Ігри Няня

Опис категорії

Маленькі дівчатка починають приміряти на себе роль мами практично з пелюшок. У маляток багато ляльок і пупсів, за якими вони намагаються доглядати, наслідуючи при цьому дорослим. Почасти це і є одним з пояснень того, що бути віртуальними нянями дівчаткам дуже подобається. Сьогодні проявляти турботу про комп'ютерних малюків можна по-різному. Пропозицій на цю тему більш ніж достатньо. Ігри няня для дівчаток сподобаються всі дівчатам, які хочуть навчитися доглядати за маленькими дітьми.

Цікаво, корисно, позитивно

Даний розділ аркад — це дуже забавні ігри, де няня повинна вміти дуже багато. Актуальні вони як серед самих маленьких любителів пограти за комп'ютером, так і серед дівчат старшого віку. Тільки дівчинки вибирають більш прості іграшки, а тих, хто доросліший, навпаки цікавлять ті, в яких потрібно виконувати різні дії чітко і злагоджено. Ігри няня підходять для дівчаток будь-якого віку, починаючи від 3 і закінчуючи 16 роками. Всім тут знайдеться заняття до душі, адже необхідно віртуальних малюків тримати в чистоті, вчасно годувати, переодягати, виводити на прогулянку, а ще спостерігати за тим, щоб бешкетники не влізли в яку-небудь шкоду.

Маленькі дівчатка, ще так недавно самі потребували сторонньої допомоги, з задоволенням піклуються про віртуальних карапузах. При цьому дуже часто об'єктом їх виступають турботи не тільки дітлахи, а й герої улюблених мультфільмів. В іграх запросто можна стати нянею для Лунтика або милого Дракоші, для казкової принцеси або для кого-небудь з чотириногих друзів. На юній няні лежить величезна відповідальність, але впоратися з поставленим завданням все ж не дуже складно, якщо грамотно користуватися численними підказками.

В основному такі ігри допомагають освоїти навички використання мишки. Геймплей в них влаштований так, що навіть не вміючи читати, діти без праці знаходять підказки на панелі. Висвічується тут все покроково. Якщо для зміни підгузника потрібно взяти його на поличці, то стрілка вкаже на потрібне місце. Якщо раптом малюка потрібно обробити присипкою або обтерти серветкою перед тим, як одягнути на нього новий підгузник, то ці предмети на екрані теж будуть виділені особливим чином. Дуже зворушливо іноді спостерігати, як маленькі дівчатка, самі потребують сторонньої допомоги з готовністю і ентузіазмом надають її своїм віртуальним підопічним.

Для дівчаток старшого віку

Більш доросла аудиторія обирає ігри складніше. Є серед них ігри про няню в жанрі пошуку предметів, а є і такі, де доглядати треба не за одним малюком, а за декількома відразу. Ось де зволікати не можна розслаблятися теж. Мало того, що спритні карапузи можуть напроказничать, так вони ще й вимагають чого-небудь одночасно. Добре ще, що батьки їх іноді забирають додому, а то складно догодити п'ятьом одночасно: одного одягни, іншого нагодуй, кому заспівай пісеньку, а кому казку розкажи.

Не для кого ні секрет, що няня такий же жива людина зі своїми потребами і з своїм колом інтересів. Ось чому у віртуальному світі, втім як і в реальному житті, няні примудряються не тільки за дітьми доглядати, але паралельно ще в магазин сходити, обновки на себе приміряти, конспекти почитати і до лекцій підготуватися. При цьому малюк, що знаходиться під їх наглядом, абсолютно всім задоволений. Він нагодований, вмиті, гарно одягнений і причесаний. Загалом, з таким крихтою можна йти куди завгодно, головне повернутися вчасно, щоб батьки малюка нічого не запідозрили.

корисного

Ігри про нянь позитивні у всіх відносинах. Всі вони милі і добрі, і вчать тільки хорошого. У них зустрічаються звичайно замурзані дітлахи, які не вміють дати собі ладу, але ж після прояву чуйності і турботи, нехай навіть спершу віртуальної, вони перетворюються в милих чистеньких і охайно одягнених янголят. Самі юні нянечки в такі моменти не тільки грають, але отримують ще знання і безцінний досвід. Маленькі дівчатка вчаться слідкувати за собою, бути охайними. Починають в процесі гри привчатися до гігієни. Дуже допомагають такі ігри в реальному житті, адже багатьом доводиться доглядати за молодшими братишками і сестричками в дійсності, а знати заздалегідь чого хочуть малюки це не так вже і погано.

Приміряючи на себе роль няньки, дівчатка крім усього іншого вчаться любити дітей і піклується про них, а це перший, нехай навіть неусвідомлений, але такий важливий крок на шляху до материнства. І нехай спочатку дівчинки дарують свою любов і турботу віртуальним непосидам, прийде час, і вони стануть самими турботливими мамами в світі, а ігри про нянь, поза всяких сумнівів, допоможуть цього.

.