Ігри Ніндзя

Опис категорії

Різноманітні комп'ютерні ігри за участю ніндзя дуже затребувані серед хлопчиків. Ще б, про самих ніндзя ходить безліч легенд, цим людям приписуються надлюдські здібності. Навіть літати, на думку деяких, вони вміли без проблем, їм приписували і навички володіння магією. Тільки цього вже було б достатньо, щоб зацікавити творців комп'ютерних ігор. Сьогодні можна зустріти масу тематичних екшенів і платформерів, загалом в іграх про ніндзя є все: єдиноборства, режим невидимки, блискуче проведені диверсії та охорона об'єктів. Фізика та механіка в іграх такого плану, як правило, вище всяких похвал. Онлайн ігри Ніндзя сподобаються всі хлопчикам!

Ніндзя, хто вони такі?

Отже, синобі-но-моно, а простіше кажучи, ніндзя, чудові шпигуни, найманці, які можуть проникнути непоміченими куди завгодно. Вони навчені єдиноборств, використовують різні техніки ведення бою і в той же час самі залишаються непоміченими. В арсеналі цих могутніх воїнів не тільки холодну зброю, якою вони володіють досконало, але і все, що може потрапити під руку.

В середньовічній Японії з воїнами-невидимками доводилося рахуватися багатьом, в тому числі і самураям, погляди яких суттєво відрізнялися від світогляду самих ніндзя.
Безпринципними синобі назвати ніяк не можна. Ця каста сповідувала свої принципи. В той час, як самураї часто мали знатне походження, ніндзя в основному були вихідцями з простолюдинів. Воїн-тінь, ось як ще прийнято називати цих найманців, здатних на все заради господаря.

Зазвичай ці відважні воїни зображені в чорних плащах. З урахуванням того, що дуже часто свої завдання вони виконували саме в нічний час, то такий одяг була додатковим елементом маскування. Саме таким безстрашним воїнам у багатьох іграх доручається виконання найнеймовірніших завдань, їм під силу багато. Зможуть вони і непомітно на об'єкт пробратися, і знешкодити ворога, значно перевершує за кількістю їх самих.

Черепашки і не тільки

В окрему категорію можна виділити ігри для юних геймерів. Харизматичні шукачі пригод, завжди стоять на захисті справедливості, зазвичай більш миролюбні, ніж справжні синобі, проте, це зовсім не означає, що вони не зможуть захистити рідну каналізацію від грізного ворога і постояти за слабкого. Безстрашної четвірці відважних багато мутантів по плечу. Донателло і Рафаелло, Мікеланджело і Леонардо відомі не одному поколінню. Вперше про них заговорили в далекому 1984 році, саме тоді з'явилися перші комікси з участю цих героїв.

Сюжетом ігор про черепашок ніндзя є не тільки «шпигунські пристрасті» є серед ігор такі, де потрібно освоїти приготування піци або її швидке поїдання. Дуже багато з ігор пов'язані з пошуком предметів, адже у відважних мутантів досить ворогів і недоброзичливців. Оскільки всі черепашки-ніндзя антропоморфні, і заняття в них можуть бути самими різними. Вони не бездушны і не малодушны, завжди переживають за ближніх, так само, як і прості люди, які вміють любити і ненавидіти.

Роль диво-воїнів приміряють на себе і деякі інші персонажі. Можна зустріти ніндзя –кролика, відважного Тофу і багатьох інших. До речі, і доручення у цих добродушних синобі будуть різними, наприклад, потрібно буде просто когось розшукати або лист куди потрібно доставити. Дуже оригінально зроблені ніндзя ігор, в яких собаки б'ються з котячої братією. Це веселі барвисті платформери в які із задоволенням будуть грати найменші геймери.

Потрібні чи ні такі ігри?

Комусь може здатися, що ігри про ніндзя жорстокі, але це насправді зовсім не так. Навпаки ці ігри вчать бути уважним і обережним. До того ж вміння постояти за себе цінується у всі часи. Синобі ніколи не кине в біді друга, зможе дати відсіч будь-яким хуліганам і навіть озброєним до зубів терористів. У так званих нічних воїнів можна багато чому навчитися. Насамперед, обережності і передбачливості, умінню швидко приймати потрібні рішення і, як це ні дивно, умінню підпорядковуватись.

В основному синобі це високо організовані невеликі мобільні загони або навіть самотні воїни, що виконують відповідальне завдання, а це означає, що вони є дуже цінними фахівцями, а цілі, поставлені перед ними повинні бути досягнуті за будь-яку ціну. Без гарної та злагодженої командної роботи в таких випадках домогтися результату просто неможливо. Історично так склалося, що саме синобі були першими найманцями, вони були відмінними охоронцями, добре володіли холодною зброєю, займалися єдиноборствами і постійно удосконалювали свою військову майстерність.

Якщо ніндзя в чомусь і були винні, так це в тому, що ризикуючи життям, інший раз намагалися заробити кошти на утримання власних родин та виконували ту роботу, яка не підходила для самураїв. У будь-якому випадку ніндзя є невід'ємною частиною японської культури. Для того, щоб стати синобі потрібно було освоювати майстерність з дитинства. У спеціалізованих школах ніндзя навчалися не тільки раздобывать потрібну інформацію, але ще і використовувати будь-який з попалися під руку предметів в якості зброї. Про їх надлюдських здібностей складалися легенди, їм приписувалася навіть можливість літати.

Грати в ігри ніндзя, кожен вирішить для себе сам. У будь-якому випадку вони цікаві і затребувані, а бажання багатьох хлопчаків бути схожими на воїнів-невидимок цілком природно.

.