Ігри Бетмен

Опис категорії

Серед великої кількості ігор з участю супергероїв багато хто з хлопчаків віддають перевагу Бетмену. Ще б, побачити сьогодні дитини, який би не впізнав цього супергероя на картинці дуже складно. Ось чому ігри про Бетмена настільки популярні не тільки у самих юних геймерів, але навіть їх батьків. Бетмен особливо популярний герой коміксів. Існує величезна кількість фільмів з його участю. Цей борець за справедливість є так само героєм численних серіалів і мультфільмів. Проекти з його участю перезапуску із завидною постійністю, одне залишається незмінним вигляд самого Бетмена і глядацька любов до нього.

Все найцікавіше про Бетмена

Отже, Людина-кажан один з найпопулярніших супергероїв. Самому Бетмену вже за 70, адже вперше він з'явився в коміксах в далекому 1939 році. Брюс Уейн — заможний молода людина, провідний частково дозвільний спосіб життя і користується успіхом у протилежної статі. Поверхневий і безтурботний він є повною протилежністю Бетмену. Ось так постає перед усіма жителями Готема юнак колись втратив батьків, які загинули на його очах від рук злочинця. Легковажність одного і допитливий розум іншого. Повна протилежність образів. Мабуть, Брюс Уейн домагався саме цього, і йому це вдалося блискуче.

Відмінною рисою Бетмена є те, що ніякими надздібностями він особисто не має. Натреноване тіло, добре розвинений інтелект, володіння бойовими мистецтвами, вміння користуватися шпигунськими штучками,- ось що є в арсеналі Бетмена крім пізнань у науці і техніці і непохитної волі. Все це в руках майстра здатне вселити страх.

Бетмену дано як би відчувати злочинців, він користується не тільки методом дедукції, але й інформацією, отриманою в світі, зіставляючи, здавалося б непорівнянні факти він робить безпомилкові висновки про поведінку лиходіїв, і намагається їх попередити. У його арсеналі безліч різних пристосувань: чудо пояс, бетмобиль, і, звичайно ж, костюм Чорного Лицаря, який є візитною карткою супергероя.

Отже, Бетмену не відмовиш у розумі, ерудиції, сміливості та винахідливості. Він сміливий і надзвичайно витривалий, без праці він проникає інкогніто в лігво ворога, його шпигунським здібностям і фізичній підготовці позаздрив би будь-який представник злочинного світу. Бетмену дуже близька ідея викорінення зла, всі свої життєві сили і неабиякий потенціал він намагається використовувати виключно для викорінення зла в усіх його проявах. Він стріляє без промаху, володіє багатьма видами єдиноборств, вміє прораховувати свої кроки наперед. Все це робить його грозою злочинного світу.

Було б дивно, якби з урахуванням всього цього у світі комп'ютерних ігор цей супергерой був відсутній. Якби таке сталося, сам він поспішив би відновити справедливість. Ігри Бетмен — це повноцінний жанр комп'ютерних ігор, в який входить все, починаючи від пазлів і картинок розмальовок для найменших і закінчуючи об'ємними проектами, в яких витримані фізика і механіка, а сам гравець як би знаходиться в безпосередній гущі подій. Інакше і бути не могло. У сотні найпопулярніших супергероїв коміксів він займає почесне друге місце, поступаючись тільки Супермена.

Такі різні ігри

трохи Познайомившись ближче з самим супергероєм відразу стає зрозумілим, що сюжетів для ігор з його участю хоч відбавляй. І дійсно Людина – Кажан з'являється в десятках, а швидше навіть сотнях, різнопланових ігор. Є тут і серії розмальовок та пазлів, які дуже нагадують комікси, багато ігор на пошук предметів, саме в них можна потренувати свою увагу і навчитися мислити логічно. Багато так само і всіляких стрілялок з участю Бетмена.

Деякі з більш цікавих ігор про неймовірні пригоди Людини – кажана, які будуть цікаві навіть дорослим геймерам, англоязычны, однак, поставивши русифікатор запросто можна відчути всю красу відбувається. У грі можна запросто приміряти на себе плащ Чорного Лицаря і самостійно приймати рішення з приводу тих чи інших дій і переслідування злочинців, яких тут хоч відбавляй. Все це завдяки тому, що все, що відбувається в подібних іграх дуже близько за сценарієм до сюжетів фільмів про Бетмена, тільки з тією різницею, що частково управляти подіями тут можуть самі гравці.

Ігри про Бетмена дуже барвисті, відмінна механіка і фізика є їхнім особливим покликанням. У цих іграх задіяно велику кількість клавіш і різні їх комбінації. У той же час запам'ятовувати ці комбінації гравцям не доведеться, адже прямо на екрані з'являється світиться підказка, яка вказує на правильне поєднання клавіш. Об'ємне зображення і звук в таких іграх роблять їх особливо цікавими.

Кожен може відчути себе супергероєм спробувати піднятися під стелею за допомогою гака чи використовувати плащ для того, щоб парити в повітрі. Маса вражень, маса можливостей і отримання невимовного задоволення від того, що починаєш почувати себе трохи супергероєм. Поспішайте приєднатися до гри, швидше приміряйте на себе костюм кажана і відправляйтеся на боротьбу зі злом, не забувайте, вас чекають великі справи.

.