Ігри Лікувати зуби

Опис категорії

Хлопчики і дівчатка дуже бояться йти в кабінет до зубного лікаря. Адже вони ще з самого дитинства усвідомили, що їм там можуть зробити боляче. Причому ніякої наркоз і ніякі іграшки їм не допомагають, адже кожна дитина більше всього боїться, що йому зроблять боляче. Ігри Лікувати зуби для дівчаток і хлопчиків допоможуть подолати цей страх і підняти настрій будь-якій дитині. Завдяки цим іграм будь-яка дитина зможе зрозуміти, що незважаючи на біль, ходити до лікаря необхідно інакше далі може бути ще гірше. Подібні ігри підходять для будь-якого віку. У них, юних доктора будуть лікувати тваринок, популярних героїв мультфільмів і звичайних дітей.

Якщо зуби захворіли, вилікуй їх скоріше

ми Всі хотіли б мати голлівудську усмішку, а ось йти до лікаря далеко не кожному. Навіть дорослі не люблять подібні заходи, ну а діти і тим більше. Ігри лікувати зуби будуть справжнім порятунком для батьків! Адже зовсім інша справа, якщо лікарня віртуальна, стоматолог — майбутнє, і в реальності ні в кого і нічого не болить. Серед безлічі різноманітних ігор про лікарню особливою популярністю користуються ті, в яких дантисти беруть безпосередню участь.

Юні дівчатка і хлопчики залюбки лікують зуби своїм улюбленцям, не тільки людям, але й тваринам. Є серед пацієнтів, які бажають полікуватися, феї всіх мастей і голлівудські знаменитості. Погодьтеся, тільки сміливий і відважний доктор ризикне заглянути в пащу величезного тигра, при цьому ще і відчуває сильний біль. Добре ще, що у тварин нерви в зубах відсутні, а то довелося б невиправдано ризикувати, пояснюючи чотириногим друзям, що лікуватися потрібно. А погравши в такі ігри, дівчата вже можуть майже без страху йти до справжньому лікареві.

Що корисного в іграх про дантистах

Ігри лікувати зуби дозволяють дівчаткам і хлопчикам стати віртуальними лікарями. Приміряючи на себе образ стоматолога, юні доктора вчаться не тільки спілкуватися з ближніми, але і починають усвідомлювати, що навіть біль, заподіяна лікарем, спрямована на благо. Погодьтеся, обмеження на солодке перенести набагато легше, якщо не тільки тобі багато цукерок за раз з'їдати не можна, а і всім, хто прийшов до тебе на прийом пацієнтам теж.

До того ж кожен з пацієнтів просто зобов'язаний знати про те, що потрібно доглядати за порожниною рота. Зубна щітка, паста та порошок – ось що необхідно не тільки у віртуальному світі, але і в реальному для того, щоб стоматолога не довелося зайвий раз вмикати бормашину. Навчаючи своїх віртуальних пацієнтів правилам гігієни, юні лікарі і самі їх краще засвоюють. А знань тут можна отримати предостатньо.

Паста теж буває різною, смачною і не дуже, при цьому ковтати її не можна, а то і мікробів наковтатися можна, а це вже точно шкідливо для здоров'я. Та й щітку потрібно вибрати правильно. Дуже важливо, щоб вона не була жорсткою і при цьому добре діставала до тих зубів, які знаходяться подалі. Вичистити порожнину рота необхідно якісно, а ясна при цьому мають залишитися без пошкоджень.

Крім того, в таких іграх, дівчатка можуть отримати масу загальних знань. Очевидним є те, що молочні зуби замінюються на постійні. Дуже дбайливо треба ставитися до своїх пацієнтів, деяким з них варто розповісти про те, що випав зубик віднесе мишка або забере собі ніжна фея, при цьому ще й подарунок принести пообіцяє. Погодьтеся, що одна думка про певну компенсацію за втрату дорогоцінного зуба як би відсуває страх на задній план. До того ж і новий вже через пару тижнів зросте у роті самостійно.

Трохи інакше справа йде з постійними зубами. Як мінімум, дівчата точно знають, що загальна кількість що знаходяться в роті зубів — 32. У тому, що є верхні і нижні, розібратися теж не складно. Далі потрібно добре відрізняти «ліво» і «право» і, звичайно ж, засвоїти загальне правило, відоме кожному поважаючому себе дантиста. Відлік слід проводити від передніх в сторони. Тут навіть знання таблиці множення знадобляться, але це для самих просунутих геймерів. (8Х4=32). Всі ці знання знадобляться для надання кваліфікованої допомоги. На прохання пацієнта наші стоматологи зможуть безпомилково вставити камінчик в те місце, яке потрібно. Або точно визначити по рентгенівському знімку, який з зубів вимагає особливої уваги і подальшого лікування.

Як правильно лікувати зуби у віртуальному кабінеті

Сам процес гри в лікування зубів цікавий і захоплюючий. Як правило, на екрані весь час з'являються ті чи інші підказки, так і пацієнти слухняно сидять з широко відкритим ротом нікого не норовлять хапнути за палець. У розпорядженні доктора крім самої бормашини велика кількість інструменту, починаючи від слюновідсмоктувача і закінчуючи масою всіляких шпателів. Навіть медичні плоскогубці присутні і шприц з знеболюючим теж. Тут же є і палітра кольорів. Одне діло вирвати зуб, який захворів і абсолютно інше – вставити інший красивий і відповідний за кольором і розміром.

Майже у всіх іграх, маніпуляції в роті пацієнта можна здійснити за допомогою мишки. В якості експерименту зуби можна поміняти прийшов практично всі. Навіть пофарбувати їх через один зеленим вам ніхто не перешкодить. Все ж постарайтеся, навіть в іграх, не забувати заповідь: «Не нашкодь!»,- і не дуже захоплюйтеся експериментами подібного роду. Може бути, кішечки з собачками і стерплять, а ось знаменитості точно знайдуть іншого лікаря. Але ви-то в цьому мало зацікавлені.

Дівчатка, завжди пам'ятайте про те, що бути кращим дантистом не тільки почесно. Це зобов'язує бути відповідальним і уважним до кожного з пацієнтів. Задоволений клієнт завжди надішле вам до своїх друзів і знайомих, не дозволяйте кому-небудь з тих, що звернулися до вас розчаруватися. Намагайтеся вилікувати всіх якісно і швидко. Пам'ятайте, після прийому не повинне залишитися тих, хто боїться звертатися до лікарів за допомогою.

Можливо саме ігри лікувати зуби, відкриють перед деякими дівчатами нові горизонти. Можливо, саме одна з таких ігор стане першим кроком до здійснення мрії про наявність медичної освіти та відкриття власної стоматологічної клініки і далеко не у віртуальному світі, а в реальному дорослому житті, ну а зубів, які потребують лікування, на всіх вистачить.

.