Ігри Догляд за тваринами для дівчаток

Опис категорії

Хочете завести домашнього улюбленця але не наважуєтеся? Алергія, немає місця в будинку або просто недостатньо грошей на його утримання? Тепер це не біда. Адже з появою інтернету, з'явилися і гри. А в них можна робити все, що захочеш. Ігри догляд за тваринами для дівчаток дозволять вам завести віртуальних вихованців і стежити за тим, як з маленьким щенят і кошенят будуть виростати великі тварини. Причому доглядати ви можете не тільки за домашніми тваринами, але і за дикими, завдяки чудовим ігор в зоопарк! Відкрийте свій власний зоопарк і слідкуйте за його розвитком.

Чому догляд за тваринами корисне заняття

Мріють сьогодні про домашніх вихованців багато. Проте в реальності далеко не кожне з бажань здійсненно. Навіть для клітини з шиншилою або кроликом в будинку далеко не завжди місце знаходиться. Що ж тоді говорити про коня або слона, жирафа або крокодила? Дуже непоганим способом краще дізнатися, що саме вам належить в разі, якщо у вашому житті все ж таки з'явитися чотириногий друг є численні ігри про догляд за тваринами.

Тут завжди можна вибрати собі звіра, про якого будеш проявляти турботу. Кішечки і морські свинки, собачки і папужки, казкові єдинороги і гарнюні-поні, всі вони чекають прояву турботи вашого боку. Заповітною мрією кожного із звіряток окремо є бажання знайти доброго господаря і одного, по-справжньому відданий.

Як правильно доглядати за тваринами

І так, для початку необхідно засвоїти, що всі тварини повинні бути ситі і доглянуті. Кого-то з них треба причесати, комусь шерстку вимити. З ким-то на вулицю сходити. Для себе треба засвоїти, що будь-яка жива істота далеко не іграшка. Якщо перестати стежити за своїм улюбленим псом або папугою, то він дуже засмутиться. Навіть у грі тварини почнуть висловлювати своє невдоволення, а в реальному житті і поготів.

Ігри догляд за тваринами цікаві ще й тим, що можна завести собі досить габаритного одного. І якщо ви живете в місті, та ще в квартирі, то іншої можливості доглядати за конячкою або огрядним бегемотиком у вас просто не виявиться. Навіть жирафа при бажанні можна пестити і леліяти.

У процесі самої гри на екрані весь час з'являються всілякі підказки. Так улюблену конячку для початку слід намилити за допомогою спеціальної мочалки, потім змити піну душем, обтерти насухо і, нарешті, причесати. Послідовність дій строго визначена. Якщо б ви вирішили яке-небудь пропустити, то навряд чи б це вийшло.

Запам'ятайте, що догляд за віртуальної кліткою хом'ячків або папужок набагато простіше реального. Навіть воду в акваріумі для рибок змінити тут можна просто клікнути мишкою. У реальному житті ці процеси займають досить часу. До того ж приємними обов'язками чистку клітини вважають далеко не всі.

Притулок для чотирилапих друзів

Серед ігор про догляд за тваринами в окрему категорію можна виділити ті, в яких братам нашим меншим ще належить розшукати собі нових господарів і, треба зауважити, що далеко не без вашої допомоги.

У притулок потрапляють бідні тварини, які були залишені напризволяще безжальними господарями, просто викинуті на вулицю або забуті. Є серед них і випадково загублені. У такій грі завдання у вас не з легких. Всім без винятку вихованцям потрібно знайти господарів.

Якщо черепашка або щеня, кролик або кошеня виявилися покинутими, це зовсім не означає, що вони погані. Саме вам належить довести зворотне. Потрібно відновити справедливість. Тварин багато і у себе їх залишити не вийде. Для початку кожному з них потрібно буде придумати ім'я, ну а далі вже діяти за обставинами.

Складність ігор про догляд за тваринами полягає в тому, що всі вихованці хочуть їсти або пити, гратися, вимагають догляду і уваги. У приміщенні у кожного із звірів теж все має бути на висоті. Інакше потенційні кандидати в господарі можуть просто не помітити всієї краси вихованців. До того ж не зовсім зрозуміло, коли саме вони можуть з'явитися. Іноді на їх візити впливають деякі з подій світського життя, що відбуваються далеко за стінами притулку. Приміром, фільм про черепашок-ніндзя може пробудити у кого-небудь бажання зробити своїм другом черепашку, а концерт за участю кроликів здатен навіяти думки про необхідність завести вухатого одного. А скільки радості можна випробувати, спостерігаючи за господарем цуценя в той момент, коли він відшукав випадково втраченого улюбленця. В подяку за те, що знайшли собі друга, дехто із господарів допомагають притулку в придбання корму для тварин або інших необхідних для утримання цього закладу речей.

Турбота про найменших вихованців

Зустрічаються серед ігор і такі, в яких треба піклуватися про тваринок, тільки що з'явилися на світло, ну, і про їх улюбленої матусі, теж. Ось де нудно по любому не буде. Як правило, багато малюків, все відразу вони навіть до мами не можуть підступитися, щоб наситити голод. До того ж, нетямущі проявляють неабияку спритність і намагаються весь час розповзтися по сторонам. Ось і потрібно в результаті матусю нагодувати та водички їй подати, а одночасно з цим невпинно стежити за тим, щоб ніхто в шкоду не вліз або не втік ненароком, та при всьому цьому був би ще ситий і всім задоволений. Доводиться тут піклуватися і про те, щоб численне потомство знаходилося в чистоті, заміна пелюшок теж буде входити в обов'язки граючого, адже сліпі кутята або кошенята поки що не в змозі самостійно слідкувати за собою.

Сьогодні, ігри догляд за тваринами, дозволяють вибрати собі в друзі кого завгодно. Виявляючи чуйність і турботу про віртуальних тварин, діти вчаться краще розуміти братів наших менших. Доглядаючи за пташками або рибками, драконом або єдинорогом кожен стає трішки добрішими і терпиміше до оточуючих. Адже прояв такої турботи є заняттям не тільки захоплюючим, але ще і більш ніж корисним.

.