Ігри Кік Бутовський

Опис категорії

Хто з хлопчаків у дитинстві не мріяв стати каскадером? Мріяли багато, а ось в реальності стали трюкачами далеко не всі. В якійсь мірі образ Шибайголови Кіка Бутовсткого відомого в світі мультиплікації автору, Сандро Корсар був навіяний саме спогадами дитинства. Вперше цей химерний непосидючий хлопчик з'явився на суд глядачів в 2010 році і відразу ж завоював серця численних шанувальників анімаційних фільмів своєю безпосередністю. Трохи пізніше з'явилися і перші ігри Кік Бутовський відчайдух, які досі продовжують радувати юних геймерів.

Знайомтеся, Кік Бутовський!

На сьогодні мультсеріал про пригоди Шибайголови налічує 52 серії, кожна з яких складається з двох частин. Спостерігати за непосидючим хлопчиком не мислить свого існування без екстриму завжди цікаво. Він у свої десять років є неординарною особистістю, а, як відомо, у таких людей коло спілкування складається вельми своєрідний. Хтось їм виявляє свої симпатії, а хтось, навпаки, люто їх ненавидить. Загалом, поруч з Кіком немає тільки нудьги і байдужості, а для всіх інших людських пристрастей місце тут знайдеться. Ігри Кік Бутовський не менш незвичайні, ніж сам мультфільм, і оповідають про всіляких екстремальних пригоди головного героя.

Кларенс Френсіс Бутовський (він же Кік) – десятирічний хлопчисько з дуже живим характером. Непосидючий, рішучий, має вольовий характер, наполегливий у досягненні мети. Схиблений на екстримі і екстремальних іграх у всіх їх проявах. Майстер на вигадки. Вчитися не любить, але в той же час має високий ай кью і відрізняється допитливістю. Добре розбирається в техніці. Середній дитина в сім'ї. Зі старшим братом відверто не ладить, дуже не любить, коли той обзиває його; з молодшою сестричкою відносини більш толерантні, хоча особливої прихильності до неї зірвиголова не відчуває. Любить грати в ігри. Одягнений у білий каскадерський комбінезон з оригінальним коміром, чимось нагадує за формою крила летючої миші, і червоними смугами на рукавах і шолом, такого ж забарвлення. Дуже дружний з Гюнтером, який є автором багатьох трюків.

Про його оточенні

  • Гюнтер Магнусон – один - не розлий вода. Не в міру вгодований блондин 12 років. Нащадок вікінгів. Злегка боягуз, проте це не заважає йому брати участь у створенні трюків. Має веселу вдачу, завжди оптимістичний. Якщо і свариться іноді з юним каскадером, то ненадовго.
  • Бредлі Френсіс Бутовський (він же Бред) – старший брат Кіка. Постійно принижує і ображає молодшого брата, іноді, правда, може змінити гнів на милість, але тільки ненадовго і з вигодою для себе. Обізвати Кіка «креветкою» або «дурилой» для нього звична справа. Відверто знущається над останнім, коли залишається в будинку за старшого. Розумом не блищить, що дозволяє Шибайголову майже завжди перехитрити брата. Неохайний і честолюбний. Якщо і є в ньому щось хороше, то зарито воно дуже далеко. Перешкоджає Кіку у всіх починаннях із завидною постійністю.
  • Бріанна Френсіс Buttowski (вона ж Брі) – молодша сестра Кіка. Егоїстична і примхлива дівчинка. Хоча вона молодша від брата на рік, але одного з ним зросту. Учасниця конкурсів краси. Сама доставляє Кіку масу клопоту, проте робить це не зі зла, а скоріше з шкідливості, при цьому кому-небудь іншому поводитися з Кіком погано не дозволяє. Як багато хто з дівчаток її віку, схиблена на поні та единорогах. Любить брати участь в активних іграх.
  • Джекі Вакман — однокласниця Кіка. Особа з неординарною поведінкою, нерідко проявляє нав'язливість. Не приховує того, що закохана в Кіка. Є його фанаткою. Предмет обожнювання Гюнтера.
  • Кендалл Перкінс – староста класу, в якому вчитися Сміливець. Виявляє до нього симпатію, але всіляко це приховує. На людях намагається вставляти шибайголову палиці в колеса, скоріше навіть не з шкідливості, а тому, що так за посадою належить. Її відносини з Кіком складаються не гладко. Загалом, важко бути пай-дівчинкою, закоханої в талановитого шалапута.

Бути екстремалом завжди непросто

Маленький Кік є екстремалом у всіх відносинах. Його високий ай кью дозволив малюкові перескочити відразу через кілька класів, адже всі його однокласники значно старше. Як знати, може бути саме цим можна пояснити той факт, що Кіку з ними поруч відверто нудно.

А ось у компанії потрібних речей, а точніше амуніції, хлопчиськові не до нудьги. Багато з предметів, так чи інакше беруть участь в трюках мають навіть свої ласкаві прізвиська. Санки носять звучне ім'я «Блакитна блискавка», скейт має ім'я «Синій», ну а велосипеду дісталося ім'я «Пила». Ось так довірливо і шанобливо ставитися Шибайголова до неживих супутникам своїх екстремальних забав.

Ерудиція і комунікабельність допомагають юному любителю гострих відчуттів спілкуватися на рівних не тільки з однолітками, але і з дорослими. Його стараннями батьки Гюнтера мають прибутковий ресторанний бізнес, адже «Бойові закуски», а саме так називається їхній заклад, є ідеєю Кіка. Спілкується хлопчик і з дорослими каскадерами та їх асистентів, а так само й з іншими представниками екстремальних видів спорту. Так, при спілкуванні з інструктором по реслінгу, Кік несподівано для себе дізнається, що не тільки в юному віці можна мати проблеми зі старшими братами. Він навіть допомагає дорослому відбувся чоловікові позбутися своїх страхів і комплексів.

Ніколи і нікому відчайдушний сміливець не доставляє незручностей навмисне. Просто так виходить: чому-то екстрім до душі далеко не всім. Здійснює хлопчик і багато добрих вчинків, адже якщо розібратися, то він просто шукає, чим би ще цікавеньким зайнятися. У разі необхідності може проявити свої приховані резерви, наприклад, швиденько виконати всі домашні завдання, на які не вистачало часу протягом місяця. Ігри Кік Бутовський відчайдух — це завжди веселе і екстремально. Перегони і скачки, водні лижі і реслінг, трюкацтво на скейті чи велосипеді – все це цілком в стилі Кіка Бутовського. З ним поруч нудно не буде, і якщо з якоїсь причини ви досі не знайомі, то саме час познайомитися з цим обдарованим пустуном ближче.

.