Ігри Умізумі

Опис категорії

У комп'ютерні ігри грають сьогодні всі від мала до велика. Із вибором для геймерів старші сьогодні все в порядку, а от для самих маленьких гравців цікавих пропозицій, які повністю задовольняли б естетичний смак батьків і при цьому подобалися дітям набагато менше. Одним з таких пропозицій є ігри Умизуми. Можливо, хтось вже знайомий і з Умі Сіті і з пустотливий Командою Умизуми, старшої представниці якої всього шість років від роду, адже ще до появи серії комп'ютерних ігор, Умизуми встигли підкорити серця багатьох дітлахів.

Представники команди Умизуми

Міллі, вона ж Миллус Рут – ім'я цієї харизматичної крихти говорить сама за себе. Кругловида симпатична особа шести років з рудими довгими волоссям, вбраними в кіски. Дуже любить експерименти з формою. Моделювання – її слабкість. Їй підвладна сила візерунка, при її допомозі дівчинка може змінювати форму будь-яких предметів, що знаходяться навколо. При цьому для вимірювання дуже часто використовує навіть власні волосся, які за бажанням дівчинки запит то перетворюються в міллі –лінійку. Її незмінне плаття кольору фуксії легко змінює свою форму за бажанням власниці. Дуже любить і цінує свого молодшого брата і робота Бота.

Гео, він же Джордж Роберт – п'ятирічний малюк, молодший брат Міллі. Як і сестра дуже любить математику. Щасливий володар чарівного пояси з диво-фігурами, за допомогою якого можна створити що завгодно, наприклад, всілякі транспортні засоби або інші агрегати, необхідні для виконання отриманих завдань. Любить кататися на диво-роликах. Незамінний член команди Умизуми. Завжди з'являється в костюмі синього кольору.

Бот, він же Робот Вільям – цього робота бездушним не назвеш. Він любить співати і танцювати, веселий і забавний. Дуже дружний з Міллі і Гео, часто допомагає їм у вирішенні складних математичних задач. Його нагі і руки здатні витягуватися, що дуже допомагає команді рятувальників. Саме в його голові знаходиться приймач, який приймає Умі-сигнали, надіслані жителями містечка.

Умимобиль – це засіб пересування оранжевого кольору теж можна вважати повноцінним членом команди Умизуми. Він уміє вести себе по-людськи і ніколи не підводить веселу трійцю, весь час поспішаючу кому-небудь на допомогу, а навпаки, може навіть запропонувати, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Ігри команда Умизуми — це жанр онлайн аркад, що розповідає про пригоди команди юних любителів математики та їх вірного друга, робота. Тепер команда застосовує свої знання і навички не тільки в мультсеріалі, але ще і в іграх, до того ж ніхто з них не проти, щоб будь-хто приєднався до команди на правах Умі-одного і допоміг їм вирішити ту чи іншу проблему мешканців Умі Сіті. Пропонуємо познайомитися з крихтами ближче.

Грати завжди цікаво

Отже, ви вже напевно здогадалися, що Команда Умизуми завжди рада будь-якого бажаючого прийняти в свої ряди. Так що потрібно просто вибрати в яку з ігор Умизуми ви зіграєте спочатку, а яку залишити на потім. А вибрати тут є з чого. Барвистий пазли та пошук загублених цифр, гонки на велосипеді або автомобілі, хованки в Умі Сіті і багато іншого. То мавпочці потрібно допомогти, то пустотливого кота на місце поставити.

В компанії Умизуми нудно не буває. Тут завжди знайдеться кому надати допомогу, адже радар на голові Бота завжди стоїть на прийомі і ловить все підряд прохання про допомогу. В іграх Умизуми дуже широко використовуються здатності робота Бота і самих малюків. Потрібно щось померти, Міллі тут як тут, ну а змайструвати засіб пересування, так це до Гео. Вірите чи ні, а в настільки веселою і доброю компанії можна тільки навчитися хорошим манерам. Крім того можна освоїти ази рахунку на англійською мовою. Так що для дітей більше добрих іграшок просто не знайти.

Можливо, хтось вважатиме такі ігри примітивними, але це далеко не так, вони просто розраховані на дитячу аудиторію. Адже стати Умі-друзями для мультяшних героїв хочеться саме дітям, це вони свято вірять у казку і в те, що можуть врятувати вигаданий світ. До речі, найбільшим шкодником в іграх є кіт, якого доводиться час від часу наздоганяти і вчити уму-розуму. Так що негативу в іграх Умизуми ніякого, а от гарний настрій отримати можна запросто.

Управління та особливості геймплея

Ігри Умизуми дуже легкі в управлінні. Крім мишки і стрілочок дітям нічого не знадобитися. Будь-яка дитина зможе навчитися в компанії юних любителів математики не тільки рахувати, а й розрізняти фігури. Крім того з самих фігур можна тут скласти що завгодно. При тому збирати різні засоби пересування доведеться час від часу в різних іграх, адже Команді Умизуми доводиться і перепливати річку, і в гори підніматися, і по швидкісному шляху негідників-порушників наздоганяти. У цьому випадку запропонований трафарет потрібно буде заповнити геометричними фігурами, використовуючи для цього мишку. Не дивуйтеся при цьому, якщо вибирати доведеться круглу яєчню або трикутний шматочок торта, сконструйований таким чином автомобіль обов'язково поїде.

Ігри про Умизуми відрізняються чудовою графікою. Почавши грати, дитина відчуває себе героєм улюбленого серіалу і спілкується на рівних з маленькою Міллі і її братиком Гео. Є в цьому свій особливий сенс. Психологи стверджують, що в компанії рівних собі будь-який матеріал засвоюється легше. Так що, познайомивши власної дитини з цими малюками, ви дасте йому можливість не тільки пограти, але заразом і вивчити математику.

.