Ігри Аватар легенда про Аанга

Опис категорії

Вважається, що аніме випускається тільки в Японії, але у будь-якого правила буває виняток і цей анімаційний серіал є одним з таких винятків. Адже Аватар вперше з'явився не в Японії, а США і показувався в період з 2005 по 2008 роки. Після 2008 року серіал був заморожений, так як сюжет був логічно завершений, але з середини 2012 року було випущено продовження, під назвою Легенда про Korra, яке триває досі. Сьогодні було випущено вже 4 сезону аніме, і 52 повноцінних епізоду тривалістю 24 хвилини. Ігри Аватар легенда про Аанга і Korra сподобаються всім любителям аніме, так як вони є відмінним доповненням до того, що ви можете побачити по телевізору.

Аніме, полюбилося багатьом

Про відомому американському анімаційному серіалі Аватар легенда про аанга, нараховує за час свого існування близько 20 нагород і номінацій можна говорити дуже довго. З'явившись на екранах, він завоював серця мільйонів дітей і підлітків, при тому не тільки хлопчиків, але і дівчаток. Стараннями талановитих аніматорів Майкла Данте Димартино і Брайана Кониецко вийшла неймовірно цікава суміш аніме і фентезі з елементами філософії азіатів, і видовищними сценами в дусі кращих бойовиків з використанням різних видів бойових мистецтв. При цьому за розмахом відбувається історія про аватарі нітрохи не поступається таким епічним шедеврів як Гаррі Потер або Володар Кілець. Починаючи з 2005 року, ця захоплююча історія підкорила серця багатьох. Всього за кілька років з'явилося багато сувенірів, іграшок, картинок і звичайно комп'ютерні ігри аватар легенда про Аанга. І хоча вважається, що дане аніме розраховане на дитячу аудиторію, дорослих глядачів теж предостатньо.

Світ, яким необхідний аватар

Численні захоплюючі пригоди, і не зовсім звичайний ні на що не схожий уклад життя вигаданого світу викликають особливий інтерес у глядачів. Тут запросто вживаються духи, маги, чарівні тварини і прості смертні. Кожен з них відноситься до однієї з чотирьох стихій: вогонь, земля, вода чи повітря. Маги просто живуть серед звичайних людей, але при цьому володіють особливим даром, який дозволяє керувати силами своєї стихії. І лише аватару понад дано використовувати всі чотири стихії одночасно. Саме він є сполучною ланкою між людьми і світом духів. Аватар смертна, але при цьому він має здатність до перевтілення та спілкування з усіма своїми попередніми втіленнями. Циклічний порядок переродження визначений згори. Після представника племені води аватаром стане маг царства землі, потім ця місія дістанеться по черзі вогняного та повітряному представникам.

Волею долі після свого вогняного попередника Року аватаром став юний повітряний маг на ім'я Аанг. Так вже вийшло, що з одного боку він всього-навсього дванадцятирічний хлопчисько, а з іншого вже більше ста років є обраним. Саме від його дій і здібностей залежить відновлення миру, якого казковий народ не бачив протягом останньої сотні років війни, розв'язаної правителем народу вогню Созином з метою захоплення територій, зайнятих представниками інших стихій.

Пригоди, що випали на долю юного Аанга, цікаві і дуже небезпечні. Разом з друзями, освободившими хлопчика і його літаючого бізона з крижаної брили, повітряному магу належить відправитися на пошуки вчителів, здатних навчити його відсутньою видами магічного мистецтва. На своєму шляху друзі весь час будуть стикатися з представниками різних стихій, допомагати магам і простим людям протистояти віроломству і зла, заподіяного вогненним володарем.

Деякі подробиці про мешканців чарівного світу

Аанг – 12 - річний маг повітря, аватар, який є єдиним представником повітряних кочівників, які були знищені в ході жорстокої війни. Після вікового відсутності заново пізнає світ. В душі Аанг ще дитина, завжди готовий покататися з гірки, пограти в ігри з дітьми або побавитися. У ньому поєднані воєдино хлоп'ячий запал і вікова мудрість. Справедливий, чесний, розумний, безстрашний і мудрий не по роках. Прагне якнайшвидше осягнути магію води, землі і вогню, щоб відновити потоптану колись справедливість. Дуже любить своїх крилатих тварин бізона Аппу та лемура Момо. Цінує дружбу з представниками Південного Племені Води Катарой і Сокку.

Катару – 14 - річна представниця Південного Племені Води, єдиний маг свого клану. Володіє даром цілительства. Вірить у силу намиста, що дістався їй від матері і є для дівчини талісманом. Безстрашна воячка, яка відчуває відповідальність за юного Аанга. Перший вчитель аватара в частині водної магії. Має природжені організаторські здібності, дуже прив'язана до Аанг, щиро любить старшого брата Сокку.

Сокка – юнак 15 років. Воїн Південного Племені Води. Старший брат Катари. Скептично ставиться до магів, вважаючи магію джерелом неприємностей і головною проблемою світу в цілому. Більше вірить у силу зброї. Віртуозно володіє бумерангом. Володіє розвиненою інтуїцією. Відданий друзям, завжди готовий стати на захист слабкого.

Тоф Бейфонг – 12 - річна сліпа дівчинка, яка є магом землі. Саме від неї Аанг судилося отримати знання про цей вид магії. Чесна і відкрита, вона в той же час грубувата і прямолінійна. Не дивлячись на свій фізичний недолік здатна «бачити» завдяки відчуттям. Їй стає підвладною навіть магія металу, яку Тоф винаходить самостійно.

Зуко – син господаря вогню, 16 – річний юнак колись вигнаний батьком за непокора і відмова від дуелі. Амбітний, хоробрий. Спочатку разом зі своїм дядьком Айро доставляє масу неприємностей Аанг і його друзям, всіляко перешкоджаючи їм. Згодом стає вчителем аватара і передає йому знання вогняних магів.

Мешканців у чарівному світі аніме та ігор Аватар легенда про Аанга багато, всі вони різні, у кожного своя місія, свій шлях і своя історія. Спостерігати за перипетіями і хитросплетіннями легенди про Аанга дуже цікаво, а з урахуванням того, що завдяки досвідченим консультантам всі маги чарівного світу використовують справжні східні тактики при управлінні стихіями, ще й пізнавально. Три сезони незабутніх пригод чекають попереду кожного, хто вирішить більше дізнатися про долю Аанга, і його друзів. Для тих, хто вже знайомий з ними теж є на що глянути, в 2012 році світ побачив продовження мультсеріалу Легенда про Korra, головна героїня якого прекрасна представниця племені води є наступним за Аангом аватаром в циклі втілень.

.