Ігри Леді Баг і Супер Кіт

Опис категорії

Життя сучасних підлітків сповнене пригод і несподіванок. Переконатися в цьому допоможуть ігри Леді Баг і Супер Кіт для дівчаток. Паризькі школярі рятують світ, люблять і ненавидять, встигають добре вчитися і брати участь у різних заходах. Вражаюче, але молоді люди, перевоплотившиеся в супергероїв і виступають єдиною командою, навіть не здогадуються про те, що навчаються в одному класі. Допоможіть молодим французам врятувати Париж і знайти одне одного.

З чого все почалося

На початку був мультфільм, а точніше масштабний проект французських та корейських аніматорів, який виявився настільки успішним, що завоював визнання молодих людей по всьому світу в лічені місяці. Неймовірні пригоди чарівної юної француженки Маринетт і успішного юнаки Адріана тут же стали предметом комп'ютерних розробок. Новими іграми про Леді Баг і Супер Коте цікавляться не менше, а може навіть більше, ніж черговими серіями улюбленого мультсеріалу.

У них є все: містика, кохання, дружба, перевтілення і Париж. Це послужило приводом для створення ігор різних жанрів з участю героїв мультфільму. Квести, бродилки, переодевалкі, платформера і маджонги дуже захоплюючі, почасти тому, що тісно пов'язані з історією солодкої парочки.

Леді Баг, Супер Кіт та інші

Щоб грати було цікавіше варто познайомитися з головними героями і світом, в якому вони живуть ближче.

  • Маринетт – учнівська академії Франсуа Дюпон, активістка, має лідерські якості. Закохана в свого однокласника Адріана, але ретельно це приховує. За допомогою каменя чудес, що знаходиться в сережках може перетворюватися в чарівну Леді Баг.
  • Адріан – красивий всебічно розвинений юнак, який встигає і вчитися, і зніматися в рекламі. Любимо дівчатами, але уваги на них звертає мало, так як його серце підкорене Леді Баг, не відповідає йому взаємністю. Його камінь чудес знаходиться в кільці. Під час перевтілень юнак перетворюється в Супер Кота.
  • Бражник – лиходій, який намагається за будь-яку ціну роздобути собі талісмани, які перебувають у Маринетт і Адріана. Не без підстави вважає, що з їх допомогою зможе виконати будь-які свої бажання. Маніпулює людьми і користується їхніми слабкостями для досягнення своїх низьких цілей. Має свій талісман — брошку.
  • Квами – істоти, що живуть в талісманах і дозволяють користуватися обраним суперсилою. У Леді Баг це маленька божа корівка, у Супер Кота — мініатюрний чорний кошеня, у Бражника — метелик.

Всіх цих і багатьох інших персонажів можна зустріти під час сподобалася ігри Леді Баг і Супер Кіт. В одних реченнях герої відвідують світські заходи, беруть участь у молодіжних тусовках або змаганнях, в інших спільно рятують світ. Вони ходять по бутіках, цікавляться модою, розбираються в мистецтві, і все це знаходить відображення в численних іграх.

Поцілунки для любителів хеппі-ендів

Нестандартна ситуація, в якій кожен із закоханих страждає при відсутності для цього яких-небудь причин робить особливо цікавими ігри за участю юних французів про поцілунки. А все тому, що гра є тим місцем, де події можна змоделювати. Тут Коту Супер вдається поцілувати Леді Баг, віртуальний світ стараннями гравців виявляється не настільки жорстоким.

Серед численних пропозицій можна знайти безкоштовні онлайн ігри про Леді Баг і Супер Кіт на будь-який смак. Є серед них і захоплюючі проекти для двох гравців. Кожна з ігор приваблива по-своєму, при цьому всі вони пронизані оптимізмом і мають здатність притягувати до себе увагу.

Пригоди Супер Кота і Леді Баг тривають, в мультсеріалі з'являються нові обличчя з новими суперможливостями. Це означає, що всіх нас попереду чекає ще маса пропозицій з участю чарівної Леді Баг і впевненого в собі Супер Кота. Слідкуйте за новинками, не пропускайте цікавих пропозицій.

.