Ігри Стікмен

Опис категорії

Графічно намальовані чоловічки, що складаються з паличок, є героями неймовірних пригод. Ігри Стикмен допоможуть вам переконатися в цьому. Персонажі тут намальовані схематично, зате сюжет кожної з ігор захоплюючий і цікавий. У світі людей-паличок нудьгувати не доведеться. Чимало тут грабіжників і авантюристів, піратів і просто шукачів пригод. Кожен з них цікавий по-своєму, має свій кодекс честі та відстоює свої інтереси.

Чим приваблює світ Стикмена

Схематично зображені фігурки чимось нагадують наскальний живопис і, звичайно ж, дитячі малюнки. Створені ці персонажі з паличок. Таких людей під силу намалювати навіть самим маленьким. Ось і виходить, що ігри про Стикмене притягують і підкуповують саме навмисною простотою. Іноді здається, що це саме ти, а не хтось ще намалював чоловічка або склав його з сірників і відпустив в далеку подорож.

А коли при цьому виникає необхідність розробити свій варіант розвитку подій, то відчуття причетності до всіх подій лише посилюється. Починаєш відчувати себе, як мінімум, режисером або автором сценарію.

Якими бувають ці ігри

У світі Стикмена завжди цікаво. Тут можна тримати оборону фортеці або шукати затонулі скарби, розробляти план злочину століття або намагатися втекти з в'язниці, приміряти на себе роль суперагента або детектива, битиметься з собі подібними на рингу або взяти участь у ралі. Ігри Стикмен різнопланово.

В одних вам запропонують намалювати персонажів, в інших створити комікс, будуть серед них платформера і квести з захоплюючими сюжетами. Цікавими виявляються також маджонги, бродилки, гонки. Нудьгувати не доведеться точно. Натомість доведеться бігати по головах, стріляти, ховатися від переслідувань, битися, загалом — весь час перебувати в русі. У деякі з пропозицій можна грати не тільки удвох, але і втрьох.

Гангстерські розбірки і не тільки

Ниткові чоловічки здатні на багато що. Переконатися в цьому можна запросто. Є чимало екшенів і шутерів з їх участю. В іграх однієї серії Стикмен знаходиться в мафіозному середовищі і веде себе відповідно, учиняя розбирання, стріляючи наліво і направо, він захищає інтереси свого клану або навпаки протистоїть мафії. Дещо інакше веде себе Стикмен в серії ігор Гарячі Голови. Тут наш герой готовий битися з усім світом і рятувати людство, щохвилини ризикуючи власним життям.

Об'єднує пропозиції подібного плану існування цілого світу, що складається з паличок. Не тільки головний герой тут намальований схематично. Всі інші персонажі теж. У палочном світі, так само як і в реальному, є друзі і вороги, спільники і конкуренти. Цікаво тут завжди. Події розгортаються з неймовірною швидкістю, багато що залежить від швидкості реакції і чітко виробленої стратегії. Продумуючи кожен черговий крок Стикмена, занурюєшся в гру настільки, що починаєш відчувати себе повноцінним членом команди. А відповідне музичне супровід в сукупності із звуковими ефектами багаторазово підсилюють враження.

Як зробити гру цікавішою

В іграх, де потрібно битися з супротивником, завжди можна розгойдати героя. Для цього Стикмену необхідно набрати якомога більше очок. Заробляти бонуси досить просто, потрібно збирати трофеї, виконувати завдання, проявляти спритність і кмітливість при зустрічі з супротивниками з паличної світу. Дуже багато гри Стикмен передбачають управління не тільки за допомогою мишки. Натискати доведеться також на стрілки, пробіл і деякі інші, особливо в тому випадку, коли граєш з кимось у парі.

Звикнути до нюансів управління легко. При всьому цьому такі сумнівні складності є запорукою того, що пропозиції з участю Стикмена цікаві і захоплюючі. І чим далі просуваєшся, тим впевненіше Стикмен б'ється з супротивником, напрацьовуючи досвід і отримуючи можливість використовувати більш потужне і грізна зброя.

Незважаючи на уявну простоту, Стикмен дивний персонаж, харизматичний і притягує до себе увагу. Проводити час у його компанії цікаво завжди. Якщо не вірите, то варто спробувати.

.