манера висловлюватися змушує всерйоз задуматися про власне здоров'я. Стверджують, звичайно, що сміх-справа корисна, але все ж будьте обережні, а то й живіт надірвати не довго.

Подивившись на щасливу власницю шести волосинок, починаєш розуміти, що красу нічим не зіпсуєш. Принаймні, Масяню така зачіска мало зачіпає, так і до перевдягань ця красна дівиця не дуже схильна. На дівчині часто надіті червоний топ і синя міні-спідниця, з'являється вона з року в рік в одному і тому ж вбранні , і як-то з приводу свого зовнішнього вигляду не париться. Навряд чи їй хто-небудь ризикнув би на це вказати, а то, чого доброго, і заробити можна, ця особа розкритикувати може кого завгодно, при цьому не соромлячись ні в словах, ні у виразах. Будьте впевнені, що ні один недолік повз її зірких синіх очей не прослизне, і вже якщо на язик до неї потрапите, то обтікати будете довго.

На відміну від багатьох інших мультяшних героїв Масяня зростає разом зі своїми глядачами. Навіть вона встигла вийти заміж і народити діточок. Ця дбайлива матуся виховує малюків досить оригінально, але і терпить від них досить. Погодьтеся, далеко не кожна матуся буде сприймати душ з каші, як зло неминуче. З дітьми, а їх у родині двоє вона спілкується дещо інакше, ніж з іншими. Не те, щоб зовсім нічого зайвого собі не дозволяє, але від гострих слівець все ж норовить діточок вберегти. Іноді під час спілкування з дітьми без сторонніх і зовсім стає серйозною і ласкавою.

Хрюндель (він же Олександр) є бойфрендом Масяні. Володар шикарною зачіски із трьох волосин. Любить одягатися в синій комбінезон. Любить ледарювати. Відносини між цією солодкою парочкою досить заплутані. Якийсь час Хрюндель навіть був одружений на Масяню офіційно, але шлюб їх був не довговічним, а ось дітлахи вийшли славними. До того ж, не дивлячись на відсутність штампа в паспорті, молоді люди живуть разом. До речі, жодна людина в світі не зміг би робити вигляд, що йому подобається суп з тухлих яєць з додаванням вареного лука і феррі.Чомусь навіть не дивує, що будучи ледарем, Хрюндель добровільно взяв після такого частування на себе обов'язки по приготуванню їжі. Ось як бойфренда виховувати треба, супчик-то наша пристойна дівчина забодяжила спеціально, не фіг було на роботу від неї з малятком збігати!

Кошлатий (він же Антон) один Масяні і Хрюнделя. Зростанням він не вийшов, зате волоссям природа наділила такими, що позаздрити можна. Своє ласкаве прізвисько отримав за велику кількість волосся. Наївний. Постійної подружки не має, може бути саме тому, що часто спостерігає за спілкуванням своїх друзів.

Про комп'ютерних іграх

Поспілкуватися з Масяней можна і в комп'ютерних іграх, тільки уявіть наскільки це весело. З участю Масяні і її друзів Хрюнделя і Кудлатого ігор досить багато. Зустрічаються серед них пазли та бродилки, квести і навіть бізнес-стратегія. Особливо популярні ті ігри, у створенні яких брав участь сам Куваєв, ну, а відсутність великої кількості інших в принципі зрозуміло, кому ж зайвий раз в суд полювання?

Куваєв не тільки озвучував всіх героїв мультфільму в трьох квестах та бізнес-стратегії, але ще жарти та питання всяко-різні для них придумував. Всі квести об'єднані між собою спільним сюжетом, але це зовсім не означає, що починати спілкування з Масяней потрібно саме з першої гри, в якій Масяню випало щастя попрацювати журналісткою. Ну, а далі самі розумієте, журналістське розслідування, тяга до пригод і вміння притягувати до себе увагу і неприємності, а їх при пошуках скарбів хоч відбавляй. Гра Масяня у повній Африки стала заключною частиною серії зібравши в собі все найкраще від попередніх ігор.

Не менше неприємностей, закінчилися, до речі, хепі ендом, чекає на героїв та на пляжі, адже для того, щоб потрапити додому веселій компанії потрібно спочатку грошей на проїзд заробити. Ну, хто знав, що в теплих країнах можна залишитися без валіз і без засобів до існування? Добре ще, що не до ведмедів на північний полюс потрапили, а то кому там шашлики з морозивом продавати? Спілкування з Масяней — це той унікальний випадок, коли перегляд можна почати навіть з останньої серії, нудно не буде, а ось гарний настрій гарантовано!

.