Ігри Таксі

Опис категорії

Всі люди різні. У кожного з нас є свої захоплення і мрії. Хтось хоче стати менеджером або архітектором, ну а у кого-то є більш незвичайні для сьогоднішнього людини мрії, наприклад стати пожежником, лікарем, рятувальником або ж таксистом. І в 2001-2010 роки, останніх стало набагато більше, а все завдяки всіма улюбленої серії фільмів під однойменною назвою «Таксі», яка прославилася своїм французьким гумором і захоплюючим сюжетом, змушує глядачів то співпереживати, то сміятися над головами героями. Онлайн ігри таксі — це не тільки розвозка клієнтів, але ще і ще і велика кількість захоплюючих гонок для будь-якого віку.

Появу

Перед тим, як грати в таксі, давайте спочатку дізнаємося про історію появи цього чудового і для багатьох необхідного виду громадського транспорту. Вважається, що найперші прабатьки сучасної таксі з'явилися більше 2000 років тому в Стародавньому Римі. Тоді роль громадського транспорту виконували невеликі кінні вози призначаються для середнього класу городян не мають власного транспорту або просто не бачать в ньому сенсу, при пересуванні на короткий відстані.

Вози мали навіть свої хитромудрі лічильники, які дозволяють вважати пройдену відстань, після чого проводився розрахунок. Перші сучасні аналоги таксі з'явилися в Європі, починаючи з 17 століття і представляли собою невеликі криті карети з візником, зловити які можна було прямо з дороги. У 19 столітті з'явилися перші кеби, які були дуже популярні аж до початку 20 століття, коли з'явилися сучасні таксі з лічильниками відстані.

Скріншот з New York City Taxi Simulator, компаній Ikaron.

Сьогодні таксі можна зустріти майже в будь-якому місті світу. Правда ціни на проїзд будуть значно відрізнятися один від одного. В туристичних містах вартість проїзду буде у багато разів вище, ніж там, де таксі розвозять місцевих жителів. Крім того, крім офіційних таксі, існують ще й нелегальні, які самі регулюють ціну на проїзд. Ігри про таксі, розміщені на цій сторінці, дозволяють вам пограти не тільки за звичні всім жовті автомобільчики, але і за таксі з інших міст світу.

Скріншот з New York City Taxi Simulator, компаній Ikaron.

Далеко не всі знають, що в Лондоні досі працюють чорні кеби, тільки тепер вони стали більш сучасними, швидкими та маневреними. Завдяки своїм маленьким розмірам, кеби не сильно завантажують вулиці і здатні швидко доставити пасажирів до пункту призначення. А наприклад в Таїланд, якщо вам потрібно буде кудись доїхати, то скоріше за все вам доведеться це зробити на крихкому і дуже маленькому за розмірами гібриді машини і мотоцикла, так як саме такі гібриди розвозять туристів з популярних пляжів і торговим центрам країни.

Ігри про таксі

Бути водієм не найцікавіша професія, звичайно якщо ви не водій спорткара і не берете участь в гонках, але декому це подобається. Для тих, кому подобається розвозити пасажирів на жовтих машинках було створено багато ігор, де вам дається можливість приміряти на себе роль таксиста і зайнятися розвезенням пасажирів. Ігри таксі — це досить захоплюючий жанр, адже вони різноманітні і поєднують в собі безліч піджанрів. Зараз ми спробуємо з вами розібратися в цих поджанрах.

  • Розвозка — тут ви будете розвозити людей від точки А в точку Б, долаючи при цьому різні перешкоди. В якості перешкод можуть виступати і жваві траси мегаполісів з великою кількістю машин, і гори з ярами, розташовані в сільській місцевості. Після того як ви довезете пасажира до місця призначення, ви або отримаєте гроші, або пройдете рівень.
  • Гонки — тут ви повинні розвинути максимальну швидкість і обігнати суперників, які теж можуть бути таксистами.
  • Парковка — припаркуйте свій автомобіль у потрібне місце і підвищіть свої навички керування автомобілем.
  • Подолання перешкод — стрибайте через трампліни і ями, а також забирайтеся на високі гори, проходячи смуги перешкод.
  • Аркади — в аркадах від вас може знадобитися все що завгодно, починаючи від збирання пазлів і закінчуючи поцілунками в салоні автомобіля.

Крім жанрів, всі ігри можна буде ще й кількох видів.

З видом зверху

Основною відмінною особливістю цієї категорії є те, що вигляд на машину здійснюється не з її задньої частини, а зверху, як ніби вас знімають з супутника або з вертольота. Графіка в таких іграх найчастіше буває у форматі 2д, однак можуть зустрічатися і 3д екземпляри. Управління гранично просто — це стрілочки або «wasd», що відповідають за переміщення таксі в горизонтальній площині, а також пробіл відповідає за підбір та висадку пасажирів. Ваша мета — якнайшвидше доставити своїх клієнтів до точки призначення, намагаючись не з'їжджати з траси і не врізатися в інші автомобілі.

З видом збоку

В таких іграх, вид на таксі здійснюється збоку, а геймплей приставляє собою подолання перешкод — трамплінів, гірок, обривів і завалів сміття. Метою також залишається безпечне доставляння ваших клієнтів одне з точки в іншу, а ось управління трохи змінилося. Тут вам потрібно буде не переміщатися вправо і вліво, намагаючись втриматися на трасі, а намагатися утримати рівновагу під час подолання перешкод.

3д режим

Ця категорія ігор представляє із себе звичайні гонки, однак замість змагання з суперниками вам потрібно буде розвозити пасажирів. Вид камери буде спрямований на задню частину автомобіля, а графіка буде у форматі 3d.

.