Ігри Лего Сіті

Опис категорії

З конструктором Лего знайомі багато. Саме він стає для більшості першою іграшкою, яку можна моделювати. Тепер у любителів такого проведення часу з'явилася можливість випробувати ігри лего і переконатися в тому, що конструювати щось можна і у віртуальному світі. Додатково до цієї можливості вас чекають захоплюючі пригоди ожилих леговскіх героїв, які зводять міста, захищають від зла світ або просто змагаються у вправності та майстерності. Цікавих пропозицій маса, які з них вибрати, кожен визначає самостійно.

Цей захоплюючий світ Лего

Світ Лего різноманітний і цікавий. Кожен бажаючий знайде в ньому заняття по душі. Комусь більше сподобається зводити сучасні міста або будувати замки з масою укріплювальних споруд, а потім захищати їх від непрошених гостей. Іншим більше до вподоби припадуть Лего перегонів, участь в яких доставить чимало радості, а треті вважатимуть ігри, в яких знадобиться стояти на сторожі миру разом з командою відважних Лего Ніндзя Го.

Однозначно можна сказати лише одне – байдужих точно не залишиться.
Різнопланові лего гри всі як одна барвисті і чудово промальовані. Одного разу почавши грати в Лего зупинитися просто не вийде. Пазли і розмальовки, логічні задачки і можливість моделювати, бродилки і платформера на будь-який смак. В ігри Лего можуть грати всі без винятку від мала до велика. Забава до душі знайдеться тут для всіх. Дуже зручним є те, що нестачі деталей у віртуальному світі просто не може бути.

Тут можна збирати автомобіль за автомобілем і не турбується про те, що яку-небудь лего машину доведеться залишити недоробленою. Те ж саме стосується і будівництва міст. Місто можна почати будувати, а от закінчення такого будівництва можна і не дочекатися, при тому в хорошому сенсі цього слова. Адже будь-яку ідею, що прийшла в голову, в Лего іграх тут же можна реалізувати.

Гонки

Ганяти тут можна абсолютно на всьому. Учасником заїзду може стати будь-який бажаючий. Правда засоби пересування лише частково нагадують сучасні боліди, позашляховики та інші транспортні засоби, адже зібрані вони з конструктора. Місце для того, щоб влаштувати гонки теж можна вибрати будь-яку, а якщо з якихось причин буде недостатньо, то навіть відбудувати трасу будь-якого рівня складності можна, було б бажання.

Велосипеди й самокати, всілякі автомобілі, навіть дрезина може знадобитися в якості транспортного засобу в іграх подібного плану. Для тих, кому мало місця на землі, можна організувати змагання в повітрі, скориставшись вертольотами або літаками, морські регати у всеохоплюючому світі Лего теж ніхто не відміняв. Ще один вид гонок пов'язаний з підкоренням космічних далей, але це для тих, хто мріє про зустрічі з позаземними цивілізаціями і про міжгалактичних перельотах.

Лего Сіті

Ось вони -міста мрії. При їх проектуванні можна нескінченно експериментувати. Сучасний мегаполіс з розвинутою інфраструктурою або середньовічне місто з безліччю затишних вуличок, провідних до замків і палаців, здоровьем своєю пишністю. Міста давнину, підходи до яких надійно захищені хитромудрыми конструкціями і спорудами. Тільки в Лего сіті все це може стати реальністю. При цьому в кількості будматеріалу недолік в цих іграх відсутній. Так що, за великим рахунком, все обмежується лише вибором об'єкта і польотом фантазії.

Такі міста зводять в іграх не заради забави, а для того, щоб в них можна було відчувати себе затишно і комфортно. В Лего світі кожен з міст живе своїм життям. Сюжети багатьох цікавих ігор є тому доказом. Тут можна весело провести час в зоні відпочинку, намагатися дістатися до аеропорту або до будь-якого іншого пункту призначення, відвідати музеї і виставки і зробити ще багато цікавого.

Ким бути саме під час гри, добропорядним городянином або порушником загальноприйнятих норм поведінки теж кожен вирішує сам. Але запам'ятайте, охоронці порядку в таких іграх не дрімають, і якщо ви вирішите поганяти по нічних вулицях сучасного міста на шаленій швидкості в сучасному місті або поцупити якусь реліквію в стародавньому замку, то потрібно бути готовим до забігу на виживання. В деяких іграх, навпаки, доведеться все зробити для захисту міста і не допустити, щоб ворог пробрався всередину.

Ніндзя Го

Не дивуйтеся, ціла серія барвистих ігор в світі Лего присвячена ніндзя. Команда неперевершених майстрів Кружитсу на чолі з сенсеєм по імені Ву завжди на сторожі. Коен, Кай, Банзай, Зейн і Ня всі разом непереможні. Вони здатні захистити світ від будь-яких проявів зла. Безстрашно ця команда вступає в боротьбу з багаторазово перевищують за чисельністю самих ніндзя супротивником.

Не страшні хоробрим ніндзя битви з драконом або представниками ворожих кланів. Дуже часто в таких іграх можна не тільки вибрати яким з героїв управляти, але і попутно отримати деякі знання. Адже перед початком битви сенсей Ву дає настанови своїм підопічним і вчить при будь-яких обставин дотримувати кодекс честі. До ваших послуг найкращі ігри лего. Поспішайте знайти серед них свою, і ніколи при цьому не забувайте, що все найкраще ігри ще попереду.

.