Ігри Лего Ніндзя Го

Опис категорії

Чудовий конструктор і подвиги безстрашних воїнів, що володіють надлюдськими здібностями. Саме так виглядають з боку захоплюючі і цікаві Ігри Лего Ніндзя Го, герої яких повні відваги і просто не мислять собі життя без пригод. Легендарні майстри Кружитсу завжди готові виступити в чесному поєдинку проти представників ворожих кланів. Їх не зупиняють труднощі, вони готові битися не тільки з простими смертними, але і з стихією. У відважних воїнів завжди є чому повчитися, поспішайте опинитися в їх компанії. Попереду вас чекає маса пригод.

Хто такі Нінзя Го з Лего світу

Існує безліч легенд і оповідей про відважних воїнів Ніндзя Го, які звикли стояти на сторожі миру, захищаючи людство від зла і несправедливості. Однією з таких історій як раз і є розповідь про головних героїв мультсеріалу на основі якого в подальшому були створені та ігри Лего Ніндзя Го, зуміли підкорити серця багатьох хлопчиків і дівчаток по всьому світу.

Відважні герої Лего ігор завжди напоготові, і коли світу загрожує небезпека і зло з шаленством намагається вирватися назовні, щоб порушити рівновагу добрих і злих сил у всесвіті, на горизонті з'являється команда юних Ніндзя Го на чолі зі своїм наставником, сенсеєм по імені Ву.

Ву – чудовий вчитель, він знаходить добре слово для кожного зі своїх підопічних. Навчаючи хлопців бойовим мистецтвам, їх духовний лідер не прагнути до того, щоб виховати їх однаково, навпаки, в ході навчання сенсей намагається зберегти індивідуальність кожного з молодих воїнів і дає їм проявляти деяку самостійність і самовиражатися, при цьому підвищуючи їх духовність.

Кожен член команди Ніндзя Го володіє своїми достоїнствами. В той же час і недоліків представники світу Лего теж не позбавлені. Але всі разом вони – згуртована команда, готова відобразити самий потужний і несамовитий удар з боку злих сил, команда Лего Ніндзя Го.

  • Коен — небагатослівний. Його спокій і розважливий розум помітні кожному. Стійкості і сили цього ніндзя не займати.
  • Кай — безстрашний воїн, який досконало володіє зброєю різного виду. При всьому цьому твердо переконаний у тому, що перемогу над ворогом, потрібно здобувати використовуючи силу духу.
  • Банзай – має особливу філософію. Абсолютно все сприймає по-своєму. З боку, особливо для непосвячених, швидше нагадує якесь крижане істота, ніж воїна-ніндзя.
  • Зейн – вшановує кодексу ніндзя як святиню. Пишається тим, що ніколи не порушує прописаних у ньому правил.
  • Ня – єдина представниця жіночої статі в команді Ніндзя Го. Відрізняється умінням бездоганно потрапляти в ціль при метанні різного зброї, має розвинену мускулатуру. Не вимагає поблажок з боку інших членів команди.

Кому цікаві ігри про Ніндзя Го

В незвичайному і барвистому світі Лего цікаво геймерам будь-якого віку. Подиву не викликає, адже і в реальному світі найчастіше конструктор Лего є для малюка однією з найулюбленіших розвиваючих ігор, а надалі той самий малюк стає архітектором або будівельником. У комп'ютерному світі у гравців такі ж перспективи. Для самих маленьких підійдуть ігри Лего Ніндзя Го з пазлами або картинками, так само цікаві будуть юним геймерам бродилки і стрілялки з нескладним управлінням.

Є серед маси Лего пропозицій і такі, які припадають до вподоби геймерам всіх віків. Ще б, відважна команда Ніндзя Го вміє не тільки світ рятувати, ще ці безстрашні воїни влаштовують єдиноборства, беруть участь у перегонах, зводять міста, загалом, з користю проводять час і на місці не залишаються ні на хвилину. Разом з Ніндзя Го в світі Лего можна битися з ворожим кланом, протистояти дракону, або виступити проти зомбі.

При всьому цьому будьте впевнені, що задоволення від гри гарантовано. Крім передчуття перемоги і поворотів подій у таких іграх є ще дещо важливе – це настанови сенсея. Після розмови з ним починаєш розуміти всю важливість того, що відбувається в світі Лего. Кілька напутніх слів вимовлених вчителем вистачає для того, щоб зрозуміти, наскільки підступний і небезпечний ворог, і наскільки важливо здобути перемогу над ним.

Захоплюючий світ Лего ігор чекає

Які тільки пригоди не чекають гравців в компанії улюблених героїв. Разом з командою Ніндзя Го в процесі гри можна подолати будь-які перешкоди. Багатьох любителів комп'ютерних ігор приваблює можливість вибору. У ряді ігор необхідно на початку обрати героя, яким ви будете керувати, а потім вже і вирушати назустріч пригодам і небезпекам.

Ніколи не бійтеся помилитися і зробити що-небудь не так. Пам'ятайте, що гру завжди можна почати заново. Відточуйте свою майстерність, рятуйте світ від негідників, відновлюйте справедливість разом з командою Лего Ніндзя Го. Чудова фізика, барвистий геймплей і спонукають діяти, розбурхують свідомість саундтреки, ось що крім захоплюючого сюжету привертає увагу гравців до Лего ігор.

Одного разу потрапивши в цей надзвичайно красивий світ, покинути його не вдається нікому. Адже попереду кожного шанувальника комп'ютерних ігор чекає маса захоплюючих історій і нових пригод в компанії відважних майстрів Кружитсу. Справжніх Ніндзя Го не зупинять ніякі небезпеки, поспішайте пройти разом з ними всі випробування в нелегкій боротьбі зі злом, присвятіть себе благородній місії порятунку світу.

.